remontujemy kasiadowe mieszkanie :)

Zaczęty przez kasiad, 15 Lut 2010, 11:09:51

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

elve

czekam aż kasia odpowie na moje pytania

jeżeli układ okien i drzwi na to pozwala, można by wstawić szafę wnękową na całą ścianę przylegającą do kuchni, w jednej jej części urządzić kącik do pracy, tak aby móc bałagan zasłaniać drzwiami przesuwnymi

no ale to czysto teoretyczne rozważania, bo nie znam dokładnych wymiarów mieszkania....

zwierzatko_mojej_mamy

justynaaaa2 jak to wyjatkowo niskie? 2,45 to standard w budwnictwie - ponad to sie zdarza jedynie w kamienicach :)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

konwalia

jak mieszkaliśmy w kamienicy to fajnie było, ze można było stać na łóżku piętrowym i chłodno było latem, więcej plusów nie było

justynaaaa2

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 15 Lut 2010, 22:34:16
justynaaaa2 jak to wyjatkowo niskie? 2,45 to standard w budwnictwie - ponad to sie zdarza jedynie w kamienicach :)
aż poszłam pomierzyć, bo mi zagmatwałaś  ;) moje ma 2,68 i jest z tych niższych  :hmm: dla mnie standard to 2,75  :hmm: no kamienice to wiadomo, że wyższe, pewnie koło 3 m.  :hmm:

zwierzatko_mojej_mamy

to moze w wawie macie takie wysokie sufity :P
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

justynaaaa2

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 15 Lut 2010, 23:09:03
to moze w wawie macie takie wysokie sufity :P
:P mamy wyższych ludzi  ;)
kurde poważnie macie 2,45  :hmm: tak sobie odmierzyłam i odjęłam te 20 cm. to normalnie bym klaustrofobii dostała ;D

zwierzatko_mojej_mamy

oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

justynaaaa2

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 15 Lut 2010, 23:13:12
justynaaaa2 gupia jestes :P
:P no ale poważnie to nisko ;D
idź zmierz lepiej

zwierzatko_mojej_mamy

justynaaaa2sama jestes nisko ;D remont mialam rok temu, nie musze mierzyc ;D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

emcia

u mnie też nisko
justyna, jaką ty masz miarkę ?

justynaaaa2

no kurde no  :crazy:
zawsze byłam przekonana, że standard to 2,75 więc jak mi zwierzak napisała, że 2,45 to standard to pomyślałam sobie "ok, pomyliło mi się" ale, że miałam pod rękę miarę bo ostatnio mierzyłam sypialnię to z ciekawości zmierzyłam wysokość mieszkania no i nie chce być inaczej ;D ale teraz jestem pewna, że w starym mieszkaniu miałam 2,75 ;)

zwierzatko_mojej_mamy

justynaaaa2 no ale gdzie w kamieniu wyryto "tak jak ma justynaaa to jest standard"  ? :D moze po prostu cale zycie mieszkasz w wysokich sufitach ? :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

aja

przy takim układzie - to jednak pokusiłabym sie o wstawienie łózka do pokoju Olkowego - bo znając zycie i tak większość dnia Oli bedzie spędzał w salonie tym bardziej ze mieszkanie tylko na 3/4 lata.

a w jakich kolorach dobrze się czujesz?
nic ciemnego bym nie wstawiała -

teraz wracają do łask nawet białe drzwi  ale buk,dąb,olcha - naturalne odcienie ?

Angie


justynaaaa2

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 15 Lut 2010, 23:22:21
justynaaaa2 no ale gdzie w kamieniu wyryto "tak jak ma justynaaa to jest standard"  ? :D moze po prostu cale zycie mieszkasz w wysokich sufitach ? :D
nooooo nieeeee ;) ale do wysokości w kamiennicy to jeszcze duuużo brakuje :D

mignon

#115
Cytat: Angelos w 15 Lut 2010, 23:40:27U mnie jest chyba 2,60

u nas też ;) , właśnie kazałam mężowi mierzyć, patrzył na mnie jak na kretynke :D

Dodany tekst: 15 Lut 2010, 23:50:44

ale serio uważacie, że łóżko dorosłych w pokoju dziecięcym to jest dobry pomysł?  :hmm:

Angie

Cytat: mignon w 15 Lut 2010, 23:49:15

ale serio uważacie, że łóżko dorosłych w pokoju dziecięcym to jest dobry pomysł?  :hmm:

Ja myślę, że nie ;D

justynaaaa2

Cytat: mignon w 15 Lut 2010, 23:49:15
ale serio uważacie, że łóżko dorosłych w pokoju dziecięcym to jest dobry pomysł?  :hmm:
zależy co ci dorośli w nocy robią ;D

aja

mignon Kasiad z pewnościa będzie wolała spać w pokoju ale np. ja miając do dyspozycji 2 pokoje - bym jednak wolała spać w pokoju razem z dzeckiem a salon mieć i korzystac z niego a nie siedzieć w nim i spać i jesc (a jeśli chodzi o "te sprawy" to spokojnie mozna sobie poradzić) mając na uwadze to że Olek ma dopiero rok lub nawet jak będzie miał 3 -  co innego gdyby miał 6 wówczas bym już mu ten pokój zostawiła do wyłacznej dyspozycji ;D
wszystko zalezy od jakie ten pokój ma wymiary?

Angie

#119
Cytat: justynaaaa2 w 16 Lut 2010, 00:01:46
zależy co ci dorośli w nocy robią ;D

jest duże prawdopodobieństwo, że co którąś noc uprawiają seks :D

choć oczywiście nie trzeba tego robic w łóżku :D

aja


justynaaaa2

Cytat: Angelos w 16 Lut 2010, 00:03:45
jest duże prawdopodobieństwo, że co którąś noc uprawiają seks :D

choć oczywiście nie trzeba tego robic w łóżku :D
a jak nie uprawiają  :P
oj tam oj tam, mogą w salonie ;D
chyba się jutro kasiad zdziwi jak tu zajrzy  :mocking:

aja

kasiad a czy w grę wchodzą jakieś zabudowy z karton-gipsu?

justynaaaa2

Cytat: aja w 16 Lut 2010, 00:31:56
kasiad a czy w grę wchodzą jakieś zabudowy z karton-gipsu?
przeczytałam początek "kasiad a czy w grę wchodzą" i myślałam że się zapytasz czy w grę wchodzą jakieś nocne igraszki :D chyba idę spać  :crazy:

aja

justa Tobie to tylko jedno w głowie  ;) :)