kosmetyki dla dziecka

Zaczęty przez temp_doda, 26 Sty 2010, 18:45:14

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zosia2007

Cytat: doda w 27 Sty 2010, 11:32:30
skąd masz taką oliwę z oliwek? z apteki?
bo ona nie jest spożywcza?
nam polecali kupic w sklepach ze zdrowa zywnoscia dobrej jakosci spozywcza oliwe z oliwek z pierwszego tloczenia

zuzia

Cytat: doda w 27 Sty 2010, 11:32:30skąd masz taką oliwę z oliwek?
ja mam z grecji
prawdziwną :D
ale fakt - spożywczą

nionczka

Kosmetyki dla dziecka? prawie nie uzywamy.
Kupilam zoltego Johnsona do ciala i glowki z pompka. Kiedy sie skonczyl przenioslam pompke do fioletowego.
Dostalam tez oliwke J&J, ktorej uzylam ze dwa razy na ciemieniuszke. Skuteczna, ale tez prawda jest, ze u nas ta ciemienicha to sladowa byla.
Kredm dopupy Sebamed, uzywamy tylko podczas podraznien czyli rzadko.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Kasia

Cytat: nionczka w 27 Sty 2010, 11:42:15Kupilam zoltego Johnsona do ciala i glowki z pompka. Kiedy sie skonczyl przenioslam pompke do fioletowego.
ja własnie mam taki plan :)

rubin04

no dziewczyny już wszystko napisały ale ja tylko dodam że na początku po kąpieli smarowałam oliwką zwłaszcza głowe by się ciemieniucha nie zrobiła. No i czesałam miękką szczotką tę łysą głowę i ciemieniuchy ani śladu :) nie wiem na ile to zasługa smarowania/czesania ale nie zaszkodizło :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

martullek

a kiedy się ta ciemieniucha mniej więcej robi?

fasolka1980

Cytat: martullek w 27 Sty 2010, 17:02:43
a kiedy się ta ciemieniucha mniej więcej robi?

martullek, moj Igor w ogole nie miał :)

aniak1211

Cytat: doda w 27 Sty 2010, 11:46:26
słyszałam, że można w aptece dostać oliwę z oliwek, nie spożywczą, ale kosmetyczną - 100% naturalną
ale jeszcze nie pytałam, zapytam ;D
Ja kupuje w aptece lub drogerii,
nie jest ona spozywcza,nie ma zadnego zapachu :)

foszek

Ja kupuje w sklepie ze zdrowa zywnoscia, taka spozywcza :) teraz leje ja do salatek :D

martullek

Cytat: fasolka1980 w 27 Sty 2010, 18:05:27
martullek, moj Igor w ogole nie miał :)

no mój jak na razie, tfu tfu, też nie ma

brawurka

pytałam w aptece o oliwe, pani dziwnie na mnie patrzyła,kazała jak debilowi iść do spożywczego ;)
Maja ma ciemieniuche teraz, wczesniej miała maleńką na brwi

nionczka

Irene miala ciemieniuche pierwszy raz kiedy miala prawie 3 miesiace, bardzo malutka. Od arzu zauwazylam i trwala przez weekend. Potem drugi raz jakis meisiac pozniej i tez krociutko. Ale syn znajomych mial jak mial pol roku i mial wielkie zolte strupy na calej glowie. Obrzydliwie to wygladalo szczerze mowiac :-(
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

vobi

Cytat: nionczka w 27 Sty 2010, 21:46:23Ale syn znajomych mial jak mial pol roku i mial wielkie zolte strupy na calej glowie. Obrzydliwie to wygladalo szczerze mowiac :-(

pytanie czy to byla ciemieniucha, czy lojotokowe zapalenie skory... Hania miala takie luski nad brwiami i okazalo sie ze to lojotokowe zapalenie, choc wizualnie podobne do ciemieniuchy (chyba, ciemieniuche znam tylko z opisu w ksiazkach ;D)

nionczka

Cytat: vobi w 27 Sty 2010, 21:56:10
pytanie czy to byla ciemieniucha, czy lojotokowe zapalenie skory... Hania miala takie luski nad brwiami i okazalo sie ze to lojotokowe zapalenie, choc wizualnie podobne do ciemieniuchy (chyba, ciemieniuche znam tylko z opisu w ksiazkach ;D)

W sumie nie wiem co to bylo. Slowo ciemieniucha pierwszy raz w zyciu przeczytalam/uslyszalam na strefie. A to bylo jak jeszcze Irene nie bylo na swiecie wiec nawet specjalnie sie nie zainteresowalam.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

foszek

Mysmy mieli takie obrzydliwe zolte strupy, dostal jak mial ok 3 m-cy i walczylismy z tym dosc dlugo, jakis miesiac, ponoc cierpia na nie dzieci nawet do 4 lat, czesciej spotyka to dzieci majace od urodzenia bujna czuprynke

aniak1211

Dominika miala ciemieniuchę jak byla malutka i pozniej jak miala jakies11 miesiecy,
ciezko bylo z nia walczyc bo miala juz dosc wloskow i byla wlasnie taka gruba (ciemieniucha ;))
ale wystarczylo porządnie wymoczyć oliwa i wyczesac-do tej pory nie ma :)

Kasia

u nas wyskoczył taki delikatny żółty nalot na głowce, po posmarowaniu oliwką i wyczesaniu zniknął bezpowrotnie :)

niewiemjaka

Cytat: brawurka w 27 Sty 2010, 20:42:06pytałam w aptece o oliwe, pani dziwnie na mnie patrzyła,kazała jak debilowi iść do spożywczego wink
a to dziwne bo np maja w aptece do uszu oliwe z oliwek np vaxol (rozpuszcza woskowine jesli jest jej za duzo) wiec powinna znac...:knuje:

magdarynka

Moge wam przekazac ciekawostke, z tym ze nie poparta doswiadczeniem. Ponoc rewelacyjne dla dzieci jest savon noir, czyli naturalne mydlo z czarnych oliwek i oliwy z oliwek. Kobitka na szkoleniu strasznie zachwalala, ze nie uczula, nawilza itd.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

kasiad

#44
Cytat: Kasia w 27 Sty 2010, 08:31:28
to kupię ten z rosmana bez parabenów :)

ja właśnie wczoraj takowy zakupiłam :)

nie ten co polecała mika, bo zapomniałąm nazwy ;D a może to ten sam  :hmm:
tylko jeden jedyny znalazłam bez parabenów  ;)

Dodany tekst: czw 28 sty 2010 13:32:18 GMT-1

Cytat: fasolka1980 w 27 Sty 2010, 18:05:27
martullek, moj Igor w ogole nie miał :)

mój Olo również :)

siog

nie stosowalam i nie stosuje zadnych kosmetykow.
do mycia plyn odsrazu jako szampon
do nacierania oliwka z oliwek z apteki, ale ta sama jest dobra spozywcza
do pupy woda
ciemieniucha- ta sama oliwa z oliwek rozgrzana i potem szczoteczka wyczesana
nigdy zadnych problemow.

foszek

Ja sie tez juz nauczylam myc popo po kazdej kupce woda, i rzeczywiscie, w calej karierze tylko raz odparzona byla, ale dlatego ze usnal na spacerze a ja nie wiedzialam ze narobil w pieluche :D

elve

dziewczyny, które uzywaja emolientow do kapieli

wiecie ze te srodki traca wlasciwosci natłuszczajace w temp pow. 36 stopni?
wogóle przy problemach skórnych kapiele powinny byc w chłodniejszej wodzi i nie powinny trwac dłuzej niz 10 min

gioseppe

Cytat: elvelve w 16 Lut 2010, 11:03:52
dziewczyny, które uzywaja emolientow do kapieli

wiecie ze te srodki traca wlasciwosci natłuszczajace w temp pow. 36 stopni?
wogóle przy problemach skórnych kapiele powinny byc w chłodniejszej wodzi i nie powinny trwac dłuzej niz 10 min

ja wiem ;D
kapiel w wysokiej temp. wysusza ;)
http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP

elve

gioseppe bo ty to doswiadczona w temacie jesteś

używasz oilan ???