Perfumy i inne fajne odrobiny luksusu na co dzień :)

Zaczęty przez claridad, 15 Lut 2010, 12:20:45

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

tachogti

Zawsze kochalam Opium YSL i Boudoire Westwood, ale az tak luksusowa chyba nie jestem, Opium pol butelki stoi w lazience i jest mi ost za ciezkie...
U mnie w uzyciu malo luksusowe Euphoria i In 2 U CK i Juliette Has A Gun "Lady Vengeance"  ktore sa moja ostatnia miloscia  perfumiarska :D
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

mayagaramond

Cytat: tachogti w 26 Lut 2010, 18:33:03Boudoire

uwielbiam ten zapach, jak sie nimi poperfumuje to najchetniej bym sie sama siebie wycalowala lol lol lol


"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

adrianna79

Cytat: golinda w 20 Lut 2010, 19:40:20najpiękniejszych - Black Cashmere Donny Karan i Summernight Joopa już nie robią

Wczoraj sie dowiedzialam ze Donna Karan zaczela produkcje Black Cashmere dla ekskluzywnego Neiman Marcus'a. Cena zaczyna sie od 90 dolcow. Mi sie wlasnie konczy moj ostatni kamien :(

justynaaaa2

wy piszecie o tej euphorii ck ??? :hmm:
też to mam, dostałam od teściowej ale stoi nie używane, bo aż mnie odrzuca jak to wącham  :bad: może na kimś pachnie ładnie, ale jak wącham z butelki to dla mnie zapach starej ciotki  :blush:
ja po prostu nie lubię tego typu zapachów ;D wolę zdecydowanie te świeże, lekkie :)
a mój ulubiony aktualnie i już długo to versace brught crystal :)

calla

tez mecze Euphorie, dostalam od meza. Zapach nietrafiony niestety tym razem. Zawsze mu sie udawalo.
Butelka 100ml, wiec jeszcze troche u mnie postoi ;-)

Ale wielbie od dawna Clinique Happy. Uwielbiam taki swiezy zapach :-)

Ostatnio nabylam tez DKNY czerwona. Ale clinique nie przebije ;-)
Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello ;)

magoo

a ja lubie euphorie
ale ostatnio zachwycam sie jungle elephant kenzo i chyba niezle na mnie pachna, bo wiele razy dostalam komplelenty, jak sie tym wypsikalam

claridad

http://www.luxlux.pl/artykul/12938/nowe_perfumy_calvin_klein_euphoria

Wąchała któraś tę nówkę? Ja do samej Euphorii nie mogę się przekonać ale jestem zakochana w Euphorii Blossom  :dreaming:

ostatnio na lato znalazłam fajna serię: http://www.esteelauder.pl/zapachy_Rodzina_Pure_White_Limen.html
miałam z tego Pink Coral i bardzo mi się dobrze nosiło. Teraz trochę kaski nie mam na zakupy ale korci mnie niesamowicie  :crazy:

effik

znów wielkie wyprzedaże w Superpharmie, np. Kleiny poprzeceniane na 69,90 :padam:

claridad

Cytat: effik w 04 Cze 2010, 18:24:32
znów wielkie wyprzedaże w Superpharmie, np. Kleiny poprzeceniane na 69,90 :padam:

musze dzisiaj pojechać ale tak żeby mąż nie zauważył :D

mayagaramond

#84
Starzeje sie - kiedys uciekalam przed Chanel 5, a kilka tygodni temu byla w moim wydaniu ELLE cala strona pocieta w cienkie paski i poperfumowana. Zakochalam sie. Strone podzielilam na kawalki i wlozylam do szuflady z bielizna ;D

Narazie nie chce kupowac, bo mam i Omnie i Budoir i Kenzo i za duzo szczescia na raz ;)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

claridad

Cytat: mayagaramond w 04 Cze 2010, 19:02:21
Starzeje sie - kiedys uciekalam przed Chanel 5, a kilka tygodni temu byla w moim wydaniu ELLE cala strona pocieta w cienkie paski i poperfumowana. Zakochalam sie. Strone podzielilam na kawalki i wlozylam do szuflady z bielizna ;D

Narazie nie chce kupowac, bo mam i Omnie i Budoir i Kenzo i za duzo szczescia na raz ;)

maya to fakt :) starość nadeszła ;) z drugiej strony mnie sam zapach z flakonika na odrzuca ale na sobie nie trawię tych perfum. Od razu czuję się jak swoja własna babcia :/ a w sumie nie znam też nikogo kto by pachniał piątka więc nawet nie mam porównania.
A jakie masz Kenzo?

mayagaramond

#86
Cytat: claridad w 04 Cze 2010, 20:07:59A jakie masz Kenzo?


