17.10.2009 - dawno po terminie ale relacja dopiero teraz

Zaczęty przez claridad, 14 Lut 2010, 21:21:43

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

claridad

Cytat: justynaaaa2 w 18 Lut 2010, 00:20:35
czyli muszę się nad tym poważniej zastanowić ;) ale kurde skąd wiadomo jaki układ tańczyć  :hmm: bo mi to polonez kojarzy się ze studniówką, no ale tam wszyscy mieli układ przećwiczony więc to inaczej a tutaj to tak na żywioł chyba trzeba ;)
widziałam też na zdjęciach swojej sali poloneza i wtedy mi ten pomysł do głowy przyszedł :)


to poroscie kogos z zespolu czy wodzireja jak macie i idzcie na zywiol :) Ludzie sie dostosuja bo wiekszosc miala studniowki i piate przez pietnaste pamieta krok podstawowy.

malybob

Justyna, kolezanka tez miala poloneza i po prostu opracowali "uklad" z mezem i jeszcze jedna para - tyle wystarczy, zeby reszta poszla sladem ;) I fajnie to wychodzi.

claridad

malybob ma racje. i to fajna integracja na poczatek dla gosci :)

aja

claridad nie poznałabym Cię - porównując oczywiście zdjęcie z avatara i ślubno - no szok
ładnie wygladałaś, widać prawdziwy uśmiech szczęścia
a z avatara to taka dziewczynka 17 letnia :)

malybob

Claridad - obejrzalam wreszcie wszystkie zdjecia. Pieknie odbija sie w Was szczescie.
Tesciowka - loooo matkoooo..... ;) Powiedz, czy ona tez mieszala palce w wierszyku co wywieszony byl na Waszym stole? Prawie sie poplakalam ze smiechu...

claridad

Cytat: malybob w 19 Lut 2010, 01:28:17
Claridad - obejrzalam wreszcie wszystkie zdjecia. Pieknie odbija sie w Was szczescie.
Tesciowka - loooo matkoooo..... ;) Powiedz, czy ona tez mieszala palce w wierszyku co wywieszony byl na Waszym stole? Prawie sie poplakalam ze smiechu...

daj spokoj.....mialam żądze mordu w oczach jak zauwazylam ten wierszyk! Konsekwentnie stroniłam od dwoch elementów wystroju: serc i obraczek. A na wierszyku...co widza moje biedne oczy jak przekraczamy prog sali? Obraczki i serca!
Gdyby nie to ze bylam lotosem....mialam wizje wylania rosolu na jej upietego koka ;)

no i tak...to ona i jej brat to zrobili.

effik

hmmm to ona?
http://stuff.enbewu.net/aniaitomek/061_siw.JPG


Dodany tekst: pią 19 lut 2010 11:38:03 GMT-1

widzę, że błędami się nie przejmowała zbytnio lol

http://stuff.enbewu.net/aniaitomek/160_siw.JPG

chyba że "życie pokarze" to takie dobre życzenia dla was ;)

claridad

Cytat: effik w 19 Lut 2010, 11:24:41
hmmm to ona?
http://stuff.enbewu.net/aniaitomek/061_siw.JPG


Dodany tekst: pią 19 lut 2010 11:38:03 GMT-1

widzę, że błędami się nie przejmowała zbytnio lol

http://stuff.enbewu.net/aniaitomek/160_siw.JPG

chyba że "życie pokarze" to takie dobre życzenia dla was ;)

no no, chciala pżekazać, że to ona nam pokarze :D

effik

Cytat: claridad w 19 Lut 2010, 11:50:40
no no, chciala pżekazać, że to ona nam pokarze :D

was pokarze :D
ale kurde, jej zdjęcia z Twoim mężem wyglądają jak ślubne lol

Kasia

Cytat: effik w 19 Lut 2010, 11:24:41chyba że "życie pokarze" to takie dobre życzenia dla was wink


i chyba o "zadłużył" tez nie chodziło :D

callja

Cytat: claridad w 19 Lut 2010, 11:12:33mialam wizje wylania rosolu na jej upietego koka

Powiem Ci, że ja bym tak na bank zrobiła !!! masakrozo...



Skąd, kurna, w ludziach taki nieprzeparty pociąg do tandety?! nie mówiąc o tym, że wierszyk niby o Młodych, a tak naprawdę to o tym, jak ważna jest godzilla... bleeeeeeeeeeeeee !!!
Pokazała, że pokaRZe
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

dorcia

Cytat: effik w 19 Lut 2010, 11:24:41http://stuff.enbewu.net/aniaitomek/160_siw.JPG
końcówka taka jakaś....niedorobiona ;)
generalnie widać, że syneczek mamusi, musisz na babsztyla baaardzo uważać

zwierzatko_mojej_mamy

claridad o maryyyyjaaaaaaaannno!! :D teraz dopiero zobaczylam  :mocking: :mocking: rzeczywiscie jestes lotosem lol
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

magdalinska


effik


claridad

hehehe :) same widzicie, moja godzilla jest obłedna :D No uwazam na nia. A wiecie co jest najlepsze? ze ona nie rozumie dlaczego nie chcemy sie z nia kontaktowac :D w koncu jest naszom mamusia :D

Dodany tekst: 20 Lut 2010, 11:59:24

i wiecie...no same spojrzcie..lawenda, swieczki, minimalizm dekoracyjny....a ta pierdzielnela czerwone serca. Przebolalam, ze przywozi nam prezenty typu: 2 metrowy koc w panterke, kozuszek rozmiar 40, 3 pary koczykow ze sztucznego srebra, szalik i czapke z wypierdzielonym logo adidasa, papucie domowe z futerka z naklejonym kotem (poszlo dla ubogich), fluorescencyjne kwiaty i kruszarke do lodu.
Ale tego plakatu...no normalnie jej nie daruje. Moje milosierdzie ma swoje granice.

Dodany tekst: 20 Lut 2010, 12:03:30

poza tym jakie ku*&^^&wa sidla Anusi?  :hmm:
sidła?

nie znacie mnie jeszcze osobiscie, ale naprawde OSTATNIA  rzecz jaka o mnie mozna powiedziec to to, ze zastawilam na kogos sidla.
A plakat zawozilam do domu. Moja mama wlasnorecznie pociela i wlozyla do pieca na spalenie.

no walnieta ta moja godzilla. a najgorsze ze juz teraz sie zastanawiam jak odseparowac przyszle potomstwo od niej :stupid:

effik

Cytat: claridad w 20 Lut 2010, 11:53:31poza tym jakie ku*&^^&wa sidla Anusi?  hmm
sidła?


no bo mamusia ma skrzydła, a Anusia sidła. nie wiedziałaś? lol lol lol

vobi

Cytat: claridad w 20 Lut 2010, 11:53:31a najgorsze ze juz teraz sie zastanawiam jak odseparowac przyszle potomstwo od niej

drutem kolczastym!!

justynaaaa2

Cytat: claridad w 20 Lut 2010, 11:53:31
i wiecie...no same spojrzcie..lawenda, swieczki, minimalizm dekoracyjny....a ta pierdzielnela czerwone serca. Przebolalam, ze przywozi nam prezenty typu: 2 metrowy koc w panterke, kozuszek rozmiar 40, 3 pary koczykow ze sztucznego srebra, szalik i czapke z wypierdzielonym logo adidasa, papucie domowe z futerka z naklejonym kotem (poszlo dla ubogich), fluorescencyjne kwiaty i kruszarke do lodu.

:rotfl: :rotfl: :rotfl:

Szaraczek

Claridad, moje gratulacje!!! Czekalam na twoja relacje, ale od paru dni nie bylam na strefie.
A tu taka dyskusja ;)
Wygladalas pieknie :) Stylizacja wyszla swietnie, brawo!
A tesciowa w sukni slubnej to jakis SZOK!!! Myslalam, ze takie rzeczy tylko w filmach z J.Lo i Fonda!   :headbang:

claridad

Cytat: Szaraczek w 20 Lut 2010, 23:34:17
Claridad, moje gratulacje!!! Czekalam na twoja relacje, ale od paru dni nie bylam na strefie.
A tu taka dyskusja ;)
Wygladalas pieknie :) Stylizacja wyszla swietnie, brawo!
A tesciowa w sukni slubnej to jakis SZOK!!! Myslalam, ze takie rzeczy tylko w filmach z J.Lo i Fonda!   :headbang:


no nie...zebym chociaz byla tak ladna jak j.lo to moze by mi bylo z lekka lepiej ;) szaraczek ja podziwialam twoje zdjecia...wow! klasa i niesamowita elegancja! dech mi zaparlo!

dorcia

Cytat: claridad w 20 Lut 2010, 11:53:312 metrowy koc w panterke, kozuszek rozmiar 40, 3 pary koczykow ze sztucznego srebra, szalik i czapke z wypierdzielonym logo adidasa, papucie domowe z futerka z naklejonym kotem (poszlo dla ubogich), fluorescencyjne kwiaty i kruszarke do lodu.
Ale tego plakatu...no normalnie jej nie daruje. Moje milosierdzie ma swoje granice.
boska jest, nie możecie się z nią nudzić generalnie!!! :D
aaa Monster-in-law zobaczony! myślę, że film był dla niej inspiracją :D

claridad

Cytat: dorcia w 20 Lut 2010, 23:52:56
boska jest, nie możecie się z nią nudzić generalnie!!! :D
aaa Monster-in-law zobaczony! myślę, że film był dla niej inspiracją :D

chcialabym zeby dla mnie tez byl :) ale niestety nie mam dostepu do jej lekow :(

dorcia

Cytat: claridad w 20 Lut 2010, 23:53:38
chcialabym zeby dla mnie tez byl :) ale niestety nie mam dostepu do jej lekow :(
:rotfl:
swoją drogą ciekawe czy ona to jakoś odczuwa, że my tu o niej tak gadu gadu.. :D you know.. jakieś czerwone uszy, czkawka, krosta na języku, a może wszystko naraz?  :dance:
o potomstwo się nie przejmuj.. podobno mieszka daleko  ;)

claridad

dorcia no ona pracuje w Kolonii, czasami 5 msc po rzad, przjezdza na kilka tygodni i wraca. Ale za kilka lat chce do Polski wrocic na dobre...moze do tego czasu uda sie odchowac potomstwo i wpoic podstawowe zasady dobrego wychowania i ustrzec przed totalnym rozpuszczeniem.
A jak chwile z nia wczoraj gadalam na sypie to jeszcze nie odczuawala negatywnych skutkow ;) Ale...to nie koniec moich mozliwosci. Czekam na plyte z wesela, pewnie dopiero wtedy mi sie cisnienie podniesie ;)

Dodany tekst: 21 Lut 2010, 11:04:48

Cytat: effik w 20 Lut 2010, 15:00:20

no bo mamusia ma skrzydła, a Anusia sidła. nie wiedziałaś? lol lol lol

hehe. Wczoraj z nia gadalam na chwile na skypie i zauwazyla, ze Tomek podlewa kwiatki na paparecie (on sobie hoduje imbir i smiejemy sie, ze to zamiast jajka-dziecka, jak w koncu ktorys z imbirow mu nie uschnie to bedziemy gotowi na dziecko ;) ) a ona mowi, ze och ach, jej syn kwiatki podlewa, jak to ona sobie dobrze wychowala swojego synka  :hmm:

to raczej ja i moje złowieszcze sidła mialy taki wplyw, ale.... ;)