Autor Wątek: 17.10.2009 - dawno po terminie ale relacja dopiero teraz  (Przeczytany 18747 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

claridad

Odp: 17.10.2009 - dawno po terminie ale relacja dopiero teraz
« Odpowiedź #25 dnia: 15 Lut 2010, 10:10:58 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
mnie Twoja teściowa nie zainspirowała  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
autentycznie gdybym nie wiedziała, że na tych zdjęciach jesteś Ty, nigdy bym Cię nie poznała Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

i wcale nie z powodu, że wyglądałaś pięknie jak na siebie  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ale dlatego, że patrząc na zdjecie w avatarze i oswojona z Twoją twarzą spodziewałam się znajomych rysów, a tutaj zupełnie nie znana mi piękność sie objawiła Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mam nadzieję, że wiesz o co mi chodzi  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

no pewnie ze wiem i dziekuje Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  bo tak naprawde to jest to szalenie milo i sama czulam sie prawie jak brzydkie kaczatko poddawane modyfikacjom Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Pudry, cieni, oczy bez okularow, wiecznie proste wlosy teraz pokrecone :)No...jak nie ja Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
I ten, mama Tomka tez pewnie (tak sobie to tlumacze) wlasnie to chciala wyrazic, jedynie zrobila to w taki nieco karykaturalny sposob Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
zawsze coś, zawsze coś...

Kasia

« Odpowiedź #26 dnia: 15 Lut 2010, 10:17:39 »
claridad gratuluję  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj wyglądałaś pięknie, widać że dobrze się bawiliście  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ostatnie zdjęcie IMO najlepsze Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

no i mam nadzieję że pech już ostatecznie wyczerpany i już nie zaatakuje Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Może nie jestem doskonała, może Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   ale doskonale sobie z tym radzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

callja

« Odpowiedź #27 dnia: 15 Lut 2010, 12:12:27 »
Oj wiem, ale to godzilla mu przytwierdzala. Ja to zobaczylam dopiero w samochodzie i mowie mu: czlowiekuuuu, co ty tu masz?? Ruszylismy do zmian, ale...ode mnie z domu do kosciola samochodem jest 5 minut  no i tak juz zostalo

Wygląda na to, że Twoja godzilla cierpi na syndrom anty-Midasa - czego ona dotknie, zamienia się... w błoto Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj za to swoją "inwencję" kUnieCnie musi zaznaczyć... ćwiczymy bycie kwiatem lotosu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Przykro mi w związku ze sprawą Oli, kurczę, aż się winna poczułam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

I wiesz co - potwierdzam słowa dziewczyn, zdjęcie w awatarku a ślubne zdjęcia... BUM CYK CYK, NIE POZNAŁABYM CIEBIE !!! jesteś po prostu inna, odmienna Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

A "cudne" rodzinne teksty.... Mój sweet tatko na wieść o moich zaręczynach spytał "a co on w tobie widzi?! bo ja nie wiem..."
« Ostatnia zmiana: 15 Lut 2010, 12:18:06 wysłana przez callja »
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj /

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #27 dnia: 15 Lut 2010, 12:12:27 »

claridad

« Odpowiedź #28 dnia: 15 Lut 2010, 12:29:08 »
I wiesz co - potwierdzam słowa dziewczyn, zdjęcie w awatarku a ślubne zdjęcia... BUM CYK CYK, NIE POZNAŁABYM CIEBIE !!! jesteś po prostu inna, odmienna Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

A "cudne" rodzinne teksty.... Mój sweet tatko na wieść o moich zaręczynach spytał "a co on w tobie widzi?! bo ja nie wiem..."

o rety Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj to chyba awatarek musze zmienic hihi Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj wiecie, mimo rozlicznych stresow i slubnej sukienki, ktorej odpadly guziki podtrzymujace tren Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj tego dnia czulam sie piekna, kochana i szczesliwa Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Tak cudownie bylo widziec przyjaciol bawiacych sie razem z nami Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj I te wspomnienia daja duzo sil i usmiechu na co dzien Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

oj callja - przykro slyszec, ze sweet tatko ma az takie problemy ze wzrokiem i nie dostrzega tego co widac od razu, nawet tylko przez internet Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

callja

« Odpowiedź #29 dnia: 15 Lut 2010, 12:37:56 »
mimo rozlicznych stresow i slubnej sukienki, ktorej odpadly guziki podtrzymujace tren  tego dnia czulam sie piekna, kochana i szczesliwa  Tak cudownie bylo widziec przyjaciol bawiacych sie razem z nami  I te wspomnienia daja duzo sil i usmiechu na co dzien

