17.10.2009 - dawno po terminie ale relacja dopiero teraz

Zaczęty przez claridad, 14 Lut 2010, 21:21:43

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Lwica

#150
Aaaaaaaaa przebrnęłam przez wątek do połowy pooglądałam ileś tam zdjęć ale do wierszyka nie dotarłam  :headbang: :rotfl: :rotfl: zajebista sprawa  :crazy: moja Godzilla gdyby mi tak zrobiła chyba bym poszła siedzieć za czyny  :rotfl:
Ale suknie sobie jebła niwziemską.
Claridad co by tu pisać i tak wy wyszliscie zajebiście  :thumbup:

Dodany tekst: 21 Lut 2010, 13:36:44

http://stuff.enbewu.net/aniaitomek/177_siw.JPG 

Państwo Młodzi  :P
Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!


abkasia

claridad
gratuluje serdecznie.. pieknie wygladacie.... :) :daisy: :daisy:
a tesciowa................... jakbym nie zobaczyla, to bym nie uwierzyla! :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
dołączam do grona fanek twojej "mamusi!" :aaaa: :aaaa: :aaaa: :aaaa: :aaaa: :aaaa:

effik


claridad

Cytat: effik w 21 Lut 2010, 16:20:02
o fuck :D

ale tu też ;) znaczy godzilla aspiruje ;)

http://stuff.enbewu.net/aniaitomek/066_siw.JPG

Dodany tekst: 21 Lut 2010, 16:25:04

co śpiewała? ;)

http://stuff.enbewu.net/aniaitomek/262_siw.JPG


a cholera ja wie :D ja mam automatycznie wyciszony odbior w jej przypadku :D

effik

Cytat: claridad w 21 Lut 2010, 16:44:17
a cholera ja wie :D ja mam automatycznie wyciszony odbior w jej przypadku :D

dobrze babo, że masz dystans lol
:beer:

claridad

Cytat: effik w 21 Lut 2010, 16:45:06
dobrze babo, że masz dystans lol
:beer:

ano zenku drogi :) co innego mi zostalo. Albo dystans albo darcie szat i sypanie glowy popiolem ;)

effik

Cytat: claridad w 21 Lut 2010, 16:47:12albo darcie szat i sypanie glowy popiolem wink

dobry czas mamy na to w roku liturgicznym lol lol

claridad

Cytat: effik w 21 Lut 2010, 16:48:16
dobry czas mamy na to w roku liturgicznym lol lol

tez prawda :D  bedzie w Wielkanoc u nas goscila wiec obawiam sie jednak, ze nieco mi to zakłóci najradosniejsze swieto Kosciola ;)

szelma

claridad, możecie się jajkiem stuknąć - "pomyłkowo" wcale nieugotowanym na twardo  :rotfl:.

effik

Cytat: claridad w 21 Lut 2010, 16:53:42
tez prawda :D  bedzie w Wielkanoc u nas goscila wiec obawiam sie jednak, ze nieco mi to zakłóci najradosniejsze swieto Kosciola ;)

może zapyta, w jakim kolorze masz ciuchy świąteczne, żeby się zsynchronizować lol lol

Dodany tekst: 21 Lut 2010, 16:56:01

Cytat: szelma w 21 Lut 2010, 16:54:39
claridad, możecie się jajkiem stuknąć - "pomyłkowo" wcale nieugotowanym na twardo  :rotfl:.

lol lol

claridad

Cytat: szelma w 21 Lut 2010, 16:54:39
claridad, możecie się jajkiem stuknąć - "pomyłkowo" wcale nieugotowanym na twardo  :rotfl:.

:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

szelma o moja inspiracjo! dzieki ci po stokroc :) jak tak...to ja juz sie nie moge doczekac Wielkanocy :D

effik eeee, wtedy to nie bedzie potrzeby bo to grono najblizszej rodziny. Ale jakby juz np. chrzciny sie przytrafily, o to juz insza inszosc :D

goga

ale kruszarka do lodu dobra rzecz ;) bym przyjęła chętnie

a kup jej na zająca zestaw witamin dla staruszków - biowital i te tam - na sklerozę - oraz klej do protez ;)
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

aniak1211

Cytat: goga w 21 Lut 2010, 18:04:32a kup jej na zająca zestaw witamin dla staruszków - biowital i te tam - na sklerozę - oraz klej do protez wink

dobry pomysl :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:


Sawa

Claridad, nie zazdroszczę.
Nie wiem, co gorsze: jej strój (miała bardziej "ślubną" w znaczeniu świecidełkowo-strojnym suknię niż Ty)
http://stuff.enbewu.net/aniaitomek/066_siw.JPG
Czy ten obrzydliwy plakat.