Flower:

http://www.parisianvogueboutique.co.uk/images/Flower%20by%20Kenzo%20Eau%20de%20Parfum%20Spray%2030ml.jpg

Dodany tekst: 04 Cze 2010, 19:11:39

effik a sa np. przecenione mleczka/lotiony do ciala Bulgari? Szczegolnie Omnia.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

effik

maya nic z takich rzeczy nie widziałam. tylko wielkie zniżki na perfumy męskie i damskie. najdroższe kosztują chyba 130 albo 190 (!).

Chanel 5 to nie dla mnie. ale na mamie ładnie pachniała :)

suegro

Cytat: claridad w 04 Cze 2010, 18:05:43Wąchała któraś tę nówkę? Ja do samej Euphorii nie mogę się przekonać ale jestem zakochana w Euphorii Blossom

Wąchałam - w pierwszej chwili myślałam, że ktoś się pomylił i dał mi Blossom ;)
Ja wolę tradycyjną euphorię.

No nie wiem czy mi się podoba - mam ambiwalentne odczucia - takie coś pomiędzy zwykłą a blossom.
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

Cytat: effik w 04 Cze 2010, 20:20:55maya nic z takich rzeczy nie widziałam. tylko wielkie zniżki na perfumy męskie i damskie. najdroższe kosztują chyba 130 albo 190 (!).


aha, dzieki. A na chanel 5 tez maja znizke? ;D
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"


ddu

lubię lekkie zapachy
latem zawsze letnie tommy girl

inny luksus, na kt. sobie pozwalam , to czerwona szminka chanel
czuję się jak królowa nocy, kiedy wychodzę na imprezy z nią w torebce :D

claridad

Cytat: ddu w 07 Cze 2010, 19:37:11
lubię lekkie zapachy
latem zawsze letnie tommy girl

inny luksus, na kt. sobie pozwalam , to czerwona szminka chanel
czuję się jak królowa nocy, kiedy wychodzę na imprezy z nią w torebce :D

ja chciałam się poczuć jak dama dawno temu i kupiłam lakier do paznokci Chanel a na moich paznokciach wygląda beznadziejnie  :crying: :crying:

nionczka

Cytat: calla w 01 Mar 2010, 00:51:41Ale wielbie od dawna Clinique Happy. Uwielbiam taki swiezy zapach :-)

oooo, ja tez
na polce mam jeszcze zielone be delicious, niebieskiego R.Laurena i Cool Water Davidoff, jakas wersja letnia co niby polecaja trzymac w lodówce to wtedy jest bardziej odswiezajaca, ale predzej padne niz sie popsiukam czyms zimnym.


Dodany tekst: 07 Cze 2010, 19:56:23

Cytat: effik w 15 Lut 2010, 20:53:46claridad mnie się kiedyś udało kupić takie miniaturki perfum, nawet opakowania były na wzór oryginalnych, tylko takie małe. to było sto lat temu i głównie chodziło mi o to, żeby wypróbować te zapachy zanim kupię "pełnowymiarowe". pewnie zamknęli to konto, bo generalnie to były jakieś próbki, których nie powinno się sprzedawać (tylko ładnie zrobione, prawdopodobnie francuskie).

W Hiszpanii czesto mozna kupic takie zestawy mini danej marki. Tak, zeby wyprobowac i potem kupic duza butelke. WYdaje mi sie, ze to mzoe byc nawet bardziej skuteczne niz rozdawanie mniejszych probek. Raz, ze trafi do osob juz konkretnie zainteresowanych ta marka i dwa, ze buteleczki wieksze wiec mozna lepiej poznac zapach.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

szelma

Nie znamy, ale jednakowoż wolałabym nie pachnieć nasieniem wieloryba lol.

zwierzatko_mojej_mamy

golinda hmm ale po co ? :> ja lubie pachniec np piwonia i nie chce pachniec skora ;) albo wielorybem :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

szelma

Mnie by było głupio, gdybym się tym psikała, a ktoś inny znałby ten zpach i wiedział, że to z nasienia wieloryba :D. I że on/ona wie, że ja to nasienie mam na sobie lol.

zwierzatko_mojej_mamy

no to jak gdzies dadza to sie psikne ;D czyli pewnie nie dadza ;) czyli sie nie psikne lol
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

claridad

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 22 Cze 2010, 14:04:18
no to jak gdzies dadza to sie psikne ;D czyli pewnie nie dadza ;) czyli sie nie psikne lol

jestes miszczem dedukcji :D

zwierzatko_mojej_mamy

oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl