Autor Wątek: 17.10.2009 - dawno po terminie ale relacja dopiero teraz  (Przeczytany 19085 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

suegro

Odp: 17.10.2009 - dawno po terminie ale relacja dopiero teraz
« Odpowiedź #75 dnia: 16 Lut 2010, 13:45:55 »
No to tak Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Fajna z Ciebie kobieta z jajami i potwierdzam, że w avatarku to nie Ty.

Bardzo podoba mi się bukiet i wszechobecne fiolety.
Sympatyczna świadkowa miała fajnie upięte włosy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Teściowa w sukni ślubnej to jakiś horror. To chyba taki typ, który musi być w centrum uwagi?
Teść wydaje się sympatyczny Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Ogólnie bardzo ładnie, radośnie i koloro! Gratulacje  i życzę Wam wszystkiego dobrego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

claridad

« Odpowiedź #76 dnia: 16 Lut 2010, 14:03:20 »
sougero Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

tesciowa to moj prywatny monster in law i jej do zycia nie jest potrzebny tlen a bycie w centrum uwagi Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj tesciu daje rade Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i swietnie tanczy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

dziekuje za wszystkie mile slowa Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
zawsze coś, zawsze coś...

Kasia

« Odpowiedź #77 dnia: 16 Lut 2010, 14:21:50 »
claridad Towja tesciowa to ta blondynka w sukni slubnej Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: 16 Lut 2010, 14:24:56
zdjęcia swietne, bardzo fajne Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wygladałaś PIĘKNIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
« Ostatnia zmiana: 16 Lut 2010, 14:24:56 wysłana przez Kasia »
Może nie jestem doskonała, może Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   ale doskonale sobie z tym radzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #77 dnia: 16 Lut 2010, 14:21:50 »

claridad

« Odpowiedź #78 dnia: 16 Lut 2010, 14:35:17 »
claridad Towja tesciowa to ta blondynka w sukni slubnej Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: 16 Lut 2010, 14:24:56

si, to ta sexi blondynka w sukni od madame zaremby Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

dziekuje Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Angie

« Odpowiedź #79 dnia: 16 Lut 2010, 14:50:13 »
claridad teściowa w sukni ślubnej wymiata  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

A tak poza tym to super! Buty kupowałaś na Kabatach?
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #79 dnia: 16 Lut 2010, 14:50:13 »

claridad

« Odpowiedź #80 dnia: 16 Lut 2010, 15:23:50 »
claridad teściowa w sukni ślubnej wymiata  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

A tak poza tym to super! Buty kupowałaś na Kabatach?

nie, kupowalam w Lodzi Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

didi_loczek

« Odpowiedź #81 dnia: 16 Lut 2010, 15:34:50 »
claridad przede wszystkim serdeczne gratulacje i najlepsze życzenia  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
wyglądałaś ślicznie  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj super zdjęcia!

a teściowa wymiata  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Angie

« Odpowiedź #82 dnia: 16 Lut 2010, 15:46:33 »
nie, kupowalam w Lodzi Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Wyglądało jak salon na Kabatach Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

justynaaaa2

« Odpowiedź #83 dnia: 16 Lut 2010, 15:48:25 »
claridad czemu nie mogę obejrzeć zdjęć z picassy  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: 16 Lut 2010, 15:50:59
dobra widzę już inny link Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj idę oglądać teściową Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: 16 Lut 2010, 16:06:44
hahaha teściowa i jej kiecki wymiatają  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
a ty masz świetne miny na niektórych zdjęciach Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj aż mi się gęba sama śmiała jak je oglądałam, ale tak pozytywnie oczywiście Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ślicznie  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 16 Lut 2010, 16:06:44 wysłana przez justynaaaa2 »
Głupie myśli ma każdy, ale mądry je przemilcza...

claridad

« Odpowiedź #84 dnia: 16 Lut 2010, 16:27:12 »
 ja w ogole zawsze robie jakies miny. dlatego balam sie tych zdjec, bo mowie, no kurde, na kazdym bede miala jakas mine Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

dorcia

« Odpowiedź #85 dnia: 16 Lut 2010, 16:37:26 »
no dobra, właśnie mi wsysnęło pół godziny odpisywania  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

to teraz w skrócie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj - teściowa !!! to jest po prostu jak zły sen  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj jak to mówią jak nie zobaczysz to nie uwierzysz.. po prostu bije na łeb na szyje wszystko!!! to jest jakiś numer stulecia  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj chyba bym padła jakbym ją zobaczyła..(szczególnie na zdjęciu grupowym to fajnie wygląda) no ale dość o niej, najwyraźniej nie ma kobieta wyczucia.
teraz Ty! - tak jak pisałam wcześniej wyglądałaś po prostu prześlicznie, delikatnie, cudnie ahhh... i te fioleciki!!! (nie każdemu pasują, a u ciebie po prostu rewelka.. makijaż idealny, kwiatki, dekoracje na stołach, nawet światło na sali.. wszystko się składa w jakąś magię!!) aaaa i welon... to szalone upięcie idealnie pasuje do ciebie, do tych wszystkich min, uśmiechów!!! bomba!!! ale dość tych komplementów bo obrośniesz nam w piórka - jednym słowem beznadzieja  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

OlaFasola

« Odpowiedź #86 dnia: 16 Lut 2010, 16:41:17 »
claridad super wyglądałaś, serdeczne graulaje!!!
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

chocoladette

« Odpowiedź #87 dnia: 16 Lut 2010, 16:52:26 »
Pieknie, bardzo radosnie, uwielbiam takie sluby Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

claridad

« Odpowiedź #88 dnia: 16 Lut 2010, 16:56:11 »
no dobra, właśnie mi wsysnęło pół godziny odpisywania  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

to teraz w skrócie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj - teściowa !!! to jest po prostu jak zły sen  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj jak to mówią jak nie zobaczysz to nie uwierzysz.. po prostu bije na łeb na szyje wszystko!!! to jest jakiś numer stulecia  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj chyba bym padła jakbym ją zobaczyła..(szczególnie na zdjęciu grupowym to fajnie wygląda) no ale dość o niej, najwyraźniej nie ma kobieta wyczucia.
teraz Ty! - tak jak pisałam wcześniej wyglądałaś po prostu prześlicznie, delikatnie, cudnie ahhh... i te fioleciki!!! (nie każdemu pasują, a u ciebie po prostu rewelka.. makijaż idealny, kwiatki, dekoracje na stołach, nawet światło na sali.. wszystko się składa w jakąś magię!!) aaaa i welon... to szalone upięcie idealnie pasuje do ciebie, do tych wszystkich min, uśmiechów!!! bomba!!! ale dość tych komplementów bo obrośniesz nam w piórka - jednym słowem beznadzieja  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

no mowilam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj moj prywatny monster in law Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
dziekuje za mile slowa Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj tak wlasnie czulam, ze bedzie beznadzieja Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

goga

« Odpowiedź #89 dnia: 16 Lut 2010, 18:23:58 »
no nie - po obejrzeniu fot cofam to, co powiedziałam o teściowej

to  MIAŁO BYĆ  złośliwe Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

dwie panny młode - ale jazda !!!

a ty - świetnie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #89 dnia: 16 Lut 2010, 18:23:58 »

claridad

« Odpowiedź #90 dnia: 16 Lut 2010, 18:28:18 »
no nie - po obejrzeniu fot cofam to, co powiedziałam o teściowej

to  MIAŁO BYĆ  złośliwe Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

dwie panny młode - ale jazda !!!

a ty - świetnie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

no kiecke miala biala, ale makijaz....beznadzieja. nie miala szans ze mna... phi Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

dorcia

« Odpowiedź #91 dnia: 16 Lut 2010, 18:35:26 »
no mowilam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj moj prywatny monster in law Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
koniecznie muszę zobaczyć ten film!!! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: 16 Lut 2010, 18:37:28
no kiecke miala biala, ale makijaz....beznadzieja. nie miala szans ze mna... phi Smiley
makijaż jak makijaż ale ta czarna skóra!!! to dopiero Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 16 Lut 2010, 18:37:28 wysłana przez dorcia »

suegro

« Odpowiedź #92 dnia: 16 Lut 2010, 19:01:03 »
claridad powiedz coś jeszcze na temat pierwszego tańca Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #93 dnia: 16 Lut 2010, 19:04:59 »
ja chcialam powiedziec, ze jestem fanka pana fryzjera Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

suegro

« Odpowiedź #94 dnia: 16 Lut 2010, 19:10:32 »
zwierzatko_mojej_mamy spokojnie mógłby Ci gryźć aortę, nie? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

dorcia

« Odpowiedź #95 dnia: 16 Lut 2010, 19:19:54 »
zwierzatko_mojej_mamy spokojnie mógłby Ci gryźć aortę, nie? Cheesy
  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

claridad

« Odpowiedź #96 dnia: 16 Lut 2010, 19:26:22 »
ja chcialam powiedziec, ze jestem fanka pana fryzjera Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

hihi Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj no ja tez...a ten...makijaz mi robila jego zona wiec wiecie...

Dodany tekst: 16 Lut 2010, 19:28:36
claridad powiedz coś jeszcze na temat pierwszego tańca Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

densowaliśmy do dwoch kawałków "the look of love" i "i'm so excited" Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj zabawy bylo co niemiara, zwlaszcza ze w ktoryms momencie mielismy kroki do rumby a na sali byly mega sliskie kafelki i ani jednego kroku nie udalo nam sie zatanczyc bez poslizgniecia sie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 16 Lut 2010, 19:28:36 wysłana przez claridad »

dorcia

« Odpowiedź #97 dnia: 16 Lut 2010, 20:01:21 »
pomysł z polonezem też ciekawy, pierwszy raz się spotkałam z polonezem na weselu, fajny akcent!

claridad

« Odpowiedź #98 dnia: 16 Lut 2010, 20:07:01 »
pomysł z polonezem też ciekawy, pierwszy raz się spotkałam z polonezem na weselu, fajny akcent!

a to zespol zaproponowal Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj u nich na kazdym weselu jest polonez. Taka nowa swiecka tradycja Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: 16 Lut 2010, 20:13:52
dorcia a Ty masz gdzies fotki siebie w slubnej wersji? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 16 Lut 2010, 20:13:52 wysłana przez claridad »

ewdomaga

« Odpowiedź #99 dnia: 16 Lut 2010, 20:30:58 »
dla mnie bomba. ślicznie wyglądałaś. Twoi rodzice wydają się być bardzo sympatyczni, więc się nie martw teściową, ciesz się, Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj że Twój mąż ma fajnych teściów. :-))) Twoja mama też pięknie wyglądała.