17.10.2009 - dawno po terminie ale relacja dopiero teraz

Zaczęty przez claridad, 14 Lut 2010, 21:21:43

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

claridad

Cytat: kasiad w 15 Lut 2010, 10:00:24
mnie Twoja teściowa nie zainspirowała  :P
autentycznie gdybym nie wiedziała, że na tych zdjęciach jesteś Ty, nigdy bym Cię nie poznała :)

i wcale nie z powodu, że wyglądałaś pięknie jak na siebie  ;) ale dlatego, że patrząc na zdjecie w avatarze i oswojona z Twoją twarzą spodziewałam się znajomych rysów, a tutaj zupełnie nie znana mi piękność sie objawiła :)

mam nadzieję, że wiesz o co mi chodzi  ;)

no pewnie ze wiem i dziekuje :)  bo tak naprawde to jest to szalenie milo i sama czulam sie prawie jak brzydkie kaczatko poddawane modyfikacjom :) Pudry, cieni, oczy bez okularow, wiecznie proste wlosy teraz pokrecone :)No...jak nie ja :)
I ten, mama Tomka tez pewnie (tak sobie to tlumacze) wlasnie to chciala wyrazic, jedynie zrobila to w taki nieco karykaturalny sposob :)

Kasia

claridad gratuluję  :daisy: wyglądałaś pięknie, widać że dobrze się bawiliście  :thumbup: ostatnie zdjęcie IMO najlepsze :)

no i mam nadzieję że pech już ostatecznie wyczerpany i już nie zaatakuje :)

callja

Cytat: claridad w 15 Lut 2010, 09:45:57Oj wiem, ale to godzilla mu przytwierdzala. Ja to zobaczylam dopiero w samochodzie i mowie mu: czlowiekuuuu, co ty tu masz?? Ruszylismy do zmian, ale...ode mnie z domu do kosciola samochodem jest 5 minut  no i tak juz zostalo

Wygląda na to, że Twoja godzilla cierpi na syndrom anty-Midasa - czego ona dotknie, zamienia się... w błoto :P za to swoją "inwencję" kUnieCnie musi zaznaczyć... ćwiczymy bycie kwiatem lotosu ;)


Przykro mi w związku ze sprawą Oli, kurczę, aż się winna poczułam :(


I wiesz co - potwierdzam słowa dziewczyn, zdjęcie w awatarku a ślubne zdjęcia... BUM CYK CYK, NIE POZNAŁABYM CIEBIE !!! jesteś po prostu inna, odmienna :)


A "cudne" rodzinne teksty.... Mój sweet tatko na wieść o moich zaręczynach spytał "a co on w tobie widzi?! bo ja nie wiem..."
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

claridad

Cytat: callja w 15 Lut 2010, 12:12:27
I wiesz co - potwierdzam słowa dziewczyn, zdjęcie w awatarku a ślubne zdjęcia... BUM CYK CYK, NIE POZNAŁABYM CIEBIE !!! jesteś po prostu inna, odmienna :)


A "cudne" rodzinne teksty.... Mój sweet tatko na wieść o moich zaręczynach spytał "a co on w tobie widzi?! bo ja nie wiem..."

o rety :) to chyba awatarek musze zmienic hihi :D wiecie, mimo rozlicznych stresow i slubnej sukienki, ktorej odpadly guziki podtrzymujace tren ;) tego dnia czulam sie piekna, kochana i szczesliwa :) Tak cudownie bylo widziec przyjaciol bawiacych sie razem z nami :) I te wspomnienia daja duzo sil i usmiechu na co dzien :)

oj callja - przykro slyszec, ze sweet tatko ma az takie problemy ze wzrokiem i nie dostrzega tego co widac od razu, nawet tylko przez internet :)

callja

Cytat: claridad w 15 Lut 2010, 12:29:08mimo rozlicznych stresow i slubnej sukienki, ktorej odpadly guziki podtrzymujace tren  tego dnia czulam sie piekna, kochana i szczesliwa  Tak cudownie bylo widziec przyjaciol bawiacych sie razem z nami  I te wspomnienia daja duzo sil i usmiechu na co dzien

I tak trzymać !!! aż ciepło się na sercu robi, gdy czyta się takie słowa :)


A mój tatko - no cóż, odkąd wiem, ze NIGDY nie usłyszę od niego słowa aprobaty (nie mówiąc o uznaniu...), to juz mnie to nie szokuje, aczkolwiek nadal "rusza".
I na tym koniec OFF ;)
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

Angie

claridad piękne zdjęcia  :daisy:    Gratuluję żono!  :daisy: :daisy:
I życzę jak najmniej chorób, bo limit rzeczywiście wyczerpałaś  :glaszcze: :glaszcze:

inkageo

Claridad gratuluję  :daisy: :daisy: :daisy: :daisy: Oby to były tylko złe dobrego początki  :daisy: :daisy: :daisy: :daisy:
Imagine there is no hate

justynaaaa2

claridad o rany ale ślicznie :)
ja też w życiu bym cię nie poznała po tym avatarkowym zdjęciu  :blush:
piękna nowa odsłona :) cudne zdjęcia, ostatnie faktycznie urocze i magiczne :)
gratulacje  :daisy:

ewdomaga

claridad serdeczne gratulacje. pięknie wyglądałaś, a ten uśmiech... myślę,że zarażałaś nim wszystkich wokół. i tego Ci życzę: aby nigdy uśmiech nie schodził Ci z ust i teraz spotykały Cię same wspaniałe rzeczy.  :empathy:

aniak1211

claridad
Wygladalas zjawiskowo :)
pieknie :daisy: :daisy: :daisy:
Co do tesciowej...
wazne ze pochwaliła :D
moja slowem sie nie odezwala ;)

Mam nadzieje ze reke da sie uratowac i bedzie sprawna :)
Po takim poczatku bedzie juz tylko lepiej :)

GRATULUJE!!!

Norka

Claridad, gratulacje! Takie z Was szczęśliwe Pysie, aż się rozczuliłam patrząc na zdjęcia :blush: Dobrze, że mimo tylu nieszczęść na raz, okazałaś się być silnym babiszczem i nie dałaś się złamać złym nastrojom :thumbup: Mam za sobą podobne przeżycia chorobowe i wiem, jak jest trudno, więc :bravo: Czekam na więcej zdjęć, coby sobie fryzurkę objrzeć ze wszystkich stron i zgapić :P

giga

claridad, Gratulacje!! Pięknie wyglądałaś.
Abyś przez cale życie szla z takim uśmiechem na twarzy.

Pozostan na Strefie,o depresji szybko zapomnisz.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

magdalinska

gratulacje  :daisy: :daisy: :daisy: pieknie wygladałas  :daisy: :daisy:
wszystkiego dobrego, duzo szczescia i milosci  :daisy: :daisy: :daisy:

effik

o rany, ale miałaś przygody :padam: fajnie, że jesteś :) :friends:
życzę pełnego powrotu do zdrowia!
pięknie... wyglądasz zupełnie inaczej niż na fotce z awatara. kobieco, delikatnie, pięknie :)
małżon też faaajny ;)

dużo miłości i szczęścia :daisy:

Dodany tekst: 15 Lut 2010, 19:06:03

Cytat: claridad w 15 Lut 2010, 00:04:12Oczywiscie najpiekniejszy komplement tego dnia zawdzieczam swojej - jak zawsze niezawodnej zawodniczce - tesciowej. Mianowicie rzekla: Anusia! Tak slicznie wygladalas! Jak nie Ty!

opluty

bozena.dp

claridad gratuluje  :daisy:  :daisy:  :daisy:
ładnie wyglądałaś :)

no i wspólczuje przejśc zaraz po ślubie, ale teraz już na pewno bedzie dobrze  :thumbup:

claridad

Cytat: effik w 15 Lut 2010, 18:55:50
o rany, ale miałaś przygody :padam: fajnie, że jesteś :) :friends:
życzę pełnego powrotu do zdrowia!
pięknie... wyglądasz zupełnie inaczej niż na fotce z awatara. kobieco, delikatnie, pięknie :)
małżon też faaajny ;)

dużo miłości i szczęścia :daisy:

Dodany tekst: 15 Lut 2010, 19:06:03

opluty

dziekuje :) no malzon fajny, fajny :) Jak go zobaczylam we wdzianku to szczeka mi lekko opadla ;) normalnie azsie nie spodziewala, ze bedzie sie tak prezentowal :P

uwielbiam te emotki :D

Dodany tekst: 15 Lut 2010, 19:31:06

Cytat: giga w 15 Lut 2010, 16:41:23
claridad, Gratulacje!! Pięknie wyglądałaś.
Abyś przez cale życie szla z takim uśmiechem na twarzy.

Pozostan na Strefie,o depresji szybko zapomnisz.

swiete slowa :) ledwo wczoraj sie zalogowawszy a dzisiaj juz o niebo lepiej :D


claridad



goga

Gratulacje :)

Świetnie wyglądaliście, mnie bardzo ciekawi Twój welon - jakoś inaczej, tak fajnie upiety :)

a w słowach teściowej naprawdę nie upatrywałabym złej woli - moze dziwny sposób, może żle dobrała słowa ale wyraziła komplement, przeciez nie wszystkie teściowe to od razu Godzille

W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)


claridad

Cytat: goga w 15 Lut 2010, 20:46:42
Gratulacje :)

Świetnie wyglądaliście, mnie bardzo ciekawi Twój welon - jakoś inaczej, tak fajnie upiety :)

a w słowach teściowej naprawdę nie upatrywałabym złej woli - moze dziwny sposób, może żle dobrała słowa ale wyraziła komplement, przeciez nie wszystkie teściowe to od razu Godzille



tak, tak - to pewnie mialo byc mile, tylko po proste slowa nie takie. Ale wiesz, ona tak zawsze od kiedy ja znam. Jest to skomplikowana, wielowatkowa osobowosc i takiez sa jej komplementy ;)

Welon byl upiety potrojnie, najpierw byla taka bombka, pozniej druga warstwa tak troche do ramion i pozniej jedna warstwa welonu do ziemi :) Na poczatku nie bylam zbyt przekonana i mama tomka chciala mi kupic nowy dzien przed slubem ;) ale jak na spokojnie popatrzylam to w sumie...a czemu nie :)

dorcia

faktycznie ciekawe to upięcie, szkoda, że tak słabo widać.. kiedy będzie reszta zdjęć?  :P

aniak1211

Cytat: goga w 15 Lut 2010, 20:46:42przeciez nie wszystkie teściowe to od razu Godzille

bronisz tesciowe bo pewnie sama niedlugo bedziesz :D:D:D
No ale racja,nie wszystkie to godzille :)

claridad

Cytat: dorcia w 15 Lut 2010, 22:13:51
faktycznie ciekawe to upięcie, szkoda, że tak słabo widać.. kiedy będzie reszta zdjęć?  :P

ostatnie zdjecia wlasnie wgrywam na picase :D