Autor Wątek: ślub kasiada - wspomnienia  (Przeczytany 13824 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mika

Odp: ślub kasiada - wspomnienia
« Odpowiedź #50 dnia: 15 Sty 2010, 19:39:48 »
Ja już widziałam kiedyś te zdjecia - piękne są!
A Kasiad to wygląda teraz dokładnie tak samo!!! lachon jak ta lala Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mayagaramond

« Odpowiedź #51 dnia: 15 Sty 2010, 20:37:17 »
maya jeśliś ciekawa zdjęć to coś jeszcze wrzucę

Upominam sie o wiecej Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

ishka82

« Odpowiedź #52 dnia: 16 Sty 2010, 09:54:15 »
Ja już widziałam kiedyś te zdjecia - piękne są!
A Kasiad to wygląda teraz dokładnie tak samo!!! lachon jak ta lala Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Tak własnie myślałam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Znaczy, że kokietka z niej niezła Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 16 Sty 2010, 09:54:28 wysłana przez ishka82 »
Po burzy zawsze wychodzi słońce Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #52 dnia: 16 Sty 2010, 09:54:15 »

kasiad

« Odpowiedź #53 dnia: 16 Sty 2010, 12:48:53 »
juz pisałam kiedys, bo zdjecia tez widziałam - ale pieknosc z ciebie!! takie kobiety mi sie podobaja....  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

magda za te słowa  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Ci poleję Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

brawurka piękna mamo Tobie też  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: [time]sob 16 sty 2010 12:52:16 GMT-1[/time]

a Tobie wiedźmy niech nie wierzą Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ale za te miłe słowa niezgodne z prawdą Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i tak Ci  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: [time]sob 16 sty 2010 12:53:19 GMT-1[/time]
Tak własnie myślałam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Znaczy, że kokietka z niej niezła Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ishka
nie wierz mikulcowi Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: [time]sob 16 sty 2010 12:54:26 GMT-1[/time]
Upominam sie o wiecej Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

no jeśli maya się upomina to trzeba dać Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
ale później, teraz zapuszczamy się w odmęty wyprzedaży Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 16 Sty 2010, 12:54:32 wysłana przez kasiad »

ishka82

« Odpowiedź #54 dnia: 16 Sty 2010, 21:03:32 »
kasiad, wróciłaś już z tych wyprzedaży? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #54 dnia: 16 Sty 2010, 21:03:32 »

zuzia

« Odpowiedź #55 dnia: 17 Sty 2010, 01:27:22 »
Kasiadzie, ślicznie!
po trochu nadrabiam zaległości i dopiero teraz zajrzałam.

wyglądaŁ Cheesy
eeeee... ja cie na żywo widziałam i powiem: gupiaś!
I Mikulec potwierdzi, że to "Ł" to zwykła kokieteria Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 17 Sty 2010, 01:27:51 wysłana przez zuzia »

kasiad

« Odpowiedź #56 dnia: 17 Sty 2010, 09:58:36 »
kasiad, wróciłaś już z tych wyprzedaży? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wróciłam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zaraz coś wrzucę  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: [time]nie 17 sty 2010 10:00:07 GMT-1[/time]

eeeee... ja cie na żywo widziałam i powiem: gupiaś!
I Mikulec potwierdzi, że to "Ł" to zwykła kokieteria Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

żadna kokieteria Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mikulec nie widział mnie 2 lata temu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj więc nie wie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: [time]nie 17 sty 2010 11:57:51 GMT-1[/time]
no to wklejam  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

sonja for ju Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zdjęcie z fryzurą i bukietem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

« Ostatnia zmiana: 07 Lut 2013, 01:34:19 wysłana przez kasiad »

sonja

« Odpowiedź #57 dnia: 17 Sty 2010, 13:17:36 »
kasiad dziękuję Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ze stylizacją czy bez pięknaś Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj te Kasie to chyba kokieterię mają we krwi Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

doda

« Odpowiedź #58 dnia: 17 Sty 2010, 14:05:45 »
kasiad super Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
śliczna jesteś, to jest fakt niezaprzeczalny Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

kasiad

« Odpowiedź #59 dnia: 17 Sty 2010, 14:12:21 »
a idźcie Wy z tą ślicznością Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

stare powiedzenie mówi, nie to ładne co ładne, tylko co się komu podoba Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 17 Sty 2010, 14:12:38 wysłana przez kasiad »

aniak1211

« Odpowiedź #60 dnia: 17 Sty 2010, 17:44:38 »
stare powiedzenie mówi, nie to ładne co ładne, tylko co się komu podoba Grin Cheesy

no to wszystkim sie podobasz Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
I tak napisze ze ladnie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj    Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Kobiety i koty zawsze będą robić to,co chcą,a mężczyźni i ps

kasiad

« Odpowiedź #61 dnia: 17 Sty 2010, 17:52:41 »
no to wszystkim sie podobasz Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

acha Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ishka82

« Odpowiedź #62 dnia: 18 Sty 2010, 21:41:52 »
kasiad, ślicznaś i tyle, to fakt niezaprzeczalny Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

vobi

• Gość
« Odpowiedź #63 dnia: 18 Sty 2010, 22:12:44 »
pięęęęęknieeeeee..... Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

martullek

« Odpowiedź #64 dnia: 19 Sty 2010, 07:43:39 »
kasiad piękna kobieta z Ciebie jest Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #64 dnia: 19 Sty 2010, 07:43:39 »

errata

« Odpowiedź #65 dnia: 19 Sty 2010, 08:29:02 »
zaczadziste te zdjecia, a Twoja uroda  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 19 Sty 2010, 08:29:14 wysłana przez errata »

kasiad

« Odpowiedź #66 dnia: 19 Sty 2010, 08:43:41 »
zaczadziste te zdjecia

że jakie? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj za ten komplement masz dużo  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

errata

« Odpowiedź #67 dnia: 19 Sty 2010, 12:05:17 »

giga

« Odpowiedź #68 dnia: 19 Sty 2010, 12:26:22 »
kasiad,piękna z Was para Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

sweedee

• Wiedżma ze słowotokiem
  • Ilość polubień: 0
  • Ilość piw: 1458
  • lubim mamę! jeśt mondla i pyśna!
« Odpowiedź #69 dnia: 19 Sty 2010, 18:08:03 »
kasiad jesteś piękna!!!  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
i masz śliczne włosy!
« Ostatnia zmiana: 19 Sty 2010, 18:10:10 wysłana przez sweedee »

kasiad

« Odpowiedź #70 dnia: 20 Sty 2010, 07:28:54 »
sonja, doda, aniak, ishka, vobi, martullek, giga i sweede pijmy zatem  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

errata swoje już wypiła Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

errata

« Odpowiedź #71 dnia: 20 Sty 2010, 08:04:10 »
errata swoje już wypiła

czy Ty mi wyliczasz??  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

kasiad

« Odpowiedź #72 dnia: 20 Sty 2010, 08:22:45 »
czy Ty mi wyliczasz??  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

skądże znowu  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj chodziło mi o to, że teraz polałam wymienionym dziewczynom Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
a Tobie polewałam już kilka razy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ale żeby nie było, masz jeszcze  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 20 Sty 2010, 08:23:55 wysłana przez kasiad »

errata

« Odpowiedź #73 dnia: 20 Sty 2010, 08:37:37 »
kasiad no! to masz szczęście, bo inaczej  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

a tak to ja również  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

twinnie77

« Odpowiedź #74 dnia: 21 Sty 2010, 00:01:09 »
kasiad, lachon z ciebie  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Na niektórych fotkach kojarzysz mi się z nelly furtado Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj