Polecane książki dla dzieci

Zaczęty przez rubin04, 08 Lut 2010, 19:49:26

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Justynna

przyszła do mnie w piątek książka "1001 drobiazgów na wsi" - boska!! Bardzo mi się podoba. Michał jeszcze nie zdążył jej dobrze pooglądać, ale już widzę, że będzie często używana :)

mika

Cytat: mobka w 13 Lut 2012, 03:08:48
WLasnie przepuscilam ponad 100zl na ksiazki ;D Zamowilam, Babo chce, Bardzo glodna gasienice, Czy chcesz zostac moim przyjacielem, Cynamon i Trusia  dwie sztuki, Nasisnij mnie. Beda w srode. Dam znac, czy podeszly mi i dziecku.
ja puściłam 230 zł ;D powinny być jutro ;) zamawiałam w bonito bo tam najtaniej było i było "naciśnij mnie"
a zamówiłam:
Czy chcesz być moim przyjacielem? - Eric Carle, Bardzo głodna gąsienica - Eric Carle, Elmer - McKee David; Cynamon i Trusia. Wierszyki na okrągły rok - Charlotte Ramel, Ulf Stark,Miasteczko Mamoko - Aleksandra Mizielińska, Lalo gra na bębnie - Eva Susso, Gdzie jest tort? - The Tjong-Khing,Dawno temu w Mamoko; 12 kolorów - Marcin Brykczyński, Drugi zeszyt dwulatka. Biblioteczka mądrego dziecka - Anna Wiśniewska, 2-latek poznaje świat - Bator Agnieszka, Zabawy edukacyjne dwulatka, To potrafię - od 2 lat - Podgórska Anna;Zeszyt dla 2-latka - Korczyńska Małgorzata, Trzpil Anna;Naciśnij mnie - Hervé Tullet, Zuzia i nowy dzidziuś. Mądra Mysz - Eva Wenzel-Burger,Fala /Mam - Lee Suzy

ziuta

Cytat: mika w 13 Lut 2012, 14:15:53a zamówiłam:
Czy chcesz być moim przyjacielem? - Eric Carle, Bardzo głodna gąsienica - Eric Carle, Elmer - McKee David; Cynamon i Trusia. Wierszyki na okrągły rok - Charlotte Ramel, Ulf Stark,Miasteczko Mamoko - Aleksandra Mizielińska, Lalo gra na bębnie - Eva Susso, Gdzie jest tort? - The Tjong-Khing,Dawno temu w Mamoko; 12 kolorów - Marcin Brykczyński, Drugi zeszyt dwulatka. Biblioteczka mądrego dziecka - Anna Wiśniewska, 2-latek poznaje świat - Bator Agnieszka, Zabawy edukacyjne dwulatka, To potrafię - od 2 lat - Podgórska Anna;Zeszyt dla 2-latka - Korczyńska Małgorzata, Trzpil Anna;Naciśnij mnie - Hervé Tullet, Zuzia i nowy dzidziuś. Mądra Mysz - Eva Wenzel-Burger,Fala /Mam - Lee Suzy
i znowu puściłam 100 zł przez Ciebie ;D ;D ;D

mika

Cytat: ziuta w 13 Lut 2012, 14:51:55
i znowu puściłam 100 zł przez Ciebie ;D ;D ;D
a co kupiłaś? :D

ziuta

Cytat: mika w 13 Lut 2012, 14:53:57
a co kupiłaś? :D
Naciśnij mnie
12 kolorów
Miasteczko Mamoko
Cynamon i Trusia. Wierszyki od stóp do głów.
:D

Justynna

bardzo mnie zainteresowało "Naciśnij mnie" - Hervé Tullet :)

Ale nie, nie, nie! Już nic nie kupuję! W tym miesiącu rzecz jasna, kupię w następnym ;)

magdalinska

ja musze kupic cos nowego, bo ta nasza sterta jest czytana 3x dziennie i wszyscy juz ją na pamiec znaja

niewiemjaka


didi_loczek

Za miesiąc Wojtek ma urodziny :) pytana o prezenty, poproszę o książki :D Już sobie listę zrobiłam :D

mobka

Cytat: mika w 13 Lut 2012, 14:15:53zamawiałam w bonito
Ja tez. Bo paczkomat mam pod nosem.

mika



Kasia


zuzia

ja ostatnio kupiłam M. tupcia chrupcia o pieluszce i myciu ząbków
i cynamona i trusie x 2
i o zygzaku

jusia

ja tez zrobilam zapas roznych wyklejanek i wyciagam po jednej...dodatkowo kupilam (przez Was ;) ) Cynamona i Trusie (wierszyk o pupie rzadzi- ale wiedzialam, ze tak będzie), o zimie oraz jak tata pokazal mi wszechswiat
i tez sie ciesze z paczkomatu pod nosem :)
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

zuzia

Cytat: Kasia w 13 Lut 2012, 23:01:07
kupujesz? :)
poważnie sie zastanawiam.
M. uwielbia ksiązki


Pyś

Cytat: zuzia w 13 Lut 2012, 23:00:16http://merlin.pl/Nawet-nie-wiesz-jak-bardzo-Cie-kocham_Sam-McBratney/browse/product/1,620013.html#fullinfo
Super książka. Dla dziecka i nawet jako prezent dla dorosłej osoby  :daisy:

"- Nawet nie wiesz jak bardzo Cię Kocham
- Jak stąd do księżyca i z powrotem"

:jejeje:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

olcia

i ja zaszalałam - -mocno na przyszłość bo na razie małą interesuje jedzenie książeczek :P

A w moim domu ciepło, cieplutko... - Agnieszka Frączek
Kocham Cię! - Agnieszka Frączek,
Bardzo głodna gąsienica - Eric Carle
Czy chcesz być moim przyjacielem? - Eric Carle,
Naciśnij mnie - Hervé Tullet,
Kochana mamusia - Agnieszka Frączek,


niewiemjaka

no z opisow wyglada na bardzo slodziasna przesycona miloscia itd itp
mam nadzieje ze będzie ok :)
margareta piwko :beer:
"Kiedy przyszła pora na sen Mały Brązowy Zajączek chwycił Dużego za bardzo długie uszy. Chciał, żeby Duży Brązowy Zając usłyszał każde jego słowo.
- Nawet nie wiesz, jak bardzo cię kocham - powiedział.
- I pewnie nigdy się tego nie dowiem - odparł Duży."



Justynna

#198
ziuta, Chotomską polecam Ci już :) Ma świetne wiersze, uwielbiamy ją z Michałem :)

Dodany tekst: 14 Lut 2012, 10:14:25

A Ty mi napisz recenzję "Naciśnij mnie" - Hervé Tullet, bo mi cały czas chodzi po głowie ta książka.

marcheewka

Mamy Bardzo głodną gąsienicę. Na poczatku bylo bez euforii, teraz codziennie jest czytana i zjadana ;)
Ola liże książeczke, uwielbia stronę z ciasteczkami, no i te dziurki ;) polecam.
Mamy też Cynamon i Trusia wierszyki od stóp, ale jeszcze jej nie dawałam.

Zastanawiam sie nad tym 1001 drobiazgów.... i Miasteczko Mamoko...

Ale u nas i tak rządzi Kicia Kocia gotuje ;)