Autor Wątek: 17.10.2009 - dawno po terminie ale relacja dopiero teraz  (Przeczytany 18722 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kasiad

Odp: 17.10.2009 - dawno po terminie ale relacja dopiero teraz
« Odpowiedź #175 dnia: 22 Lut 2010, 12:16:22 »
claridad jak pięknie wyglądałaś już pisałam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Mąż też super Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ale teraz dopiero dotarłam do linku zdjęciami Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

napiszę tylko
teściowa wymiata  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj jej śmietankowa kreacja od Madame Zaremby  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
a wierszyk, no brak słów  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj jakbym taki zobaczyła u nas na weselu chybabym padła  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
a z teściową kontaktu bym chyba przez pół roku nie miała Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 22 Lut 2010, 12:17:06 wysłana przez kasiad »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

aniak1211

« Odpowiedź #176 dnia: 22 Lut 2010, 22:51:22 »
A ja sie zastanawiam co ona piedziala w salonie przy zakupie tej sukni Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Pewnie ze na slub ale czy syna:D
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj    Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Kobiety i koty zawsze będą robić to,co chcą,a mężczyźni i ps

chocoladette

« Odpowiedź #177 dnia: 22 Lut 2010, 23:20:01 »
Tesciowa-masakra, to serio byla taka typowa suknia slubna? 

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #177 dnia: 22 Lut 2010, 23:20:01 »

Szaraczek

« Odpowiedź #178 dnia: 23 Lut 2010, 20:42:07 »
Claridad, jedyne co Ci pozostało, to wymazać to z pamięci. Proponuję przypadkowo skasować wszystkie zdjęcia, na których się znalazła Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Ja też mam coś takiego, że oglądam zdjęcia i wspominam, że było cudnie, aż trafiam na zdjęcie teściowej i od razu jakoś tak niemiło mi się robi Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
W szczególności, że uśmiecha się TYLKO na jednym zdjęciu - jak tańczy z moim J. Autentycznie przeraża mnie ta fotka. Ona się tak wpartuje w niego z uwielbieniem.. Ble Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Dlaczego one muszą wchodzić w rolę pt. "najważniejsza KOBIETA w życiu swojego synka". Przecież one są matkami. Są ważne. Ale mam wrażenie, że chcą rywalizować jako kobiety. I to już jest trochę chore...
« Ostatnia zmiana: 23 Lut 2010, 20:43:32 wysłana przez Szaraczek »

goga

« Odpowiedź #179 dnia: 25 Lut 2010, 20:12:27 »
. Ona się tak wpartuje w niego z uwielbieniem..

też tak będę patrzeć na mojego syna - bo go kocham po prostu !!! 

ale do synowej  i do nich nie będę się wtrącać -bo wiem , że nie będę już najwazniejszą kobietą w jego życiu - ale to nie znaczy, że go przestanę kochać
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #179 dnia: 25 Lut 2010, 20:12:27 »

aniak1211

« Odpowiedź #180 dnia: 25 Lut 2010, 20:52:58 »
też tak będę patrzeć na mojego syna - bo go kocham po prostu !!! 

ale do synowej  i do nich nie będę się wtrącać -bo wiem , że nie będę już najwazniejszą kobietą w jego życiu - ale to nie znaczy, że go przestanę kochać

Szkoda ze nie wszystkie mamy swoich synkow tak nie mysla;)
Podejrzewam Cie o bycie normalna godzilla w przyszlosci Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

goga

« Odpowiedź #181 dnia: 25 Lut 2010, 20:55:40 »
aniak1211 mam taką nadzieję
w razie czego wejdę na strefę, dostanę opr i bedzie dobrze Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

sobieska

• Gość
« Odpowiedź #182 dnia: 27 Lut 2010, 11:02:19 »
Claridad, za rzadko tu bywam ostatnio...

gratuluje serdecznie, podziwiam jeszcze bardziej Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj jak przeczytalam caly watek- zdjecia ogladam nadal Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i zobaczylam te wszystkie tematy godzillowe, to mam ochotę załozyć jakis komitet antyG i jeśli ktora z nas bedzie miala przypuszczenia co do takich numerow na slubie, to sie przebierzemy za kelnerki i pousuwamy wierszyki i niezadrnie z taca z czerwonym winem przejdziemy obok Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj a co!!!

dolaczam do fanek fryzjera Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

bardzo lubie to zdjecie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Kochana może G. jakies voodu (nie wiem jak sie to pisze) odprawia nad toba i stad ten pech? kurcze jakos trzeba by to odczarowac Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj polewam magiczne piwko, na zdjecie czaru Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oje ulubione, zeby wyjsc z watku godzilli, bo to nie ona byla najwazniejsza Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 03 Kwi 2010, 11:31:50 wysłana przez sobieska »

Szaraczek

« Odpowiedź #183 dnia: 28 Lut 2010, 14:24:20 »
też tak będę patrzeć na mojego syna - bo go kocham po prostu   

jasne! ja to rozumiem. Mialam na mysli sytuacje, w ktorej takie myslenie prowadzi do rywalizacji o miano najwazniejszej kobiety w zyciu... I super, jesli matka patrzy na syna z miloscia. Ale to jest wzrok "moj syneczek". Na innych zdjeciach ze slubu (np. jak patrzy na mnie) to widac, po prostu widac ze jest niezadowolona. Ze to nie jest ogolnie radosna chwila, tylko troche zaloba. A to jest dziwne.
Przepraszam, jesli przesadnie uogolnilam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

goga

« Odpowiedź #184 dnia: 28 Lut 2010, 16:15:29 »
a za co przepraszać Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ja wam powiem, że dzięki temu forum, wiem, jaką teściową NIE CHCĘ być Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ale czy się uda ??? byle nie za wcześnie tfu, tfu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Szaraczek

« Odpowiedź #185 dnia: 28 Lut 2010, 16:55:01 »
a za co przepraszać

ja wam powiem, że dzięki temu forum, wiem, jaką teściową NIE CHCĘ być

ale czy się uda  byle nie za wcześnie tfu, tfu
Przepraszać, przepraszać Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Na przykład dlatego, że uogólnienie może być krzywdzące chociażby dla Ciebie! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Trzymam kciuki za bycie fajną teściową!
Moja mama ma silne postanowienie, żeby być dobrą teściową, bo swoją ma naprawdę straszną (moją babcię - potwierdzam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ). I patrząc na jej relację z synową, uważam że jej dobrze idzie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Dodam tylko, że moja bratowa potwierdza ten fakt - nie to, że bronię mojej rodziny Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Więc można Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Claridad - wybacz! Twój wątek slubny nie powinien był zamienić się w wątek o teściowych Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj W szczególności, że tyle już było wątków na ten temat Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mayagaramond

« Odpowiedź #186 dnia: 03 Mar 2010, 11:54:59 »
claridad piekna zdjecia!!!

A wierszyk Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

ze_nitka

« Odpowiedź #187 dnia: 31 Mar 2010, 22:52:34 »
Ślicznie wyglądałaś Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj przede wszystkim widać że byłaś bardzo szczęśliwa a to dodaje nawięcej Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Jaki mieliście zespół na weselu?

salsa

« Odpowiedź #188 dnia: 01 Kwi 2010, 11:00:34 »
claridad  o ja pierdziele dopiero teraz zobaczyłam ten wierszyk Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
i teściówkę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
usmiałam się jak norka Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

A w ogóle to wszystkiego wszystkie najlepszego z okazji ślubu i gratuluje lotosowania ! 
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

emcia

« Odpowiedź #189 dnia: 23 Paź 2010, 20:53:36 »
jak to możliwe, że mnie takie coś ominęło?

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #189 dnia: 23 Paź 2010, 20:53:36 »