nie będzie solarium

Zaczęty przez eva_luna, 24 Wrz 2007, 23:08:44

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

tachogti

nivejki uzywam do kolan i lokci i jak strace cierpliwosc do ust  :-D a i jeszcze jej uzywam do Narzeczonego bo inne mu smierdza..  :roll:
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

salsa

Cytat: "eva_luna"cala reszta wydaje mi sie niekoniecznym dodatkiem :-/

hmm, ciekawe co powiesz za 20 lat jak będziesz miala wyschnięta
Cytat: "eva_luna"ja do rak uzywam zwykly
i zniszczona skore :P

ja tez mam taki POlski Krem-Glicea czy jakos tak, z cytryna
to jest najlepszy krem na swiecie:P
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

tachogti

Glicea jest super moja mama ja uwielbia cytrynowa rozjasnia nawet skore na dloniach i chyba jeszcze jest wlasnie aloesowa i konwaliowa :) ale Kamill mi sie szybciej wchlania a jesli chodzi o stopy to dla mnie istotne bo na trenigach trenuje boso na parkiecie lub macie i bym po Glicei rymsala na dziob co 12 sekund  :-P
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

eva_luna

hmm, moze nie jestem panikara w tym wzgledzie bo moja mama pomimo swoich lat wyglada znakomicie, ma naprawde rewelacyjna skore i wyglada duzo mlodziej niz nie jedna jej kolezanka. a z kremami nigdy nie szalala.tak wiec wierze w geny ;-)

ja na mysli mialam wlasnie glicea

tachogti

eva_luna, zycze Ci zeby tak bylo jak mowisz z tymi genami  :-D
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

gioseppe

Cytat: "tachogti"eva_luna,  ja do stop uzywam kremu tego samego do rak, moj ulubiony to Kamill bo ja mam straszliwie sucha skore konczyn wszelakich szczegolnie dolnych  ;-)

a ja uzywam do stop i rak tego samego balsamu co do calego ciala czyli nivea niebieski (nie granatowy)
ubostwiam go
http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP

salsa

Cytat: "eva_luna"hmm, moze nie jestem panikara w tym wzgledzie bo moja mama pomimo swoich lat wyglada znakomicie, ma naprawde rewelacyjna skore i wyglada duzo mlodziej niz nie jedna jej kolezanka

moja MAma tez i co z tego?
nie zamierzam liczyć na same geny-tym bardziej ze jesli ona nie miała dzisiejszych kosmetyków a wygląda dobrze, to ja moge wyglądać jeszcze lepiej-w koncu ona wygląda lepiej od mojej Babci w jej wieku :) :)

to jest jak z tym Palaczem, który zmarł w wieku 75 lat, mimo ze całe zycie palił papierosy-jedni powiedzą-tyle palił a dożył późnej starości, a drugi-ciekawe ile by zył, gdyby nie palił  wcale ....
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

eva_luna

nie to, zebym byla przeciwniczka kremow i innych cudow ale wierze, ze mozna z tym przesadzic i tylko sobie krzywde zrobic. Poza tym mysl o tym jak bedzie moja skora wygladac za X lat nie jest moim najwiekszym problemem. Zreszta po smierci mojej siostry wychodze z zalozenia, ze nie ma sie co takimi pierdolami zajmowac bo nie sa tego warte. Pewnie to i blad ale tak juz mam.

salsa

eva_luna, ja nie mowie o przesadzaniu, mowie o używaniu w służbie pięknej młodej i dobrze nawilżonej skóry-uważasz, ze codzienna pielęgnacja w postaci dobrego kremu i balsamu to przesada? ja nie :)
nie mowie przecież o ppatologi w postaci tysiaca kremow na raz :)

dla mnie wazne jest to, jak bedzie wygldała moja skóra za X lat, wychodze z załozenia, ze to co dzis w siebie inwestuje (nie tylko kremy, ale wszytsko) jest tym, co kiedys z siebie "wyciągnę". Jesli miałabym myśleć, ze w każdej chwil spotkać mnie może nieszczęście i nie warto o siebie dbać (fizycznie i umysłowo) to najlepiej od razu sie położyć i umrzec
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

eva_luna

Salsa z pewnoscia masz racje. Ale jesli masz fajna, mloda, SLICZNA siostre, ktora jedzie zima 2006 do Katowic na wystawe golebi bo ja firma tam wyslala i stamtad nagle nie wraca to zapewniam Cie, ze zaczynasz patrzec na trwalosc zycia z innej strony. I pewnosc jutra po prostu znika. Dlatego to, jak bede wygladac za X lat wogole mnie nie interesuje i nie zajmuje. Niestety mysle kategoria: bede jeszcze zyc za X lat?......