I tak trzymać !!! aż ciepło się na sercu robi, gdy czyta się takie słowa Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

A mój tatko - no cóż, odkąd wiem, ze NIGDY nie usłyszę od niego słowa aprobaty (nie mówiąc o uznaniu...), to juz mnie to nie szokuje, aczkolwiek nadal "rusza".
I na tym koniec OFF Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #29 dnia: 15 Lut 2010, 12:37:56 »

Angie

« Odpowiedź #30 dnia: 15 Lut 2010, 12:55:10 »
claridad piękne zdjęcia  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj    Gratuluję żono!  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
I życzę jak najmniej chorób, bo limit rzeczywiście wyczerpałaś  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

inkageo

« Odpowiedź #31 dnia: 15 Lut 2010, 13:01:24 »
Claridad gratuluję  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Oby to były tylko złe dobrego początki  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
W owczym pędzie giną owce
A ja schodzę na manowce

justynaaaa2

« Odpowiedź #32 dnia: 15 Lut 2010, 13:15:41 »
claridad o rany ale ślicznie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
ja też w życiu bym cię nie poznała po tym avatarkowym zdjęciu  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
piękna nowa odsłona Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj cudne zdjęcia, ostatnie faktycznie urocze i magiczne Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
gratulacje  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Głupie myśli ma każdy, ale mądry je przemilcza...

ewdomaga

« Odpowiedź #33 dnia: 15 Lut 2010, 13:55:28 »
claridad serdeczne gratulacje. pięknie wyglądałaś, a ten uśmiech... myślę,że zarażałaś nim wszystkich wokół. i tego Ci życzę: aby nigdy uśmiech nie schodził Ci z ust i teraz spotykały Cię same wspaniałe rzeczy.  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

aniak1211

« Odpowiedź #34 dnia: 15 Lut 2010, 15:22:44 »
claridad
Wygladalas zjawiskowo Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
pieknie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Co do tesciowej...
wazne ze pochwaliła Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
moja slowem sie nie odezwala Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Mam nadzieje ze reke da sie uratowac i bedzie sprawna Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Po takim poczatku bedzie juz tylko lepiej Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

GRATULUJE!!!
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj    Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Kobiety i koty zawsze będą robić to,co chcą,a mężczyźni i ps

Norka

« Odpowiedź #35 dnia: 15 Lut 2010, 16:04:17 »
Claridad, gratulacje! Takie z Was szczęśliwe Pysie, aż się rozczuliłam patrząc na zdjęcia Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Dobrze, że mimo tylu nieszczęść na raz, okazałaś się być silnym babiszczem i nie dałaś się złamać złym nastrojom Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Mam za sobą podobne przeżycia chorobowe i wiem, jak jest trudno, więc Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Czekam na więcej zdjęć, coby sobie fryzurkę objrzeć ze wszystkich stron i zgapić Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

giga

« Odpowiedź #36 dnia: 15 Lut 2010, 16:41:23 »
claridad, Gratulacje!! Pięknie wyglądałaś.
Abyś przez cale życie szla z takim uśmiechem na twarzy.

Pozostan na Strefie,o depresji szybko zapomnisz.

magdalinska

« Odpowiedź #37 dnia: 15 Lut 2010, 16:59:44 »
gratulacje  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj pieknie wygladałas  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
wszystkiego dobrego, duzo szczescia i milosci  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

effik

« Odpowiedź #38 dnia: 15 Lut 2010, 18:55:50 »
o rany, ale miałaś przygody Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj fajnie, że jesteś Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
życzę pełnego powrotu do zdrowia!
pięknie... wyglądasz zupełnie inaczej niż na fotce z awatara. kobieco, delikatnie, pięknie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
małżon też faaajny Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

dużo miłości i szczęścia Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: 15 Lut 2010, 19:06:03
Oczywiscie najpiekniejszy komplement tego dnia zawdzieczam swojej - jak zawsze niezawodnej zawodniczce - tesciowej. Mianowicie rzekla: Anusia! Tak slicznie wygladalas! Jak nie Ty!

« Ostatnia zmiana: 15 Lut 2010, 19:06:03 wysłana przez effik »

bozena.dp

« Odpowiedź #39 dnia: 15 Lut 2010, 19:20:26 »
claridad gratuluje  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
ładnie wyglądałaś Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

no i wspólczuje przejśc zaraz po ślubie, ale teraz już na pewno bedzie dobrze  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #39 dnia: 15 Lut 2010, 19:20:26 »

claridad

« Odpowiedź #40 dnia: 15 Lut 2010, 19:30:00 »
o rany, ale miałaś przygody Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj fajnie, że jesteś Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
życzę pełnego powrotu do zdrowia!
pięknie... wyglądasz zupełnie inaczej niż na fotce z awatara. kobieco, delikatnie, pięknie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
małżon też faaajny Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

dużo miłości i szczęścia Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: 15 Lut 2010, 19:06:03

dziekuje Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj no malzon fajny, fajny Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Jak go zobaczylam we wdzianku to szczeka mi lekko opadla Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj normalnie azsie nie spodziewala, ze bedzie sie tak prezentowal Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

uwielbiam te emotki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: 15 Lut 2010, 19:31:06
claridad, Gratulacje!! Pięknie wyglądałaś.
Abyś przez cale życie szla z takim uśmiechem na twarzy.

Pozostan na Strefie,o depresji szybko zapomnisz.

swiete slowa Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ledwo wczoraj sie zalogowawszy a dzisiaj juz o niebo lepiej Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 15 Lut 2010, 19:31:06 wysłana przez claridad »

effik

« Odpowiedź #41 dnia: 15 Lut 2010, 19:39:31 »
uwielbiam te emotki Cheesy

ja też Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

claridad

« Odpowiedź #42 dnia: 15 Lut 2010, 19:45:23 »

ja też Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

effik - o wiem, wiem. mi sie po piwkach tak polepsza Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

effik

« Odpowiedź #43 dnia: 15 Lut 2010, 19:49:44 »
mi sie po piwkach tak polepsza Smiley

aaa, to nie skąpię Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

goga

« Odpowiedź #44 dnia: 15 Lut 2010, 20:46:42 »
Gratulacje Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Świetnie wyglądaliście, mnie bardzo ciekawi Twój welon - jakoś inaczej, tak fajnie upiety Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

a w słowach teściowej naprawdę nie upatrywałabym złej woli - moze dziwny sposób, może żle dobrała słowa ale wyraziła komplement, przeciez nie wszystkie teściowe to od razu Godzille

W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

chocoladette

« Odpowiedź #45 dnia: 15 Lut 2010, 20:50:01 »
To i ja przylacze sie do zachwytow!  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

claridad

« Odpowiedź #46 dnia: 15 Lut 2010, 21:10:57 »
Gratulacje Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Świetnie wyglądaliście, mnie bardzo ciekawi Twój welon - jakoś inaczej, tak fajnie upiety Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

a w słowach teściowej naprawdę nie upatrywałabym złej woli - moze dziwny sposób, może żle dobrała słowa ale wyraziła komplement, przeciez nie wszystkie teściowe to od razu Godzille

tak, tak - to pewnie mialo byc mile, tylko po proste slowa nie takie. Ale wiesz, ona tak zawsze od kiedy ja znam. Jest to skomplikowana, wielowatkowa osobowosc i takiez sa jej komplementy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Welon byl upiety potrojnie, najpierw byla taka bombka, pozniej druga warstwa tak troche do ramion i pozniej jedna warstwa welonu do ziemi Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Na poczatku nie bylam zbyt przekonana i mama tomka chciala mi kupic nowy dzien przed slubem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ale jak na spokojnie popatrzylam to w sumie...a czemu nie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

dorcia

« Odpowiedź #47 dnia: 15 Lut 2010, 22:13:51 »
faktycznie ciekawe to upięcie, szkoda, że tak słabo widać.. kiedy będzie reszta zdjęć?  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

aniak1211

« Odpowiedź #48 dnia: 15 Lut 2010, 22:21:32 »
przeciez nie wszystkie teściowe to od razu Godzille

bronisz tesciowe bo pewnie sama niedlugo bedziesz Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj:D:D
No ale racja,nie wszystkie to godzille Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

claridad

« Odpowiedź #49 dnia: 15 Lut 2010, 22:24:33 »
faktycznie ciekawe to upięcie, szkoda, że tak słabo widać.. kiedy będzie reszta zdjęć?  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ostatnie zdjecia wlasnie wgrywam na picase Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj