składniki kosmetyków

Zaczęty przez temp_doda, 16 Sty 2010, 23:11:43

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kasiad

Cytat: Kasia w 19 Sty 2010, 08:46:46

za to johnson top to toe ma wszystkiego dużo ;)


no właśnie ;D i myjemy nim Olka ;D chyba czas się przerzucić na coś innego  ;)

Kasia

ja na razi9e mam taki zapas johnsona że dopiero za rok zmienię lol lol lol

tego z rosmana kupie :) juz wcześniej miałam kupic ale cały czas mam tego johnsona ;)

aja

może już o tym wspomianłyście
teraz w modę wchodzi samodzielne robienie kosmetyków - ponoć w aptekach można kupić wszystkie składniki lub w salonach spa
próbowała któraś?

Kasia

aja su kręci :)
konwalia odradza :)

emcia

Cytat: Kasia w 18 Sty 2010, 22:34:32
kombinowałam juz z wieloma szmponami i tylko elsevy mi pasują (dowolne nieprzeźroczyste)
a tam i SLSy i parabeny :(

a ten z rossmana to jaki jest? perlowy czy przejrzysty? bo jak perlowy to może spróbuje :hmm:

też tak mam, moje włosy po przezroczystym wyglądają jak wcale nieumyte

idę obejrzeć moje parabeny ;)

Kasia

ja nie moge rozczesać, mam połamany puch ;)
szorstkie i w ogóle be
a po perłowych mam całkiem ok :)

magoo

#131
uff przeczytalam wszstko, wniosek: kremy mam w opakowaniu z pompka i nie trzymam ich w lazience ;)

a co do tych dat to wrzucam link do przelicznika, wystarczy wybrac marke i wpisac ten kod z kosmetyku, wyswietli wam sie data produkcji

http://datecalculator.googlepages.com/englishhomepage

konwalia

fajny ten licznik, ale ma mało firm (brakuje mi roc, lierac)  :beer:

inkageo

#133
Magoo  :beer: :beer:

Dodany tekst: 24 Sty 2010, 11:15:40

O cholera  :padam: Podkład, który kupiłam pół roku temu na strawberry był wyprodukowany w 2007 roku!!

Dodany tekst: 24 Sty 2010, 11:17:36

A tusz do rzęs kwiecień 2008  :padam:
Imagine there is no hate

mayagaramond

to gdzie mam te kremy trzymac? W lodowce? A jedzenie do lazienki? ;)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

magoo

mayagaramond ja trzymam w szafce w sypialni, w lodowce nie mam miejsca ;) W lazience mam tylko to, co mi sluzy do mycia oraz balsam i ze dwie maseczki. Jakos nigdy mi nie pasowalo zeby kosmetyki, szczegolnie te do malowania trzymac w lazience, duze ilosci wody i pary mnie odstraszaly ;)

mayagaramond

Cytat: magoo w 24 Sty 2010, 12:52:39
mayagaramond ja trzymam w szafce w sypialni, w lodowce nie mam miejsca ;) W lazience mam tylko to, co mi sluzy do mycia oraz balsam i ze dwie maseczki. Jakos nigdy mi nie pasowalo zeby kosmetyki, szczegolnie te do malowania trzymac w lazience, duze ilosci wody i pary mnie odstraszaly ;)

w sypialni nie mam miejsca. Wszystko trzymam w lazience (z wyjatkiem perfum).
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

konwalia

maya ja też trzymam w łazience, choć wiem, że to nie jest ich ulubione miejsce, dlatego staram się pilnowac i uzywac do końca po otwarciu, nie otwierać dwóch po9dobnych preparatów

mayagaramond

#138
niestety, ale mam na raz otwarte duzo kremow, bo smaruje sie na zmiane... :blush: :blush:
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

Kasia

Cytat: mayagaramond w 24 Sty 2010, 13:45:06w sypialni nie mam miejsca
buty zajęły wszelkie powierzchnie ;)


dragonfly

Dr. Hauschka  ma wg mnie rewelacyjne kosmetyki - ja zawsze zima stosuje na noc krem rozany a Ingrid nakladam jak wychodzimy "na mroz" :)

inkageo

Bardzo lubię to mleczko do ciała, sprawdziłam skład i nie ma parabenów:
http://www.nivea.pl/products/show/Od%C5%BCywcze%20Mleczko%20do%20cia%C5%82a
Imagine there is no hate

mobka

A ja kupilam ostatnio to http://www.nivea.pl/products/show_new/9258 i parabeny ma. Dziwne, ze Nivea w roznych produktach ma tak rozny sklad...

inkageo

Sprawdziłam też zwykły krem nivea w blaszanym okrągłym pudełku i parabenów nie ma :)
Imagine there is no hate

inkageo

Tak, tylko jako kremu. Wieczorem więcej, a rano tylko odrobinę.
Imagine there is no hate

inkageo

Używałam glinki do mycia twarzy, tak mi polecono. Czyli pod prysznicem rozsmarowywałam ją na twarzy i od razu zmywałam, a raz w tygodniu zostawiałam na dłużej. Teraz mi się nie chce, no i nie mam już problemów z cerą, więc stosuję raz, dwa razy w tygodniu :) A na co dzień delikatny żel myjący oliwkowy ziai.
Imagine there is no hate

kate.zet1

Jeśli interesuje Was samodzielne mieszanie kremów to podaję link do strony, z której zaopatruje się się większość dziewczyn z mojej pracy http://www.biochemiaurody.com/  :)

inkageo

Cześć Kate :) Sto lat Cię nie widziałam  :beer:
Imagine there is no hate

kate.zet1

#148
cześć cześć...to prawda, sto lat nie pisałam.. ;) ale odwiedzam Was często...mam wielki sentyment do strefy :beer:

evelka

#149
U mnie w łazience prawie same SLS-y  :crazy:

Dodany tekst: 05 Lut 2010, 14:18:21

zawsze szerokim łukiem unikałam kosmetyków z lidla ale następnym razem się skusze

Dodany tekst: 05 Lut 2010, 14:30:33

Doda chyba znalazłam http://www.natuderm-botanics.pl/index.html