kosmetyki dla dziecka

Zaczęty przez temp_doda, 26 Sty 2010, 18:45:14

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zwierzatko_mojej_mamy

ja tez wiem, ale co z tego ;D nie po to walczylam o wanne w lazience 3,5 m2, zeby w niej dygotac z zimna godzine ;D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

Angie

Cytat: elvelve w 16 Lut 2010, 11:03:52
dziewczyny, które uzywaja emolientow do kapieli

wiecie ze te srodki traca wlasciwosci natłuszczajace w temp pow. 36 stopni?
wogóle przy problemach skórnych kapiele powinny byc w chłodniejszej wodzi i nie powinny trwac dłuzej niz 10 min

ale na butelce piszą, żeby przynajmniej 10 min dziecko się w tym kąpało  :crazy:

marax

ja nie stosuje prawie zadnych kosmetykow. Pierwszy lepszy plyn do kapieli z szamponem (jaki mi sie wezmie do reki taki jest). Nie natluszczam niczym zadnymi oliwkami bo skora sama sobie z tym radzi. No i chusteczki do tylka tez za kazdym razem inne. Malej nigdy sie nic nie dzialo . Po prostu nie ma jak na razie sklonnosci do allergi wiec czesto jak zabraknie plynu do kapieli dla dzieci myje ja naszym i tez jest git

Kasia

a ja chyba wróce do Emolium :)
Michał problemów ze skóra nie ma więc raz na jakiś zcas kąpiel w Emolium mu fajnie nawilzy skórkę :)
szczególnie teraz gdy powietrze suche jak cholera.

elve

golinda ja kapie w ok 35-36 stopniach przez 10min (chocby dlatego ze woda stygnie a kregoslup blaga o litosc)

i jest ogromna roznica, po cieplejszej kapieli zmiany na skorze sa zaczerwienion, zaostrzone

elve

golinda ja widzę u siebie, że im cieplejsza kąpiel tym skóra bardziej wysuszona, tylko ze ja nie mam w sobie tyle samozaparcia i kąpię się w przynajmniej 40 :rotfl:

abkasia

jak bylismy u tesciow przy duzej wilgotnosci powietrza i miekkiej wodzie skora Hugusia byla jak marzenie.. mieciutka i gladka, teraz po powrocie do domu znow ma sucha skore, musze go kremowac i znowu policzki mu sie wysuszyly.
wiec sie kremujemy aderma exomega a myje w nivea, teraz kupilam plyn z rosmana. zobaczymy ile jest wart.. :)

kasiad

#57
Cytat: abkasia w 17 Lut 2010, 17:52:09
teraz kupilam plyn z rosmana. zobaczymy ile jest wart.. :)

dużo :)
ja, a raczej Olo, opróżnia już drugą butelkę ;)

Dodany tekst: śro 17 lut 2010 18:58:11 GMT-1

Cytat: abkasia w 17 Lut 2010, 17:52:09
a myje w nivea

płyn do kąpieli nivea też mamy i wg mnie jest do d..y ;D
znaczy napisane jak wół, że bez parabenów i konserwantów i w ogóle och i ach, ale się nie pieni i zostawia tłusty film na skórze  ;)
a to nie oilatum ;D
włosy nim umyte wyglądają jak polane olejem ;D

najwyżej zużyję jako mydło do rąk  ;)

Kasia

Cytat: golinda w 17 Lut 2010, 20:50:14
o jakim płynie z rossmana mówicie?

babydream do mycia ciala :)

niewiemjaka

nie jestem pewna w 100% ale wyglada na to ze kostka myjaca Oilatum pomaga narazie na suche strupki na ciele W. tfu tfu (lydki, raczki, plecki) :D :D :D :D

kasiad

Cytat: Kasia w 17 Lut 2010, 20:51:22
babydream do mycia ciala :)

są chyba 3 rodzaje :)
nauczona doświadczeniem kupuje tylko niebieski z żółtą pompką :)
tylko ten jest do ciała i włosów :)
inne są do ciała, więc umyte nim włoski wyglądają jak wyjęte z frytkownicy ;D

vobi

Cytat: kasiad w 17 Lut 2010, 18:52:35płyn do kąpieli nivea też mamy i wg mnie jest do d..y

No do dupy tez jest, jakby nie patrzyc ;D My mamy chyba trzecia butelke Nivea Sensitive z oliwka, jak dla nas super. Wlasnie dlatego, ze zostawia lekki filtr na skorze (ale tlusty??). A jak chcemy zeby sie Hani troche pienilo w wanience, to dajemy Rossmana zielonego (z nagietkiem), tez bardzo fajny. Ale do mycia wlosow sie nie nadaje. Wlosy tez Nivea traktujemy, jakims szamponem odzywczym czy cos takiego.

elve

te płyny sa do wody czy do bezposredniego mycia?

moze bym wyprobowala czegos innego, z filmem wlasnie

Kasia

Cytat: elvelve w 18 Lut 2010, 09:36:23te płyny sa do wody czy do bezposredniego mycia?

do mycia :)


do wody to sa tylko te emoliumy i podobne :)

kasiad

#64
Cytat: vobi w 18 Lut 2010, 09:33:19
Wlasnie dlatego, ze zostawia lekki filtr na skorze (ale tlusty??).

tak, tłusty ;D
ja po umyciu ręce lubie mieć takie piszczące :D
a po nim mam jakbym polała je oliwą prosto z butelki ;D

oilatum też zostawia na skórze film, ale nie tak tłusty  ;)

Dodany tekst: 18 Lut 2010, 11:09:27

Cytat: vobi w 18 Lut 2010, 09:33:19
A jak chcemy zeby sie Hani troche pienilo w wanience, to dajemy Rossmana zielonego (z nagietkiem), tez bardzo fajny. Ale do mycia wlosow sie nie nadaje. Wlosy tez Nivea traktujemy, jakims szamponem

ale ja nie chcę używać kilku butelek ;D tylko jednej ;D
i dla mnie ten płyn jest niedobry właśnie dlatego, że nie jest do ciała i włosów tylko do samego ciała ;D


aaa i to jest mleczko nawilżające  ;)

vobi

Cytat: kasiad w 18 Lut 2010, 11:06:53aaa i to jest mleczko nawilżające

ale co? To?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

kasiad

Cytat: vobi w 18 Lut 2010, 14:36:20
ale co? To?


nie, nie to ;D
ten Nivea, który my mamy  ;)

ten jest tylko do kąpieli, a ja mam podobny, tylko, że niebieski
i jest i do ciała i do włosów  ;)

abkasia

Cytat: vobi w 18 Lut 2010, 09:33:19
No do dupy tez jest, jakby nie patrzyc ;D My mamy chyba trzecia butelke Nivea Sensitive z oliwka, jak dla nas super. Wlasnie dlatego, ze zostawia lekki filtr na skorze (ale tlusty??). A jak chcemy zeby sie Hani troche pienilo w wanience, to dajemy Rossmana zielonego (z nagietkiem), tez bardzo fajny. Ale do mycia wlosow sie nie nadaje. Wlosy tez Nivea traktujemy, jakims szamponem odzywczym czy cos takiego.
my tez mamy i bardzo lubie, wlasnie za to natluszczenie po kapieli.. :D

brawurka

ja do kąpieli wlewam bobini
http://esentia.pl/Bobini_Baby_Plyn_do_kapieli_z_oliwka_p28170.htm i juz niczym nie myje,niczym nie smaruje. wlosy szamponem dla dzieci z rosmana