Sory, troche ta moja wypowiedz zakrecona i nie wiem czy zrozumiala, ale jakos trudno mi sie dzis jasno wyslowic.

salsa

eva_luna, bardzo Ci współczuje, czy jednak Twoja siostra chciałaby, abyś umartwiała sie za życia?
jeśli z powodu bolesnych doświadczeń nie umiesz cieszyć sie życiem, to pomyśl sobie tak: a co będzie jeśli  jednak dożyje tych X lat? - nie chce tu moralizować, nie przezywałam nigdy tego co Ty, jednak wydaje mi się, ze pesymizm w niczym Ci nie pomoże....
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

tachogti

eva_luna, ja rozumiem, szczegolnie ze jestem z katowic, a z drugiej strony nie zastanawiasz sie nad tym czy nie warto zyc i byc piekna za siebie i za siostre odrobinke?
Strasznie mi przykro z powodu Twojej Siostry  :-(
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

gioseppe

Cytat: "eva_luna"Salsa z pewnoscia masz racje. Ale jesli masz fajna, mloda, SLICZNA siostre, ktora jedzie zima 2006 do Katowic na wystawe golebi bo ja firma tam wyslala i stamtad nagle nie wraca to zapewniam Cie, ze zaczynasz patrzec na trwalosc zycia z innej strony. I pewnosc jutra po prostu znika.

oj, wspołczuję..
dwa lata temu tłumaczyłam tam na targach, jak zobaczylam to co sie tam stalo w TV to ciary przeszły mi po plecach...
Bardzo mi przykro z powodu siostry
http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP

inkageo

Bardzo mi przykro :( To było wstrząsające..  :cry:
Imagine there is no hate

adrianna79

eva, a dlaczego nie mozesz isc na solarium? ja uwielbiam takie 10 minutowa sesje. nie wiem dlaczego ale moj humor od razu sie poprawia. ostatnio chodze na takie solarium gdzie sie stoi - dosyc fajna sprawa bo moge calkowicie sie opalic; jezeli chodzi o samoopalacze to jakos nigdy nie mogla sie do nich przemoc. mam nawet jedna butelke z dove ale nie podoba mi sie odcien..... jak ja uwielbiam byc opalona!!!!  chyba musze zaczac rozgladac sie za kolejna podroza poslubna - ale tym razem do cieplego kraju :-).... -pozdrowionka dla inkageo :-)

zuzia

Cytat: "salsa"zuzia, eva_luna, NIE ŁADNIE!!
jak można zapomnieć sie posmarować
to jak mysie zębów, nie wyobrażam sobie życia bez kremu i balsamu        

Teraz już nie zapominam tak w ogóle, tylko zapominam o tym brązującym i zazwyczaj chwytam inny a później to już....
Kremy do buzi w wersji zapasowej to mam chyba wszędzie (tak samo jak pomadki bezbarwne) - nie cierpie jak mam suchą buzię lub usta.
ps. Nieładnie pisze się razem Pani Mecenas :)

ishka82

Cytat: "adrianna79"eva, a dlaczego nie mozesz isc na solarium?
Przecież pisała w pierwszym poście, że leczy się dermatologicznie i nie może.

adrianna79

ja tez sie leczylam i moglam... dlatego zapytalam.... miej wyrozumialosc ishka :-)

ishka82

Cytujja tez sie leczylam i moglam... dlatego zapytalam.... miej wyrozumialosc ishka :-)
Mam wyrozumiałość, myślałam, że nie doczytałaś ;-)

adrianna79

mi na przyklad solarium bardziej pomoglo niz jakies tam tabletki... ale to chyba zalezy od rodzaju problemu. moja tesciowa robi na przyklad mydla dla ludzi tylko z problemami skornymi. moja bratowa ma egzeme i po uzyciu jednego z jej specifikow (mydla, kremu) jak reka odjal.... interes idzie bardzo dobrze bo wiele osob w stanach ma problemy skorne wiec tesciowa jest dosyc popularna w tych kregach :-)....

eva_luna

Salsa wczoraj tak mnie zmotywowalam, ze nie zostawilam prawie centymetra nienasmarowanego ciala :-P  :lol:  Ciekawe tylko na ile starczy mi wytrwalosci.... wszak z tym u mnie najgorzej. A powiedz mi jeszcze czy garniera stosowalas tylko do ciala czy rowniez do buzi?

[/b]adrianna na masci, ktora stosuje jest napisane, ze nie wolno korzystac z solarium ani sie opalac na slonku. Nie chce ryzykowac, ze dostane plam..

salsa

Cytat: "eva_luna"A powiedz mi jeszcze czy garniera stosowalas tylko do ciala czy rowniez do buzi?

tylko do ciała:0 jesli chodzi o buziaka to lubie jak mam swoj kolor i uzywam cały rok tego samego odcieniu fluidu, obsesyjnie nie opalam i nie przyciemniam niczym:P
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

eva_luna

cholerka, niedosc, ze nie moge isc na solarium, to antybiotyk, ktorego uzywam na buzie spowodowal nadwrazliwosc i mam teraz czerwone placki i skora piecze. Pani doktor ostrzegala, ze tak moze byc ale nie sadzilam, ze wystapi taki efektr po tygodniu stosowania..... ale kicha

ishka82

eva_luna, dobry makijaż wszystko przykryje ;-)

tachogti

eva_luna, pij wapno w ilosci hurtowej i nie jedz nic ostrego ani czekolady to powinno zlezc troche  ;-) A i nie myj buzi mydlem ani niczym takim tylko woda z rumiankiem i delikatny krem na to!!!!  :)
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P