Mieszkanie bezpośrednio przy schodach

Zaczęty przez aga1322, 10 Sty 2010, 19:37:36

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

aga1322

Tylko ścian od salonu jest bezpośrednio przy schodach.
gnieszka

chocoladette

Ja mialam kiedys za sciana w sypialni szyb windy i dalo sie przyzwyczaic ;) ale ja sie wychowalam przy torach kolejowych, wiec malo co jest mi w stanie przeszkadzac :D

aga1322

#27
http://www.willadeveloper.pl/projects/FINAL/12D/pdf/plan_27.pdf

Dodany tekst: 11 Sty 2010, 20:05:22

Na, co Waszym zdaniem zwracać uwagę przy kupnie meiszkania?
gnieszka

mayagaramond

nasz sypialnia jest przy schodach. Mieszkamy na drugim pietrze z trzech. Na naszym pietrze sa trzy mieszkania. Nadmiernego halasu z tego powodu nie odczuwam (czasem jak ludziska stoja na schodach i gadaja, ale to rzadko sie zdarza).
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

emcia

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 11 Sty 2010, 12:19:21
Angelos no totez wlasnie - jak jestes na 3 to tam tylko wysiadaja osoby z Twojego pietra ;) natomiast na parterze wsiadaja osoby wysiadajace na dowolnym :) u mnie jest 8 pieter, czyli wysiada codziennie pewnie z 50 osob w jedna, potem wsiada w druga rano do pracy badz z psami, dodaj do tego powroty wieczorem, zakupy i wieczorne psie siki i spacery, winda jest stara i ma 3 drzwi ;) jedne zewnetrzne jako tak chamuja, a w srodku sa drugie- podwojne, ktore trzeba zamknac, bo inaczej winda nie pojedzie ;) czyli 1 wejscie/wyjscie z windy generuje przynajmniej 2 takie trachniecia wewnatrznymi, bo je trzeba wrecz dopchnac, zeby zaskoczylo ;)

u mnie wysiada tylko dziadek z corka i to halasliwie, bo wala drzwiami i jeszcze wala laskami w drzwi - serdecznie im wspolczuje tych podwojnych drzwi jak chodza o lasce - niezla gimnastyka..
pan z psem chodza schodami, takze mamy w sumie cisze ;) oprocz kapania psa po kazdym spacerze, ale to juz nie trzaski, tylko chlupoty na klatce :D

niegrzeczne jakieś są?
;)

zwierzatko_mojej_mamy

oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

emcia