Autor Wątek: ślub kasiada - wspomnienia  (Przeczytany 13804 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kasiad

Odp: ślub kasiada - wspomnienia
« Odpowiedź #75 dnia: 21 Sty 2010, 07:56:16 »
twinnie   Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

cóż za miłe porównanie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

dorcia

« Odpowiedź #76 dnia: 06 Lut 2010, 01:07:41 »
jeśli chodzi o podobieństwa to moim zdaniem jesteś bardzo podobna do Courteney Cox z Przyjaciół... yyy tzn. ona jest podobna do Ciebie  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj tylko Ty jesteś ładniejsza i delikatniejsza  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj PS. Bardzo ładna sukienka, idealnie dobrana!

kasiad

« Odpowiedź #77 dnia: 06 Lut 2010, 11:26:59 »
dorcia dziękuję za miłe słowa Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #77 dnia: 06 Lut 2010, 11:26:59 »

Chermelle

« Odpowiedź #78 dnia: 15 Lut 2010, 12:10:28 »
kasiad, lachon z ciebie  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Na niektórych fotkach kojarzysz mi się z nelly furtado Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

właśnie Nelly Furtado  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wiem powtarzam sie  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ale jestes  ładna

kasiad

« Odpowiedź #79 dnia: 15 Lut 2010, 12:32:28 »
właśnie Nelly Furtado  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
wiem powtarzam sie  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ale jestes  ładna

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #79 dnia: 15 Lut 2010, 12:32:28 »

abkasia

« Odpowiedź #80 dnia: 21 Lut 2010, 14:35:46 »
kasiadzie, zdj pokazujesz?????????
 ja juz widzilam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
 no i co moge powiedziec, piekna jestes i tyle .. Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
 i teraz tez piekna... Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

a do horodynskiej niepodobna wcale.. -horodynska jest brzydka koslawa baba!
a kasiad jest sliczna Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
 twinnie, do nelly furtado  kasiad jest podobna Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 21 Lut 2010, 14:36:37 wysłana przez abkasia »

kasiad

« Odpowiedź #81 dnia: 21 Lut 2010, 16:14:03 »
kasiadzie, zdj pokazujesz?????????

abkaś codziennie słyszałam pytania kiedy zdjęcia to pokazałam  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: [time]nie 21 lut 2010 16:14:49 GMT-1[/time]

a do horodynskiej niepodobna wcale.. -horodynska jest brzydka koslawa baba!

Dodany tekst: [time]nie 21 lut 2010 16:16:07 GMT-1[/time]
a za te miłe słowa  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 21 Lut 2010, 16:16:24 wysłana przez kasiad »

bu_hoooka

« Odpowiedź #82 dnia: 29 Mar 2010, 12:29:19 »
kasiad,

nie wiem jakie na forum są avatarkowe zasady, ale co bys powiedziała na "kto pierwszy ten lepszy"?? a ja byłam pierwsza..
Just married...

kasiad

« Odpowiedź #83 dnia: 29 Mar 2010, 12:35:10 »
bu_hoooka nie wiem jakie są zasady, ale mój jest tymczasowy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
znaczy to, że zostanie zmieniony  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

bu_hoooka

« Odpowiedź #84 dnia: 29 Mar 2010, 12:41:28 »
ok- fajnie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj dziękuję Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

niewiemjaka

« Odpowiedź #85 dnia: 30 Mar 2010, 09:01:36 »
cos ta strefa oszukuje Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj temat ze stycznia i ja go nie widzialam?!

kasiad Ty piekna jestes normalnie, wiec te zdjecia mnie nie zaskakuja Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
chociaz na nich wygladasz jeszcze piekniej bo slubnie i radosnie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
taka uroda jak Twoja to niedoscignione marzenie..... brunetka wysoka piekne oczy piekna twarz kosci policzkowe.. eh....
nie dziwie sie ze mlody Olus tez taka laleczka Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj po mamusi hehe
Synu Wiktor ur.17.05.2009, 3580g, 58 cm, BRh+, Byk
Synu Franek ur.30.05.2014, 3460g, 58 cm, BRh-, Bliźnięta

kasiad

« Odpowiedź #86 dnia: 30 Mar 2010, 10:33:37 »
niewiemjaka  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
 Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
 Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 30 Mar 2010, 10:34:02 wysłana przez kasiad »

niewiemjaka

« Odpowiedź #87 dnia: 30 Mar 2010, 11:08:16 »
oj ales mi wyrownala Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj pijmy zatem
a nie bylo za co bo szczera prawda ty lachonie przekorny Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

kasiad

« Odpowiedź #88 dnia: 30 Mar 2010, 14:28:21 »

a nie bylo za co bo szczera prawda ty lachonie przekorny Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Alka

« Odpowiedź #89 dnia: 01 Kwi 2010, 12:41:55 »
powielam wszystkie ochy i achy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Zawsze uważałam, że uroda brunetek jest ciekawsza niż blondynek - nie wszystkich oczywiście (mimo że sama jestem naturalną blondynką  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ) co się i tutaj potwierdza.

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #89 dnia: 01 Kwi 2010, 12:41:55 »

kasiad

« Odpowiedź #90 dnia: 01 Kwi 2010, 12:52:26 »
Alka  za miłe słowa  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ddu

« Odpowiedź #91 dnia: 22 Cze 2010, 19:03:13 »
ale się cieszę, ze tu trafiłam! już zapomniałam, bo w avatarze masz pucułowatą buźkę zamist swojej, jakaś Ty ładna !

kasiad

« Odpowiedź #92 dnia: 23 Cze 2010, 07:22:20 »
ddu trochę spuchłam, stąd te puce Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 23 Cze 2010, 07:23:03 wysłana przez kasiad »

czarnasia13

« Odpowiedź #93 dnia: 23 Cze 2010, 20:22:17 »
kasiad nie będę oryginalna i też napiszę żeś piękna kobieta Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

kasiad

« Odpowiedź #94 dnia: 24 Cze 2010, 07:29:54 »
czarnasia   Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

claridad

« Odpowiedź #95 dnia: 31 Lip 2010, 16:19:17 »
ja nie wiem czemu mnie tu wcześniej nie było  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj w wątku osoby kasiada.

Śliczności! Kasiad z Ciebie jest taka śliczna, urocza kobieta! Bardzo ładnie wyglądaliście. A ja zostałam fanką Twojej urody Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
zawsze coś, zawsze coś...

kasiad

« Odpowiedź #96 dnia: 02 Sie 2010, 09:25:46 »
claridad  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Toś mi kobieto poprawiła mój mocno popsuty dzisiaj humor Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Pij tyle, aż Ci w głowie zaszumi Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 02 Sie 2010, 09:26:21 wysłana przez kasiad »