Autor Wątek: Chata goralska  (Przeczytany 15480 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

vobi

• Gość
Odp: Chata goralska
« Odpowiedź #25 dnia: 21 Lut 2010, 11:21:03 »
sysiorex aaa, Szumny znam, ale tej dwojki nie widzialam, sliczna Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Co do kwoty... nie wiem, ja zaplacilam 700 zl za bukiet, ozdobe na samochod i przystrojenie sali, ale to bylo w 2007r,. ozdoby byly generalnie dosc skromne, sala znacznie mniejsza. Ale z kolei wszystko bylo ze storczykow, czyli chyba drozsze niz tulipany. Trzeba podpytac w kwiaciarniach. Zamawilam tutaj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: 21 Lut 2010, 11:27:12
popatrzylam teraz na zdjecia na ich stronie (tzn. tej kwiaciarni 2 kolory) i prawde mowiac jakos zachecajaco nie wygladaja, nie wiem czy sie spsuly dziewczyny, czy po prostu takie mialy zamowienia Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 21 Lut 2010, 11:27:12 wysłana przez vobi »

Notice: Undefined variable: context in /home/users/strefaslubna/public_html/forum/Sources/LoadAds.php on line 145

sysiorex

« Odpowiedź #26 dnia: 21 Lut 2010, 19:44:15 »
Hm...bukiet robi mi znajoma kwiaciarka od ktorej kupowalam jeszcze gerbery na dzien nauczyciela w podstawowce.:> ale niestety nie stroi sal.....ale za to zrobi mi delikatne wiazanki (kwiat +wstazka+cos zielongo) bu przewiazac co druga lawke w kosciele...reszte juz ustraja fara
Samochodzik bedzie juz delikatnie ozdobiony bo sam w sobie jest elegancki...
Nie mam nikogo sprawdzonego na sale...a w sumie to moj pierwszy (i oby ostatni) slub wiec nie mam rozeznania w cenach :>
A odnosnie fryzjerki ....to bylam bardzo zaskoczona poniewaz wiekszosc salonow bedzie pozamykana  bo to 1maj. Wiec trzeba kogos 'zamowic' extra...
I w sumie Pani Ania u ktorej zawsze sie obcinam powiedziala ze nie ma problemu ze otworzy salon...
za fryzure chce mniej wiecej 80 zl...a jak bylam ostatnio to za probe ,farbowanie z pasemkami i podcinanie wziela 110zl.
Zostala mi tylko makijazystka z naprawde dobrymi kosmetykami..,u tej co bylam na probie niestety tusz odbil mi sie na powiekach po 3 godzinach?...

Ps.Dorcia a jak bylo w 1-ce Podobalo sie ? jeste cos na co zwrocilas uwage ze jest nie tak ??
« Ostatnia zmiana: 21 Lut 2010, 20:20:11 wysłana przez sysiorex »

dorcia

« Odpowiedź #27 dnia: 21 Lut 2010, 23:53:32 »
sysiorex bardzo fajnie było, przede wszystkim jedzenie pycha i dużo, wiec z tym nie powinno być problemu. obsługa bardzo sympatyczna.
Wesele było po góralsku i z klasa jednocześnie. był oczywiście pieczony prosiak i kapela góralska przez chwilę..
próbowałam wygrzebać jakieś zdjęcia ale niestety nic odpowiedniego nie znalazłam..
Jesli chodzi o dekorację to pamiętam, że nad wejściem i na balustradach na piętrze była upleciona girlanda z wrzosów, stokrotek, rumianków itp a przy młodych wisiał (zrobiony z tych samych kwiatów) mały, słodki wianek (z tego samego był też zrobiony bukiet panny młodej i  tort ustrojony kilkoma gałązkami)

justynaaaa2

« Odpowiedź #28 dnia: 22 Lut 2010, 21:04:54 »
sysiorex ja potwierdzę tylko pomysły dziewczyn na dekorację sali Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
zdecydowanie wiosenne kwiaty bym tutaj dała Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj powkładane nie do szklanych wazonów a do koszy, glinianych naczyń albo metalowych pojemników (wiaderek) Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj dałabym tulipany, żonkile, hiacynty - będzie wiosennie i radośnie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj a jednocześnie takie kwiaty fajnie pasują do tego typu karczm/chat Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj z takimi miejsca kojarzą mi się jeszcze zioła  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj a w sumie kto powiedział, że dekoracja ma być tylko z kwiatów Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj miałabyś jeszcze czas aby nawet samej zasiać w fajnych pojemnikach zioła i potem zabrać je z powrotem do domu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Głupie myśli ma każdy, ale mądry je przemilcza...
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

claridad

« Odpowiedź #29 dnia: 22 Lut 2010, 22:54:57 »
sysiorex ja potwierdzę tylko pomysły dziewczyn na dekorację sali Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
zdecydowanie wiosenne kwiaty bym tutaj dała Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj powkładane nie do szklanych wazonów a do koszy, glinianych naczyń albo metalowych pojemników (wiaderek) Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj dałabym tulipany, żonkile, hiacynty - będzie wiosennie i radośnie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj a jednocześnie takie kwiaty fajnie pasują do tego typu karczm/chat Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj z takimi miejsca kojarzą mi się jeszcze zioła  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj a w sumie kto powiedział, że dekoracja ma być tylko z kwiatów Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj miałabyś jeszcze czas aby nawet samej zasiać w fajnych pojemnikach zioła i potem zabrać je z powrotem do domu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

tak, tak, tak! Mi sie szalenie podobaja ziolowe "wstawki" Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
zawsze coś, zawsze coś...

dorcia

« Odpowiedź #30 dnia: 23 Lut 2010, 00:32:20 »
claridad bardzo mi się podoba pierwsze zdjęcie, dobry pomysł na zaaranżowanie stołów (poziome pasy z serwet pod każdym talerzem + zioła)  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

sysiorex co ty na to?

claridad

« Odpowiedź #31 dnia: 23 Lut 2010, 11:41:55 »
dorcia mi tez Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ja u siebie chcialam taki klimat ale mi nie pasowalo do sali. Za to do takiej goralskiej to pasuje ze hej Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

sysiorex

« Odpowiedź #32 dnia: 24 Lut 2010, 23:59:41 »
Dorcia Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Wyglada bardzo ladnie i delikatnie i naturalnie ...a ja jak najbardziej jestem w strone natury..
Tam jest dlugi ciemny stol...ja bede miec lawy i nie wiem jak to bedzie sie na nich prezentowac...ale Dziekuje za propozycje napewno poprobuje.
A co powiecie o oswietleniu ?
Z tego co pamietam to sa tam na srodku duze kute lampy...tylko nie mam pojecia jak to swiatlo sie tam rozprasza...By miec i klimat do tanczenia i ew rozjasnic w razie potrzeb...

andrzejmarkowski

« Odpowiedź #33 dnia: 24 Lis 2010, 09:39:22 »
Hej, ja bym takie miejsce przystrajał jak najmniej, bo jest urocze. Wg mnie, delikatne lampki na drewnie i kwiaty wystarczą. Kiedy zbierze się tam kilkadziesiąt wystrojonych ludzi to oni będą wystrojem ;]