Przecież ona na tym zdjęciu wygląda jak Panna Młoda!

Wiedziałaś, jaką kreację, biżuterię i fryzurę planuje na TWOIM ślubie?
Bo plakat, to domyślam się, że niespodzianka...

claridad

Cytat: Sawa w 21 Lut 2010, 20:43:10
Claridad, nie zazdroszczę.
Nie wiem, co gorsze: jej strój (miała bardziej "ślubną" w znaczeniu świecidełkowo-strojnym suknię niż Ty)
http://stuff.enbewu.net/aniaitomek/066_siw.JPG
Czy ten obrzydliwy plakat.

Przecież ona na tym zdjęciu wygląda jak Panna Młoda!

Wiedziałaś, jaką kreację, biżuterię i fryzurę planuje na TWOIM ślubie?
Bo plakat, to domyślam się, że niespodzianka...

wiesz co ona mi powiedziala, ze ma...wpadajaca w roz. no wiec jak ja zobaczylam to za cholere tego różu nie widzialam, a byl moment ze wpatrywalam sie dosc intensywnie.
Dla mnie njgorsze bylo to, ze jej maz a moj tesc jej nie powstrzymal. Oboje do tej pory uwazaja, ze nie ma sprawy. Jesli o mnie i o moja rodzine chodzi to zrobila z siebie posmiewisko. Inaczej nie mozna na to spojrzec. Ale wiesz...znam ja na tyle dobrze, ze po prostu sie spodziewalam ze wywinie taki numer. Dla niej najwzniejsza jest ona sama i nowe złote kolczyki. I tyle. Taki typ.
Nasze relacje sa teraz poprawne ale nic ponad to.

Sawa

Szkoda, że nikt jej nic nie wylał na tą suknię ślubną...przed wyjściem z domu.

Lwica

Claridad powiem ci że jak patrze na fotki to w tej kreacji co się potem przebrała o niebo lepiej się teściowa prezentuje! Z klasą  tam wyszła w tej kiecce (nie ważne że czerwień bije po oczach jakby co dopiero kogoś zamordowała i umazana krwią wpadła) A na zdjeciu http://stuff.enbewu.net/aniaitomek/262_siw.JPG ta po lewej to siostra godzilli??
Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!

claridad

dorotka tak, to siostra blizniaczka. baaardzo fajna kobieta. no wiesz, ja nie mowie ze ona zawsze zle wyglada :) Nie moj styl ale bywa reprezentacyjna :)

Anupka

Ej, to może je podmień ;)

I gratulacje ogromniaste dla Was! :daisy:
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

vobi

Cytat: goga w 21 Lut 2010, 18:04:32a kup jej na zająca zestaw witamin dla staruszków - biowital i te tam - na sklerozę - oraz klej do protez

albo ksiazke o savoir vivre, koniecznie z rozdzialem "jak sie ubierac na uroczystosci rodzinne" ;D

dorcia

:D widzę, że temat godzilli nie do wyczerpania  :dance:
PS. claridad chciałam jeszcze napisać, że mnie się podobał bardzo pomysł z cebulkami lawendy!!! bardzo oryginalny i fajny

effik

Cytat: Sawa w 21 Lut 2010, 21:30:44
Szkoda, że nikt jej nic nie wylał na tą suknię ślubną...przed wyjściem z domu.

czegoś "wpadającego w róż" na przykład lol

kasiad

claridad jak pięknie wyglądałaś już pisałam :)
Mąż też super :)

ale teraz dopiero dotarłam do linku zdjęciami :)

napiszę tylko
teściowa wymiata  :crazy: jej śmietankowa kreacja od Madame Zaremby  :padam:
a wierszyk, no brak słów  :padam: jakbym taki zobaczyła u nas na weselu chybabym padła  :crazy:
a z teściową kontaktu bym chyba przez pół roku nie miała ;D