Hna

Zaczęty przez margareta, 22 Sty 2010, 17:28:26

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

margareta

Czy farbowałyście włosy hną? Na jaki kolor farbuje? Czy może można wybrać odcień? I jeszcze mam pytanie czy zmywa się czy też są odrosty?

Norka

Mogę powiedzieć z doświadczeń koleżanki - każdy kolor włosów zabarwia na odcień miedziany. O ile wiem, nie ma wyboru odcienia i nigdy nie wiadomo, co wyjdzie. Nie da się go zmyć, nie należy farbować włosów dopóki nie odrosną i nie zetnie się końcówek, więc odrosty są spore. Koleżanka nie poleca.

zwierzatko_mojej_mamy

o to moze byc prawda, bo mialam kolege, ktory byl taki naturalny i tylko tego uzywal i czesto miewal miedziano-zielone ;) twierdzil, ze z premedytacja, ale srednio mu wierzylam ;) no i istotnie, potem zadna chemia tego nie mozna ani pokryc, ani zmyc, a kolegi wlosy wygladaly jak siano - pomijajac kolor ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

emcia

ponad 10 lat temu farbowałam tym włosy koleżance
wrażenia - śmierdzi jak g... , wygląda jak g... , no może z dodatkiem błota ;)
nie daje się rozprowadzić ani zmyć
efekt - radosna marchewa

niczym nie daje się "zneutralizować"
kolor trzyma super, jak żadna farba chemiczna
próbowałyśmy nawet proszku do prania, nic jej nie rusza
pokryć się nie da...farbowanie przynosi efekt pasiastości fryzury , bo tylko odrosty się zamalują

generalnie nie wiem kto wpadł na ten genialny pomysł ;)



magoo

#4
moja mama to wieki temu stosowala, zawsze wychodzila ruda :D

ja sama kiedys w ramach odzywki zastosowalam basme (mozna to wymieszac z henna) kolor wychodzi ciemniejszy i juz nie rudy, sama basma daje czern
generalnie wydaje mi sie, ze nie ma co sie z tym pierniczyc, bo beznadziejnie sie rozrabie, beznadziejnie naklada, beznadzieje dlugo trzeba trzymac i tak samo beznadziejnie sie splukuje ;) No chyba, ze jestes maniaczka naturalnych skladnikow i nie boisz sie eksperymentowac z kolorem wlosow

magdarynka

#5
Tez farbowalam, taka made in turcja lol Strasznie smierdzialo, niic tego nie zmywalo i przykrywalo, ale po zadnej chemi tak dlugo kolor sie nie trzymal
[
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login