Autor Wątek: ślub kasiada - wspomnienia  (Przeczytany 13823 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kasiad

Odp: ślub kasiada - wspomnienia
« Odpowiedź #25 dnia: 11 Sty 2010, 10:01:16 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
kasiad ja też widziałam te zdjęcia Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  Piękna z Ciebie kobieta Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Angelos  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: 11 Sty 2010, 10:02:46
To ja w takim razie pójdę bez stylizacji, bez kwiotów i fryzury, skoro wtedy tak dobrze się wygląda Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

to też jest pomysł Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 11 Sty 2010, 10:02:46 wysłana przez kasiad »

giga

« Odpowiedź #26 dnia: 11 Sty 2010, 14:22:10 »
kasiad,piękna z Was para. Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

cumberland

« Odpowiedź #27 dnia: 11 Sty 2010, 14:35:49 »
kasiad mniam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj pięknaś!
i popieram postulat mai...dawaj więceeeeeeeeeeeeej....Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #27 dnia: 11 Sty 2010, 14:35:49 »

fasolka1980

« Odpowiedź #28 dnia: 11 Sty 2010, 21:21:42 »
dziz, slicznaś Kasiadzie  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   dawaj więcej fotek!

Lwica

« Odpowiedź #29 dnia: 11 Sty 2010, 22:52:30 »
Kasiad no to teraz przynajmniej mam wizualizacje z kim codziennie plotkuje!  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Lachonek pierwego sorta  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #29 dnia: 11 Sty 2010, 22:52:30 »

jestynka

« Odpowiedź #30 dnia: 12 Sty 2010, 08:27:14 »
Lachonek pierwego sorta

też tak uważam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

kasiad

« Odpowiedź #31 dnia: 12 Sty 2010, 08:36:47 »
Lachonek pierwego sorta  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

też tak uważam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: [time]wto 12 sty 2010 08:44:02 GMT-1[/time]
giga, cumberland i fasolka, Wy też się napijcie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 12 Sty 2010, 12:26:41 wysłana przez kasiad »

callja

« Odpowiedź #32 dnia: 12 Sty 2010, 11:51:02 »
No jak bum cyk cyk, Horodyńska !!! ino że ładniejsza od tv-oryginału Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Nie będę oryginalna, bo powiem to, co i dziewczyny - pięknie wyglądałaś, i prześliczna z Ciebie dziewczyna. Gratulacje i wielkie chapeau bas Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

A zdjecie rzeczywiście pamietam, z avatarka!
« Ostatnia zmiana: 12 Sty 2010, 11:52:00 wysłana przez callja »
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj /

kasiad

« Odpowiedź #33 dnia: 12 Sty 2010, 12:24:45 »

callja  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 12 Sty 2010, 12:25:08 wysłana przez kasiad »

Justynna

« Odpowiedź #34 dnia: 12 Sty 2010, 16:24:32 »
kasiad, pięknie! I Ty i zdjęcia Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zosia2007

« Odpowiedź #35 dnia: 12 Sty 2010, 19:37:56 »
kasiad piekna z ciebie kobieta
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

kasiad

« Odpowiedź #36 dnia: 13 Sty 2010, 07:25:56 »
Justynna i zosia Wam poleję Pysiem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ishka82

« Odpowiedź #37 dnia: 13 Sty 2010, 12:28:26 »
kasiad, pięknie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Piękna z Ciebie kobieta, po prostu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Wyglądaliście super Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
To teraz dawaj foty ze stylizacją i pisz relację Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Po burzy zawsze wychodzi słońce Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Kasia

« Odpowiedź #38 dnia: 13 Sty 2010, 13:26:32 »
no to ja dopiero tu dotarłam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

pieknie, no pieknie ten nasz kasiad wyglada Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Może nie jestem doskonała, może Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   ale doskonale sobie z tym radzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

kasiad

« Odpowiedź #39 dnia: 13 Sty 2010, 13:32:00 »
no to ja dopiero tu dotarłam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

co tak późno Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: [time]śro 13 sty 2010 13:33:11 GMT-1[/time]
ishka Tobie Kubusiem polewam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
a Kasia niech sobie chlapnie  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: [time]śro 13 sty 2010 13:35:28 GMT-1[/time]
pieknie, no pieknie ten nasz kasiad wyglada Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wyglądaŁ Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 13 Sty 2010, 13:35:54 wysłana przez kasiad »

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #39 dnia: 13 Sty 2010, 13:32:00 »

mignon

• Gość
« Odpowiedź #40 dnia: 13 Sty 2010, 15:24:40 »
kasiad, dziś dopiero zajrzałam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

nie napiszę, żeś piękna, ale tylko z powodu zazdrości Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

kasiad

« Odpowiedź #41 dnia: 13 Sty 2010, 17:59:27 »
mignon nie ma czego zazdrościć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

goga

« Odpowiedź #42 dnia: 13 Sty 2010, 18:17:28 »
dobra dobra - ty sie tak nie kryguj - wyglądał Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Mika była to wie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

no chyba że teraz wyglądasz jeszcze lepiej Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

a w ogóle - super Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

kasiad

« Odpowiedź #43 dnia: 13 Sty 2010, 18:54:30 »
goguś teraz na pewno nie wyglądam lepiej Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
niestety po ciążowe kg zrobiły swoje Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
ale wracam na dobrą drogę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

z Tobą się chętnie  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj napiję Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

goga

« Odpowiedź #44 dnia: 13 Sty 2010, 21:04:50 »
kasiad nie pitol głupot o kilogramach Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ale pić możemy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

kasiad

« Odpowiedź #45 dnia: 13 Sty 2010, 21:08:34 »
kasiad nie pitol głupot o kilogramach Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ale pić możemy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

goguś gdybym ich nie miała w nadmiarze wyrzuciliby mnie z siłowni i ćwiczyć nie pozwolili Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Anupka

• Wiedżma ze słowotokiem
  • Ilość polubień: 0
  • Ilość piw: 1652
  • 16.08.2008; Mam ® na strefowe grubasiństwo :-P
« Odpowiedź #46 dnia: 14 Sty 2010, 00:10:47 »
Och! Ty kasiadzie Ty! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth…

kasiad

« Odpowiedź #47 dnia: 14 Sty 2010, 07:28:18 »
Anupka   Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

magdalinska

« Odpowiedź #48 dnia: 14 Sty 2010, 09:17:11 »
juz pisałam kiedys, bo zdjecia tez widziałam - ale pieknosc z ciebie!! takie kobiety mi sie podobaja....  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

brawurka

« Odpowiedź #49 dnia: 14 Sty 2010, 22:25:51 »
ja teżwidziałam zdjęcia kasiada Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj fajna laska Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj