Autor Wątek: 17.10.2009 - dawno po terminie ale relacja dopiero teraz  (Przeczytany 18748 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zwierzatko_mojej_mamy

Odp: 17.10.2009 - dawno po terminie ale relacja dopiero teraz
« Odpowiedź #100 dnia: 16 Lut 2010, 20:32:50 »
suegro ojtam ojtam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

JK

• Gość
« Odpowiedź #101 dnia: 16 Lut 2010, 22:15:25 »
claridad,, wyglądałaś zjawiskowo...czekam na więcej zdjęć!

claridad

« Odpowiedź #102 dnia: 16 Lut 2010, 22:19:03 »
claridad,, wyglądałaś zjawiskowo...czekam na więcej zdjęć!

ło rety Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj wiecej juz nie ma Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj na serwer zesmy wszystkie dobro co mamy wrzucili Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: 16 Lut 2010, 22:19:43
suegro ojtam ojtam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

klub starych matek a takie zbereźności w glowach Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 16 Lut 2010, 22:19:43 wysłana przez claridad »
zawsze coś, zawsze coś...

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #102 dnia: 16 Lut 2010, 22:19:03 »

dorcia

« Odpowiedź #103 dnia: 16 Lut 2010, 22:40:30 »
dorcia a Ty masz gdzies fotki siebie w slubnej wersji? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
a mam  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
pokaże kiedyś, na razie się wstydzę  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 16 Lut 2010, 22:41:16 wysłana przez dorcia »

claridad

« Odpowiedź #104 dnia: 16 Lut 2010, 22:42:29 »
a mam  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
pokaże kiedyś, na razie się wstydzę  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

polalam na odwage Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

a jaki masz staz malzenski? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj tak wypytuje bom okrutnie ciekawa Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 16 Lut 2010, 22:43:40 wysłana przez claridad »

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #104 dnia: 16 Lut 2010, 22:42:29 »

dorcia

« Odpowiedź #105 dnia: 16 Lut 2010, 22:45:06 »
dzięki  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
jak tylko do tego dojrzeję to wstawię Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

JK

• Gość
« Odpowiedź #106 dnia: 16 Lut 2010, 22:48:39 »
a ja myślałam, że wszystko, co mogę obejrzeć, to w pierwszym poście...a tu nie! przejrzałam sporą większość zdjęć na serwerze- piękne zdjęcia (kto Ci robił?), piękna dziewczyna!

dorcia

« Odpowiedź #107 dnia: 16 Lut 2010, 22:51:13 »
a jaki masz staz malzenski? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj tak wypytuje bom okrutnie ciekawa Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

niedługi  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj 6-go czerwca będzie rok...

claridad

« Odpowiedź #108 dnia: 16 Lut 2010, 22:51:47 »
a ja myślałam, że wszystko, co mogę obejrzeć, to w pierwszym poście...a tu nie! przejrzałam sporą większość zdjęć na serwerze- piękne zdjęcia (kto Ci robił?), piękna dziewczyna!

zdjecia nam robil... moj pierwszy chlopak Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj teraz profesjonalny fotograf (oplacalo sie byc kochliwa w mlodosci Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj )

a dziewczyna nie piekna Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj To tylko fryzura i make up i ulga, ze uffffffff.....juz, po dwoch latach planowania, wreszcie.... po wszystkim Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: 16 Lut 2010, 22:54:58
niedługi  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj 6-go czerwca będzie rok...

dorcia, cos Ty taka wstydliwa? trzeba Cie spic dokumentnie czy jak? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
e, nie no...prawie rok to juz cos Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ja meza znam od 5 lat a malzenstwem jestesmy kilka miesiecy...i jednakowoz stwierdzam, ze przezyc taki czas na zasadzie chlopak-dziewczyna a maz-zona to zupelnie inna bajka Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Jak dla mnie czasami troszke trudniej, ale jakos tak...bardziej wyjatkowo.
« Ostatnia zmiana: 16 Lut 2010, 22:54:58 wysłana przez claridad »

dorcia

« Odpowiedź #109 dnia: 16 Lut 2010, 23:04:59 »
ah - to my byliśmy parą 9 lat i 3 lata przed ślubem już mieszkaliśmy ze sobą  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ...i  tak generalnie to nie czuję, żeby się coś wielce zmieniło (ku mojemu zdziwieniu) no poza naklejką na domofonie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

claridad

« Odpowiedź #110 dnia: 16 Lut 2010, 23:18:53 »
ja troche czuje Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj jakbym sie troche bardziej starala czy cos...ale nie wiem w sumie jak to bedzie dalej bo to dopiero 4 msc po Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

brawurka

« Odpowiedź #111 dnia: 16 Lut 2010, 23:27:48 »
ja chcialam powiedziec, ze jestem fanka pana fryzjera Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ja tez,moja pierwsza myśl, to następny bedzie fryzjer Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

claridad

« Odpowiedź #112 dnia: 16 Lut 2010, 23:29:58 »
ja tez,moja pierwsza myśl, to następny bedzie fryzjer Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj dobrze ze sie trocha mna pozachwycalyscie bo tak to bym myslala, ze tylko zdjecia z fryzjerem obejrzalyscie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

brawurka

« Odpowiedź #113 dnia: 16 Lut 2010, 23:34:56 »
claridad ślicznie wyglądałaś

Dodany tekst: 16 Lut 2010, 23:36:39
moje ulubione,nie powiem co mysle jak na nie patrze bo sama się wstydze Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 16 Lut 2010, 23:36:39 wysłana przez brawurka »

claridad

« Odpowiedź #114 dnia: 16 Lut 2010, 23:36:58 »

ok, brawurka Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj to teraz juz mozesz do zdjec w salonie wrocic Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #114 dnia: 16 Lut 2010, 23:36:58 »

dorcia

« Odpowiedź #115 dnia: 16 Lut 2010, 23:38:11 »
ja tez,moja pierwsza myśl, to następny bedzie fryzjer Smiley
claridad przejdzie Ci  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

elve

« Odpowiedź #116 dnia: 16 Lut 2010, 23:42:39 »
nie wiem czy byłabym się w stanie skupić u takiego fryzjera
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

claridad

« Odpowiedź #117 dnia: 16 Lut 2010, 23:46:18 »
nie wiem czy byłabym się w stanie skupić u takiego fryzjera

nie mialam wyjscia. jego zona mnie malowala Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj za duze ryzyko bylo zebym nie byla skupiona

Dodany tekst: 16 Lut 2010, 23:48:40

Dodany tekst: 16 Lut 2010, 23:36:39

« Ostatnia zmiana: 16 Lut 2010, 23:48:40 wysłana przez claridad »

ishka82

« Odpowiedź #118 dnia: 17 Lut 2010, 07:34:35 »
claridad, dopiero dziś tu dotarłam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Muszę powiedzieć, że pięknie wyglądaliście i widać w Was wielkie szczęście Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Życzę, aby tak już zostało na zawsze Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Przeżyć i problemów poślubnych współczuję bardzo...chyba na prawdę wyczerpałaś limit na wiele lat Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: 17 Lut 2010, 07:40:34
Ehh...link z picassy nie działa, a tak chciałam zobaczyć Twoją "monster in law" Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 17 Lut 2010, 07:40:34 wysłana przez ishka82 »
Po burzy zawsze wychodzi słońce Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Kasia

« Odpowiedź #119 dnia: 17 Lut 2010, 09:40:29 »
ishka82 n poprzedniej stronie jest linka na serwer

picassowy nie działa.
Może nie jestem doskonała, może Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   ale doskonale sobie z tym radzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

szelma

• Gość
« Odpowiedź #120 dnia: 17 Lut 2010, 15:14:42 »
claridad, gratulacje! Pięęęęęęęęęękne zdjęcia - piękna Ty! A zdjęcia od fryzjera jest boskie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.

I żeby teraz było tylko dużo szczęścia - już żadnego pecha, tak ani troszeczkę! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Chermelle

« Odpowiedź #121 dnia: 17 Lut 2010, 19:25:37 »
szelma hello hello  co u Ciebie ???

justynaaaa2

« Odpowiedź #122 dnia: 18 Lut 2010, 00:16:23 »
a to zespol zaproponowal Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj u nich na kazdym weselu jest polonez. Taka nowa swiecka tradycja Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ja się zastanawiam nad polonezem na początek, bo chcemy uniknąć tradycyjnego pierwszego tańca  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
jest szansa, że to fajnie wyjdzie  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Głupie myśli ma każdy, ale mądry je przemilcza...

claridad

« Odpowiedź #123 dnia: 18 Lut 2010, 00:17:41 »
ja się zastanawiam nad polonezem na początek, bo chcemy uniknąć tradycyjnego pierwszego tańca  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
jest szansa, że to fajnie wyjdzie  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
u nas wyszlo znosnie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i zabawa byla przednia Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

justynaaaa2

« Odpowiedź #124 dnia: 18 Lut 2010, 00:20:35 »
u nas wyszlo znosnie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i zabawa byla przednia Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
czyli muszę się nad tym poważniej zastanowić Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ale kurde skąd wiadomo jaki układ tańczyć  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj bo mi to polonez kojarzy się ze studniówką, no ale tam wszyscy mieli układ przećwiczony więc to inaczej a tutaj to tak na żywioł chyba trzeba Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
widziałam też na zdjęciach swojej sali poloneza i wtedy mi ten pomysł do głowy przyszedł Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj