Biustonosz do karmienia

Zaczęty przez ishka82, 27 Sty 2010, 12:10:00

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

niewiemjaka

ja tylko dodam ze dla mnie najlepsze sa takie staniki odpinane jak wkleila elve - takie z jednego kawalka elastycznego dopasowujacego sie materialu.. niestety takie szyte jak wkleijalyscie np melissa mnie draznily mimo ze sa delikatne.. (w sensie szyta z 3 czesci materialu miseczka) bo te szwy mnie draznily.. tak mialam drazliwe piersi na poczatku i rzucilam tamte staniki

chociaz one pewnie nie ksztaltuja tak ladnie piersi, no ale ja wielkich nie mam to moze nalesniki po karmieniu nie beda straszne :rotfl:

ishka82

Cytat: justynaaaa2 w 17 Lut 2010, 20:54:56
nawet jutro mogę ci ją wysłać :) ja nie używam, bo nie mam tyle zacięcia, żeby nosić tak ciasne staniki ;)
aaa i ta moja jest biała chyba  :hmm:
sprawdziłam jest biała i jest 2 rzędowa
Hmm...mnie niestety jest potrzebna 3 rzędowa ;) Znalazłam na Allegro, ale kurde 8 zł za wysyłkę takiego małego, za przeproszeniem, goowienka mnie denerwuje :zly:
http://www.allegro.pl/item913836519_przedluzka_obwodu_biustonosza_trzyrzedowa.html

justynaaaa2

ishka82 zapytaj jeszcze w pasmanterii, może akurat będą :) albo niech ci Tusia może gdzieś kupi w wawie i przywiezie  :hmm:

ishka82

Cytat: justynaaaa2 w 17 Lut 2010, 21:16:10
ishka82 zapytaj jeszcze w pasmanterii, może akurat będą :) albo niech ci Tusia może gdzieś kupi w wawie i przywiezie  :hmm:
Zapytam u mnie, a jak nie będzie to poproszę tusię ;)

zuzia

ishka82
ja bym zostawiła
bo jezeli na sile sie dopniesz to nie ma co brac wiekszego obwodu
a miska - dołóż wkładkę i wtedy zobacz, nio i np mój mleczny biust był nieco wiekszy niz przed porodem takze moim zdaniem powinny byc ok :)

ishka82

zuzia, będą ok :) Już się z nimi oswoiłam ;) Dziś nawet w jednym pochodziłam trochę ;) Po prostu wczoraj spanikowałam, jak zobaczyłam te "namioty" i na domiar złego nie mogłam się zapiąć, żeby dokładnie zobaczyć jak te miski leżą :blush: Pancerniki z tych staników straszne, ale wydaje mi się, ze wreszcie mam odpowiednio dużą michę, odpowiednio ścisły obwód i że są po prostu wygodne, a to teraz najważniejsze...jak akcja "karmienie" wypali, to pewnie na lato dokupię jakiś mniej pancerny model, żeby duży dekolt móc założyć ;) :D

zuzia

ishka82
no pancerniki niestety
ale wiekszego wyboru nie ma

ishka82

Cytat: zuzia w 18 Lut 2010, 22:08:43
ishka82
no pancerniki niestety
ale wiekszego wyboru nie ma
Najważniejsze, że wygodne i podtrzymują ładnie biust, bo to co przymierzałam w sklepach stacjonarnych, to :crazy: :crazy: :crazy: