Chata goralska

Zaczęty przez sysiorex, 18 Lut 2010, 23:25:04

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

vobi

#25
sysiorex aaa, Szumny znam, ale tej dwojki nie widzialam, sliczna :)

Co do kwoty... nie wiem, ja zaplacilam 700 zl za bukiet, ozdobe na samochod i przystrojenie sali, ale to bylo w 2007r,. ozdoby byly generalnie dosc skromne, sala znacznie mniejsza. Ale z kolei wszystko bylo ze storczykow, czyli chyba drozsze niz tulipany. Trzeba podpytac w kwiaciarniach. Zamawilam tutaj http://www.2kolory.pl/

Dodany tekst: 21 Lut 2010, 11:27:12

popatrzylam teraz na zdjecia na ich stronie (tzn. tej kwiaciarni 2 kolory) i prawde mowiac jakos zachecajaco nie wygladaja, nie wiem czy sie spsuly dziewczyny, czy po prostu takie mialy zamowienia :hmm:

sysiorex

#26
Hm...bukiet robi mi znajoma kwiaciarka od ktorej kupowalam jeszcze gerbery na dzien nauczyciela w podstawowce.:> ale niestety nie stroi sal.....ale za to zrobi mi delikatne wiazanki (kwiat +wstazka+cos zielongo) bu przewiazac co druga lawke w kosciele...reszte juz ustraja fara
Samochodzik bedzie juz delikatnie ozdobiony bo sam w sobie jest elegancki...
Nie mam nikogo sprawdzonego na sale...a w sumie to moj pierwszy (i oby ostatni) slub wiec nie mam rozeznania w cenach :>
A odnosnie fryzjerki ....to bylam bardzo zaskoczona poniewaz wiekszosc salonow bedzie pozamykana  bo to 1maj. Wiec trzeba kogos 'zamowic' extra...
I w sumie Pani Ania u ktorej zawsze sie obcinam powiedziala ze nie ma problemu ze otworzy salon...
za fryzure chce mniej wiecej 80 zl...a jak bylam ostatnio to za probe ,farbowanie z pasemkami i podcinanie wziela 110zl.
Zostala mi tylko makijazystka z naprawde dobrymi kosmetykami..,u tej co bylam na probie niestety tusz odbil mi sie na powiekach po 3 godzinach?...


Ps.Dorcia a jak bylo w 1-ce Podobalo sie ? jeste cos na co zwrocilas uwage ze jest nie tak ??

dorcia

sysiorex bardzo fajnie było, przede wszystkim jedzenie pycha i dużo, wiec z tym nie powinno być problemu. obsługa bardzo sympatyczna.
Wesele było po góralsku i z klasa jednocześnie. był oczywiście pieczony prosiak i kapela góralska przez chwilę..
próbowałam wygrzebać jakieś zdjęcia ale niestety nic odpowiedniego nie znalazłam..
Jesli chodzi o dekorację to pamiętam, że nad wejściem i na balustradach na piętrze była upleciona girlanda z wrzosów, stokrotek, rumianków itp a przy młodych wisiał (zrobiony z tych samych kwiatów) mały, słodki wianek (z tego samego był też zrobiony bukiet panny młodej i  tort ustrojony kilkoma gałązkami)

justynaaaa2

sysiorex ja potwierdzę tylko pomysły dziewczyn na dekorację sali :)
zdecydowanie wiosenne kwiaty bym tutaj dała :) powkładane nie do szklanych wazonów a do koszy, glinianych naczyń albo metalowych pojemników (wiaderek) ;) dałabym tulipany, żonkile, hiacynty - będzie wiosennie i radośnie :) a jednocześnie takie kwiaty fajnie pasują do tego typu karczm/chat :) z takimi miejsca kojarzą mi się jeszcze zioła  ;) a w sumie kto powiedział, że dekoracja ma być tylko z kwiatów ;) miałabyś jeszcze czas aby nawet samej zasiać w fajnych pojemnikach zioła i potem zabrać je z powrotem do domu ;)

claridad

Cytat: justynaaaa2 w 22 Lut 2010, 21:04:54
sysiorex ja potwierdzę tylko pomysły dziewczyn na dekorację sali :)
zdecydowanie wiosenne kwiaty bym tutaj dała :) powkładane nie do szklanych wazonów a do koszy, glinianych naczyń albo metalowych pojemników (wiaderek) ;) dałabym tulipany, żonkile, hiacynty - będzie wiosennie i radośnie :) a jednocześnie takie kwiaty fajnie pasują do tego typu karczm/chat :) z takimi miejsca kojarzą mi się jeszcze zioła  ;) a w sumie kto powiedział, że dekoracja ma być tylko z kwiatów ;) miałabyś jeszcze czas aby nawet samej zasiać w fajnych pojemnikach zioła i potem zabrać je z powrotem do domu ;)

tak, tak, tak! Mi sie szalenie podobaja ziolowe "wstawki" :)

dorcia

claridad bardzo mi się podoba pierwsze zdjęcie, dobry pomysł na zaaranżowanie stołów (poziome pasy z serwet pod każdym talerzem + zioła)  :thumbup:

sysiorex co ty na to?

claridad

dorcia mi tez :) ja u siebie chcialam taki klimat ale mi nie pasowalo do sali. Za to do takiej goralskiej to pasuje ze hej :)

sysiorex

Dorcia :)
Wyglada bardzo ladnie i delikatnie i naturalnie ...a ja jak najbardziej jestem w strone natury..
Tam jest dlugi ciemny stol...ja bede miec lawy i nie wiem jak to bedzie sie na nich prezentowac...ale Dziekuje za propozycje napewno poprobuje.
A co powiecie o oswietleniu ?
Z tego co pamietam to sa tam na srodku duze kute lampy...tylko nie mam pojecia jak to swiatlo sie tam rozprasza...By miec i klimat do tanczenia i ew rozjasnic w razie potrzeb...

andrzejmarkowski

Hej, ja bym takie miejsce przystrajał jak najmniej, bo jest urocze. Wg mnie, delikatne lampki na drewnie i kwiaty wystarczą. Kiedy zbierze się tam kilkadziesiąt wystrojonych ludzi to oni będą wystrojem ;]