Spicie w biustonoszu?

Zaczęty przez malybob, 28 Sty 2010, 18:59:47

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

goga

W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

wrobelek0403

absolutnie nie :) ja nawet po domu rzadko chodze w staniku ;)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

Nie! Chyba, ze zasne w dzien ;)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

martullek

teraz niestety tak, ale ogólnie nieeeee

mobka

Ja podobnie jak Justynaaa nie spie, bo nei widze potrzeby. Mam nieduzy biust i nic mi sie nie majta :D Ale kilka razy spalam i jakos tragedii nie bylo. Ale jakos sobie nie wyobrazam chodzenia po domu bez stanika, owszem, czasami mi sie zdarza, ale baaaaardzo rzadko. Mimo, z ebiust mam nieduzy, wole, zbey mi go cos w dzien podtrzymywalo ;D


jestynka

ja też nie, nawet jak karmiłam
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

magdalinska

teraz to chodziłam bez po domu, bo musiałam, ale nie lubie ;) a spac to tylko bez

malybob

Wow, jakie zgodne...
Ja w ramach testow probuje, ale nie w takim dopasowanym, tylko luzniejszym... Moze bez sensu, ale w sumie mi nie przeszkadza. Mezowi bardziej ;)

emcia

ale po co?
żeby biust się nie rozplaszczał?
śpię na brzuchu, centralnie na biuście i wiem doskonale, że tym sposobem biust przemieszczam na plecy :)
no ale mi tak wygodnie

effik

Cytat: emcia w 29 Sty 2010, 20:15:02śpię na brzuchu, centralnie na biuście i wiem doskonale, że tym sposobem biust przemieszczam na plecy Smiley

ja w to inwestuję całe życie. może dlatego tak wyglądam lol lol

adrianna79

malybob, kup sobie sportowy stanik. bedzie o wiele wygodniej. mi sie wlasnie zdarza spac w sportowym staniku, bo sa bardzo wygodne.

sweedee

tylko jak karmiłam cycem
poza tym, nie!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


www.foto.adtwinzz.com
www.adtwinzz.com

effik

Cytat: sputnik w 30 Sty 2010, 19:05:56
nigdy mi to nawet do głowy nie przyszło :D

mnie raz przyszło. ale długo nie wytrzymałam lol lol

konwalia

i już wszystko jasne, w skarpetkach tez często śpię, bo marzna mi stopy

magoo

juz chyba predzej zasne w biustonoszu niz skarpetkach, brrrr

errata

ja również nie,

i podobnie nie lubie nawet w dzień stanika nosić, a co dopiero w nocy. W skarpetkach zdarza mi się spać ;D


tachogti

#43
jeezz spiac w staniku chyba w nocy podswiadomi ze rozpaczy bym sie na nim powiesila :P
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

dorcia

haha w staniku?? Nieee... no chyba żebym chciała nim odstraszyć mojego M., ale w takich sytuacjach wystarczy kombinezon płetwonurka :D

claridad

Cytat: dorcia w 08 Lut 2010, 14:53:45
haha w staniku?? Nieee... no chyba żebym chciała nim odstraszyć mojego M., ale w takich sytuacjach wystarczy kombinezon płetwonurka :D

hihi :) przypomnial mi sie Spike z Notting Hill :D

dorcia


OlaFasola

Hmmm, widzę, że jestem zdecydowanie wyjątkiem.
Przed ciążą chyba nigdy mi się nie zdarzyło, ale teraz mam wrażenie, że mi biust się strasznie zniekształci i śpię w sportowym staniku/topie.