Autor Wątek: Rozciągamy się / rozgrzewka  (Przeczytany 3451 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Anupka

• Wiedżma ze słowotokiem
  • Ilość polubień: 0
  • Ilość piw: 1652
  • 16.08.2008; Mam ® na strefowe grubasiństwo :-P
Rozciągamy się / rozgrzewka
« dnia: 12 Lut 2010, 17:45:53 »
Znalazłam stronę z opisem i fotkami ćwiczeń na rozciąganie:

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Przy okazji: czy takie ćwiczenia to już wystarczająca rozgrzewka? Przyznaję, że nigdy nie mam pomysłu na rozgrzewkę, więc zawsze to pomijam, a chyba jednak warto coś robić...

Jeśli jednak rozciąganie to nie rozgrzewka, to zaproponujcie coś proszę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth…

mayagaramond

Odp: Rozciągamy się / rozgrzewka
« Odpowiedź #1 dnia: 14 Mar 2010, 16:26:01 »
Jeśli jednak rozciąganie to nie rozgrzewka, to zaproponujcie coś proszę

znam sie srednio, ale podobnie cwiczenia robie na koniec (bo nie wolno rozciagac nierozgrzanych miesni). Wejdz na sporotowa spowiedz, wkleilam tam linki do niemieckich stron. Jak na nie wejdziesz, to wybierz warm up.
« Ostatnia zmiana: 14 Mar 2010, 16:26:32 wysłana przez mayagaramond »
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

szelma

• Gość
« Odpowiedź #2 dnia: 14 Mar 2010, 16:27:56 »
O, nie widziałam wcześniej tego wątku. Potwierdzam - rozciąganie na koniec. W rozciąganiu chodzi o rozciągnięcie mięśni, bo w czasie wysiłku mięśnie się skracają. A rozgrzewka ma rozgrzać stawy itp., żeby były mniej urazochłonne Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.

mayagaramond

« Odpowiedź #3 dnia: 15 Mar 2010, 12:23:31 »
golinda czy taka kolejnosc jest prawidlowa:

rozgrzewka
aerobowe
brzuch
rozciaganie?

Czy najpierw brzuszki a pozniej aerobowe? A moze to wszystko jedno? (wyglada na to, ze wf, to nie takie latwe studia Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj )

mayagaramond

« Odpowiedź #4 dnia: 15 Mar 2010, 12:30:53 »
golinda - dzieki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #4 dnia: 15 Mar 2010, 12:30:53 »

suegro

« Odpowiedź #5 dnia: 15 Mar 2010, 12:58:50 »
Ja zawsze jak poćwiczę to sobie przypominam o rozgrzewce   Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

mayagaramond

« Odpowiedź #6 dnia: 15 Mar 2010, 13:17:03 »
Ja zawsze jak poćwiczę to sobie przypominam o rozgrzewce   Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

effik

« Odpowiedź #7 dnia: 23 Mar 2010, 15:56:07 »
Ja zawsze jak poćwiczę to sobie przypominam o rozgrzewce   Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

weszłam na ten wątek z konkretnego powodu, może któraś mi odpowie w takim razie: a co robić, żeby się w ogóle porozciągać? jakie ćwiczenia? chodzi mi o to, żeby idąc na fitness dosięgać jednak do podłogi albo umieć złapać za stopę i przyciągnąć klatkę do podłogi dla przykładu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Anupka

• Wiedżma ze słowotokiem
  • Ilość polubień: 0
  • Ilość piw: 1652
  • 16.08.2008; Mam ® na strefowe grubasiństwo :-P
« Odpowiedź #8 dnia: 23 Mar 2010, 16:05:28 »
Zenek, no wkleiłam link z ćwiczeniami na rozciąganie w 1 wątku Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

effik

« Odpowiedź #9 dnia: 23 Mar 2010, 19:05:15 »
Zenek, no wkleiłam link z ćwiczeniami na rozciąganie w 1 wątku Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

to ja widzę, ale czy to mnie rozciągnie? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
no właśnie nie umiem tak jak ta pani to co, mam robić codziennie do skutku?
« Ostatnia zmiana: 23 Mar 2010, 19:06:24 wysłana przez effik »