Autor Wątek: ślub kasiada - wspomnienia  (Przeczytany 13816 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kasiad

ślub kasiada - wspomnienia
« dnia: 10 Sty 2010, 13:37:30 »
żeby w końcu móc przestać się wstydzić  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj bo niektóre wiedźmy co i raz przypominają  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
w końcu wklejam kilka zdjęć  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

tak było 2,5 roku temu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

« Ostatnia zmiana: 07 Lut 2013, 01:27:31 wysłana przez kasiad »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

magoo

Odp: ślub kasiada - wspomnienie
« Odpowiedź #1 dnia: 10 Sty 2010, 13:38:58 »
no no no w koncu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Slicznie wygladalas

inkageo

Odp: ślub kasiada - wspomnienia
« Odpowiedź #2 dnia: 10 Sty 2010, 13:47:37 »
Bardzo ładnie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
W owczym pędzie giną owce
A ja schodzę na manowce

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #2 dnia: 10 Sty 2010, 13:47:37 »

jusia

« Odpowiedź #3 dnia: 10 Sty 2010, 14:30:09 »
kasiadzie ale Ty ladna jestes Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj byłas Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

kasiad

« Odpowiedź #4 dnia: 10 Sty 2010, 14:46:11 »
jusia byłam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj teraz już nie jestem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #4 dnia: 10 Sty 2010, 14:46:11 »

sonja

« Odpowiedź #5 dnia: 10 Sty 2010, 16:23:43 »
piękny z Ciebie kasiad! i bardzo elegancka, spokojna stylizacja Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Super!
« Ostatnia zmiana: 10 Sty 2010, 16:24:37 wysłana przez sonja »

doda

« Odpowiedź #6 dnia: 10 Sty 2010, 16:31:43 »
Kasiad ale Ty piękna jesteś
wow wow wow wow

kiedy mieliście ślub? w jaki dzień? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

kasiad

« Odpowiedź #7 dnia: 10 Sty 2010, 16:50:38 »
Kasiad ale Ty piękna jesteś
wow wow wow wow

kiedy mieliście ślub? w jaki dzień? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

doda w sobotę  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 10 Sty 2010, 16:50:51 wysłana przez kasiad »

salsa

« Odpowiedź #8 dnia: 10 Sty 2010, 17:02:47 »
Kasiadzie bardzo ładnie wyglądaliście, ślicznaś Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

aniak1211

« Odpowiedź #9 dnia: 10 Sty 2010, 19:44:32 »
No pieknie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj    Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Kobiety i koty zawsze będą robić to,co chcą,a mężczyźni i ps

emcia

« Odpowiedź #10 dnia: 10 Sty 2010, 20:25:30 »
ooo
ja lubię takie czarne Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
do kogoś jesteś podobna...sławnego ...
hmmm

suegro

« Odpowiedź #11 dnia: 10 Sty 2010, 20:47:05 »
ooo
ja lubię takie czarne Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
hmmm

Do tej pani? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Podoba mi się taki typ urody, bardzo Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

dragonfly

« Odpowiedź #12 dnia: 10 Sty 2010, 20:49:49 »
kasiadzie - pieknie wygladalas i watpie, zeby sie to zmienilo Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

vobi

• Gość
« Odpowiedź #13 dnia: 10 Sty 2010, 20:49:53 »
ooo
hmmm

mi kasiad troche Joanne Horodynska przypomina, zwlaszcza na pierwszym zdjeciu

Dodany tekst: 10 Sty 2010, 20:51:10
kasiad pieknie wygladalas, nie wierze ze duzo sie zmienilo i ... jak bum cyk cyk widzialam juz zdjecia z Twojego slubu wczesniej!! Moze mialas na fotosiku i jak dalas linka do np. zdjec Oloslawa to ciekawosc moja nie omieszkala posznupac w calym albumie, nie wiem, ale widzialam na pewno. Ale milo znow je zobaczyc!
« Ostatnia zmiana: 10 Sty 2010, 20:51:10 wysłana przez vobi »

yoy

« Odpowiedź #14 dnia: 10 Sty 2010, 21:38:03 »
Jeju jaka Ty śliczna jesteś Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Piękne zdjęcia!
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #14 dnia: 10 Sty 2010, 21:38:03 »

errata

« Odpowiedź #15 dnia: 10 Sty 2010, 22:02:03 »
kasiad no nareszcie  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj śliczna z Was para, a Ty... aż brak słów  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

i dziekuje.

No to teraz relacja Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

A no i polewam  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 10 Sty 2010, 22:02:23 wysłana przez errata »

justynaaaa2

« Odpowiedź #16 dnia: 10 Sty 2010, 22:44:14 »
kasiad kiedyś na plotach pokazała swoje jedno zdjęcie ślubne  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj na bank  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
bardzo ładne foty  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Głupie myśli ma każdy, ale mądry je przemilcza...

sonja

« Odpowiedź #17 dnia: 10 Sty 2010, 23:29:55 »
justynaaaa2 w avatarku kiedyś też miała Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj pamiętam bo myliły mi się przez niego z golindą Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 10 Sty 2010, 23:30:06 wysłana przez sonja »

justynaaaa2

« Odpowiedź #18 dnia: 10 Sty 2010, 23:43:02 »
justynaaaa2 w avatarku kiedyś też miała Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj pamiętam bo myliły mi się przez niego z golindą Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
ooo właśnie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj miała w avatarku samą głowę i dawała powiększenie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

rubin04

« Odpowiedź #19 dnia: 11 Sty 2010, 00:01:08 »
Oj, jakas Ty piękna!!!

mayagaramond

« Odpowiedź #20 dnia: 11 Sty 2010, 00:05:37 »
Nie bedzie komplementow, dopoki nie pokazesz wiecej zdjec   Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 11 Sty 2010, 00:06:03 wysłana przez mayagaramond »
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

emcia

« Odpowiedź #21 dnia: 11 Sty 2010, 00:06:29 »
Do tej pani? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Podoba mi się taki typ urody, bardzo Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

nie znam , to gwiazda z bollywood?
no podobna

kasiad

« Odpowiedź #22 dnia: 11 Sty 2010, 07:18:31 »
emcia ja też lubię takie czarne Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

suegro cieszę się, że Ci się podobam  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj znaczy mój typ urody Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

dragonku trochę się zmieniło  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

vobi no mówię, że się zmieniło Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj kg przybyło tu i ówdzie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ale pocieszam się, że to pociążowe, a nie z obżarstwa Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
a zdjęcia widziałaś, bo szperałaś w archiwach fotosikowych Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

errata hmm z tą relacją to moze być problem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj bo pamięć szwankuje Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

justyna tak, kiedyś na Plotach, późno wieczorem, jak jeszcze byłam w ciąży i nikt nie wiedział, jak wyglądam  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj była rozmowa o tym, kto jak wygląda i że dziewczyny się widziały w realu, no i salsa poprosiła mnie o pokazanie jakiegoś swojego zdjęcia, żeby wiedzieć, jak wygląda osoba, z którą rozmawia Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj no to dałam, z grubej rury  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj jedno z najładniejszych jakie miałam, ślubne  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

sonja prawda, później wstawiłam je do avatarka  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

maya jeśliś ciekawa zdjęć to coś jeszcze wrzucę  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
a co do komplementów hmm krytykowac tez można Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wiedźmy  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj jak nic się Wam należy za te miłe słowa Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: 11 Sty 2010, 07:30:05
piękny z Ciebie kasiad! i bardzo elegancka, spokojna stylizacja Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Super!

sonja to są zdjęcia z pleneru więc na sobie miałam tylko kieckę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
stylizacji tutaj nie ma Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
wieczorem wkleję jakieś zdjęcie z kościoła w pełnym rynsztunku  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj z wiązanką i fryzurą  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 11 Sty 2010, 07:30:05 wysłana przez kasiad »

Angie

« Odpowiedź #23 dnia: 11 Sty 2010, 08:13:49 »
kasiad ja też widziałam te zdjęcia Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  Piękna z Ciebie kobieta Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

sonja

« Odpowiedź #24 dnia: 11 Sty 2010, 09:44:00 »
sonja to są zdjęcia z pleneru więc na sobie miałam tylko kieckę Cheesy
stylizacji tutaj nie ma Grin
wieczorem wkleję jakieś zdjęcie z kościoła w pełnym rynsztunku  mocking z wiązanką i fryzurą  Tongue

To ja w takim razie pójdę bez stylizacji, bez kwiotów i fryzury, skoro wtedy tak dobrze się wygląda Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj