17.10.2009 - dawno po terminie ale relacja dopiero teraz

Zaczęty przez claridad, 14 Lut 2010, 21:21:43

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

aniak1211

A ja sie zastanawiam co ona piedziala w salonie przy zakupie tej sukni :D
Pewnie ze na slub ale czy syna:D

chocoladette

Tesciowa-masakra, to serio byla taka typowa suknia slubna? 

Szaraczek

Claridad, jedyne co Ci pozostało, to wymazać to z pamięci. Proponuję przypadkowo skasować wszystkie zdjęcia, na których się znalazła ;)
Ja też mam coś takiego, że oglądam zdjęcia i wspominam, że było cudnie, aż trafiam na zdjęcie teściowej i od razu jakoś tak niemiło mi się robi ;)
W szczególności, że uśmiecha się TYLKO na jednym zdjęciu - jak tańczy z moim J. Autentycznie przeraża mnie ta fotka. Ona się tak wpartuje w niego z uwielbieniem.. Ble ;)
Dlaczego one muszą wchodzić w rolę pt. "najważniejsza KOBIETA w życiu swojego synka". Przecież one są matkami. Są ważne. Ale mam wrażenie, że chcą rywalizować jako kobiety. I to już jest trochę chore...

goga

Cytat: Szaraczek w 23 Lut 2010, 20:42:07
. Ona się tak wpartuje w niego z uwielbieniem..

też tak będę patrzeć na mojego syna - bo go kocham po prostu !!! 

ale do synowej  i do nich nie będę się wtrącać -bo wiem , że nie będę już najwazniejszą kobietą w jego życiu - ale to nie znaczy, że go przestanę kochać
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

aniak1211

Cytat: goga w 25 Lut 2010, 20:12:27
też tak będę patrzeć na mojego syna - bo go kocham po prostu !!! 

ale do synowej  i do nich nie będę się wtrącać -bo wiem , że nie będę już najwazniejszą kobietą w jego życiu - ale to nie znaczy, że go przestanę kochać


Szkoda ze nie wszystkie mamy swoich synkow tak nie mysla;)
Podejrzewam Cie o bycie normalna godzilla w przyszlosci :D

goga

aniak1211 mam taką nadzieję
w razie czego wejdę na strefę, dostanę opr i bedzie dobrze ;)
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

sobieska

Claridad, za rzadko tu bywam ostatnio...

gratuluje serdecznie, podziwiam jeszcze bardziej :) jak przeczytalam caly watek- zdjecia ogladam nadal :) i zobaczylam te wszystkie tematy godzillowe, to mam ochotę załozyć jakis komitet antyG i jeśli ktora z nas bedzie miala przypuszczenia co do takich numerow na slubie, to sie przebierzemy za kelnerki i pousuwamy wierszyki i niezadrnie z taca z czerwonym winem przejdziemy obok :D a co!!!

dolaczam do fanek fryzjera :)

bardzo lubie to zdjecie :)
Kochana może G. jakies voodu (nie wiem jak sie to pisze) odprawia nad toba i stad ten pech? kurcze jakos trzeba by to odczarowac :D polewam magiczne piwko, na zdjecie czaru :D
oje ulubione, zeby wyjsc z watku godzilli, bo to nie ona byla najwazniejsza :D

Szaraczek

Cytat: goga w 25 Lut 2010, 20:12:27też tak będę patrzeć na mojego syna - bo go kocham po prostu   

ale do synowej  i do nich nie będę się wtrącać -bo wiem , że nie będę już najwazniejszą kobietą w jego życiu - ale to nie znaczy, że go przestanę kochać

jasne! ja to rozumiem. Mialam na mysli sytuacje, w ktorej takie myslenie prowadzi do rywalizacji o miano najwazniejszej kobiety w zyciu... I super, jesli matka patrzy na syna z miloscia. Ale to jest wzrok "moj syneczek". Na innych zdjeciach ze slubu (np. jak patrzy na mnie) to widac, po prostu widac ze jest niezadowolona. Ze to nie jest ogolnie radosna chwila, tylko troche zaloba. A to jest dziwne.
Przepraszam, jesli przesadnie uogolnilam :)

goga

a za co przepraszać ;)

ja wam powiem, że dzięki temu forum, wiem, jaką teściową NIE CHCĘ być :)

ale czy się uda ??? byle nie za wcześnie tfu, tfu ;)
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

Szaraczek

Cytat: goga w 28 Lut 2010, 16:15:29a za co przepraszać

ja wam powiem, że dzięki temu forum, wiem, jaką teściową NIE CHCĘ być

ale czy się uda  byle nie za wcześnie tfu, tfu
Przepraszać, przepraszać ;)
Na przykład dlatego, że uogólnienie może być krzywdzące chociażby dla Ciebie! ;)
Trzymam kciuki za bycie fajną teściową!
Moja mama ma silne postanowienie, żeby być dobrą teściową, bo swoją ma naprawdę straszną (moją babcię - potwierdzam ;) ). I patrząc na jej relację z synową, uważam że jej dobrze idzie :) Dodam tylko, że moja bratowa potwierdza ten fakt - nie to, że bronię mojej rodziny :)

Więc można ;)
Claridad - wybacz! Twój wątek slubny nie powinien był zamienić się w wątek o teściowych :) W szczególności, że tyle już było wątków na ten temat ;)

mayagaramond

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

ze_nitka

Ślicznie wyglądałaś :) przede wszystkim widać że byłaś bardzo szczęśliwa a to dodaje nawięcej :)

Jaki mieliście zespół na weselu?

salsa

claridad  o ja pierdziele dopiero teraz zobaczyłam ten wierszyk lol lol
i teściówkę :D
usmiałam się jak norka :)


A w ogóle to wszystkiego wszystkie najlepszego z okazji ślubu i gratuluje lotosowania ! 
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

emcia

jak to możliwe, że mnie takie coś ominęło?
:)