Autor Wątek: kiedy po akt małżeństwa do USC??  (Przeczytany 15750 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mroczna_dama

• Gość
kiedy po akt małżeństwa do USC??
« dnia: 25 Wrz 2007, 11:40:48 »
Takie mam pytanie- jak się szło do USC po zaświadczenie o braku przeciwskazań do zawarcia związku małżeńskiego, to siępłacilo 86 złotych za ten dokument i 3 odpisy aktu ślubu. Zakładając, ze jestem po ślubie, to idę sobie do USC tak po prostu i mówię, że chcę te trzy odpisy aktu ślubu, czy znowu muszę jakieś druczki wypełniać? I kiedy można się po to zgłosić, są jakieś terminy od daty zawarcia małżeństwa?

Dziękuję za odpowiedzi.

inkageo

« Odpowiedź #1 dnia: 25 Wrz 2007, 11:43:56 »
Maciek dzisiaj to odebrał, czyli dwa tygodnie po ślubie, ale pamiętam że babka wspominała, że po tygodniu można. Chyba nic nie płacił i nie wypełniał bo by marudził Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
W owczym pędzie giną owce
A ja schodzę na manowce

sweedee

• Wiedżma ze słowotokiem
  • Ilość polubień: 0
  • Ilość piw: 1458
  • lubim mamę! jeśt mondla i pyśna!
« Odpowiedź #2 dnia: 25 Wrz 2007, 12:09:04 »
Nie wiem dokładnie, ile dni po slubie już można odebrać, ale na pewno sie nic nie płaci i nie wypełnia żadnych papirków  ;-)
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #2 dnia: 25 Wrz 2007, 12:09:04 »

Agaaa

« Odpowiedź #3 dnia: 25 Wrz 2007, 13:37:14 »
to zależy od miejscowości ile sie czeka...nie ma stałego terminu. Moja kumpela wzieła slub 18.08 i do tej pory jeszcze nie moze odebrac..Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Warszawka :Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj:

tiliam

« Odpowiedź #4 dnia: 27 Wrz 2007, 17:11:08 »
Slub mieliśmy 22 września (sobota) a odpisy odebraliśmy już o 12 w poniedziałek 24 września. Pani urzędniczka miła była i szybciutko nam to wypisała -niemalże od ręki.
Wypełniłam tylko jeden druczek, na którym tylko pokwitowałam odbiór 3 egzemplarzy. zawahałam się tylko jak mam się podpisać - starym, czy nowym nazwiskiem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj :roll:
najlpiej zadzwonić i się mówić. jak nie mają dużo ślubów i dużo papieró do wypisania, to powinno dość szybko wypisać.

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #4 dnia: 27 Wrz 2007, 17:11:08 »

brawurka

« Odpowiedź #5 dnia: 27 Wrz 2007, 19:00:45 »
na tym papierku, który dostaliśmy w Kościele było napisane, żeby w ciągu 5 dni odebrać , bo inaczej akt nie zostanie sporządzony. Poszłam, odebralam i za nic już nie płaciłam.

mroczna_dama

• Gość
« Odpowiedź #6 dnia: 29 Wrz 2007, 11:47:21 »
a my nie dostaliśmy żadnego papierka na którym by tak było napisane:D Więc lecę w poniedziałek, bo dzwoniłam do USC i mi powiedzieli,ze mogę sobie odbierac kiedy chcę, bez żadnych terminów. Pani w USC na Jezuickiej w Wawie powiedziala "proszępani, przecieżpani za to zapłaciła, więc kiedy pani odbierze to nam wszystko jedno"Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dzięki za odpowiedzi i miłego weekendu:D

mexx100

« Odpowiedź #7 dnia: 29 Paź 2007, 15:50:54 »
JA ODEBRAŁAM DOPIERO DZIŚ SLUB BYŁ 22 WRZESNIA.BEZ ŻADNYCH OPŁAT I PROBLEMÓW...

ewelinkaa

Odp: kiedy po akt małżeństwa do USC??
« Odpowiedź #8 dnia: 26 Mar 2014, 13:15:11 »
chyba do tygodnia:)
carpe diem

doda

Odp: kiedy po akt małżeństwa do USC??
« Odpowiedź #9 dnia: 26 Mar 2014, 13:23:47 »
wątek z 2007 r Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj