Praga - noclegi? knajpki?

Zaczęty przez mobka, 09 Sty 2010, 16:18:20

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mobka

Dziewczyny, macie jakies psrawdzone noclegii w Pradze? Jakies knajpki, ktore trzeba odwiedzic? Cos polecacie? Chcialabym sie na przelomi emaja i czerwca wybrac :)

Z gory dzieki za wszelkie info  :beer:

calla

#1
mobka ja tez chce sie wybrac w maju lub czerwcu na dluzszy weekend do Pragi :-)

Z noclegiem nie pomoge, bo tam gdzie raz nocowalismy wiecej nie bedziemy. Miejsce to nie jest warte polecenia poprostu ;-)

Ale za to jesli chodzi o knajpki to bardzo polecam U Sadlu http://www.usadlu.cz/

Przefantastyczne miejsce, w piwnicy, bardzo fajny klimat w srodku i co najwazniejsze, rewelacyjne jedzenie za nieduze pieniadze.

Wklejam dwa zdjecia jak to wyglada w rzeczywistosci. Pierwsze wejscie do knajpy, drugie zejscie w dol do piwnicy/sali.
Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello ;)

mobka

calla dzieki  :beer:

Z nocegami mi troche Maya pomogla - podsunela mi kilka stron z rezerwacjami przez net i chyba juz cos upatrzylam. Tylko, ze rezerwowac bede pewnie dopiero z poczatkiem maja... albo i pozniej.

calla

Cytat: mobka w 10 Sty 2010, 16:20:26
calla dzieki  :beer:

Z nocegami mi troche Maya pomogla - podsunela mi kilka stron z rezerwacjami przez net i chyba juz cos upatrzylam. Tylko, ze rezerwowac bede pewnie dopiero z poczatkiem maja... albo i pozniej.

to ja tez chetnie skorzystam z rad Mayi, jak bedzie blizej mojego wyjazdu :-)
Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello ;)

mayagaramond

wklejam tu linki:

www.booking.com

www.citysam.de (polecam funcje special price finder)

www.trivago.de (przeszukuje wiele portali i znajduje najtansza oferte)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

jo_miekka

Ja mam kumpla, co sie za prazanke wydal za zone, wioec spimy zwykle u nich, ale moja Siorka ma jakas super miejscowke podobno. Zapytam i wkleje.

bozena.dp

jo_miekka zapytaj, zapytaj, bo ja też zainteresowana ;)