Jak dbacie o swoją urodę - chwila prawdy;)

Zaczęty przez asko8, 06 Sty 2010, 08:38:57

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

golinda

Uwazajcie z tymi kwasami. Mozna sobie niezle kuku zrobic.

wrobelek0403

golinda, no to jest bardzo dobry salon, mysle ze mnie nie skrzywdzą. Ona mowiła o kosmetykach na bazie kwasów, a nie samych kwasach.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


inkageo

Ja w te wszystkie kremy i delikatne zabiegi nie wierzę. A szkoda :D

Ale nadal nie znalazłam czasu na laser..
Imagine there is no hate

wrobelek0403

inkageo, ja nie wierze ze zmniejszą mi zmarchy :D ale przesuszenia pewnie sie pozbede i wystarczy :)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

rudasekawf

Cytat: ewdomaga w 24 Lut 2018, 20:20:24
rudasekawf, a ile to kosztuje? nie mogę się zalogować
Ok 120 zł z tego co widzę

Cytat: golinda w 24 Lut 2018, 20:01:21
Uwazajcie z tymi kwasami. Mozna sobie niezle kuku zrobic.
Ja tam się nie wybieram :)

golinda

Zabiegi kosmetyczne sa skuteczne jesli wykonuje sie je regularnie i jesli zacznie sie odpowiednio wczesnie. Ja mam akurat rozne zle doswiadczenia z med est. Mezo pod oczy spowodowała kilkumiesieczna opuchlizne. Jakis fiut mi wstrzyknal botoks na dolnej powiece (nie wiem w ogole po co to robie bo kurze łapki mam jak moja N.)i teraz ten mięsień ma problem z odprowadzaniem limfy = oko jest czesto napuchnięte. Laser na naczynka to totalna lipa.

Ale mezo na skore glowy daje fajne efekty.

I doline łez mi ladnie zrobili.

Poza tym ja mam urode po babci. Taki typ  ktory nigdy nie bedzie pomarszczona staruszka. Wiec good for me.

rudasekawf

Golinda to się ciesz, jednak geny to podstawa.

Ja normami tego szczęścia i widzę powoli zmiany :/

W cuda nie wierzę, ale może ktoś ma dobre doświadczenia z tym kremem :)

callja

Cytat: rudasekawf w 24 Lut 2018, 15:31:24
Dostałam od znajomej krem

Peel mission regener max
http://peel-mission.pl/produkt/regener-max

Macie jakieś opinie? Znajoma zachwala, że hej.
Sądząc po składzie, to pantenol z kolagenem :/ Chyba że jakiś rewelacyjnie przyswajalny...
Coś w tym może być, ja teraz pianką z pantenolem ratuję przemrożoną skórę rąk, na twarz też robię sobie "okłady" - IMHO pianka działa lepiej niż krem czy maść.
Ogólnie "maska" z maści z pantenolem potrafi dać bardzo fajne efekty, odżywia i łagodzi podrażnienia.

Cytat: golinda w 24 Lut 2018, 20:56:00Poza tym ja mam urode po babci. Taki typ  ktory nigdy nie bedzie pomarszczona staruszka. Wiec good for me.
Szczęściara... Ja pocieszam się dobrymi genami po mamie ;)
Do kosmetyczki nie chodzę od kiedy jestem diagnozowana, laser, mikrodermabrazja, bardziej radykalne pilingi są kompletnie zakazane. Botoks i hialuron także... Zestarzeję się z godnością... z przymusu ;)
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

marax

#985
jakis polecany salon kosmetyczny we Wrocławiu albo lekarz. Mam takie zmarszczki po bokach ust od cieszenia gęby. Jak to zlikwidować ?

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

OlaFasola

marax, od botoxu polecam tą https://www.dermamed.com.pl/dr-n-med-battsengel-rentsen

Uważam, że jest świetna. Potrafi zrobić bardzo naturalny efekt i doradzić.

damka

Cytat: marax w 24 Lut 2018, 22:14:49
jakis polecany salon kosmetyczny we Wrocławiu albo lekarz. Mam takie zmarszczki po bokach ust od cieszenia gęby. Jak to zlikwidować ?

ja chodzę do DermaMed. Polecam.

wrobelek0403

#989
Cytat: golinda w 24 Lut 2018, 20:56:00I doline łez mi ladnie zrobili.

golinda, co dokładnie robiłas? musze sie za to zabrać w koncu.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

golinda

Cytat: wrobelek0403 w 05 Kwi 2018, 21:40:52
golinda, co dokładnie robiłas? musze sie za to zabrać w koncu.

o co pytasz? co dokładnie z doliną łez? to jest wypełnienie kwasem hialuronowym

golinda

Cytat: marax w 24 Lut 2018, 22:14:49Mam takie zmarszczki po bokach ust od cieszenia gęby. Jak to zlikwidować ?

to chyba się wypełnia kwasem, Inka robiła

wrobelek0403

Cytat: golinda w 05 Kwi 2018, 21:42:00
o co pytasz? co dokładnie z doliną łez? to jest wypełnienie kwasem hialuronowym

najbardziej mi zalezy na redukcji cieni, bo nie mam głebokich bruzd, w zasadzie w ogole nie mam, tylko te cienie. Bruzdy za to mi sie robią po bokach ust :crazy: ja sie naprawde starzeje!
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

golinda

Cytat: wrobelek0403 w 05 Kwi 2018, 21:46:33najbardziej mi zalezy na redukcji cieni, bo nie mam głebokich bruzd, w zasadzie w ogole nie mam, tylko te cienie.

cienie usuwają przy pomocy karboksyterapii. podobno działa. też mam cienie w kącikach oczu. to są naczynka krwionośne. wstrzykują gaz, poczytaj sobie w google :)

wrobelek0403

Cytat: golinda w 05 Kwi 2018, 21:48:29
cienie usuwają przy pomocy karboksyterapii. podobno działa. też mam cienie w kącikach oczu. to są naczynka krwionośne. wstrzykują gaz, poczytaj sobie w google :)



czytam, no tanie nie jest., bo trzeba kilka zabiegów. zastanowie sie.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

golinda

dlatego nie robiłam, bo efekt nie jest pewny, a kasa wydana...

salsa

Ja muszę zrobić dolinę łez, tylko nie wiem jak znaleźć gabinet, gdzie mi tego nie spieprza
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

zwierzatko_mojej_mamy

ja robiłam karbo na powieki górne i dolne, zero zmian po 4 zabiegach, drogie to nie było, jakąś promocję utrzeliłam

po hialuronie i botoksie śmiem zupełnie nie wierzyć w całą resztę

aczkolwiek te rzeczy nie pomagają na przebarwienia, jeśli ktoś mi sprzeda sposób na kropki na ryju po całym źle, któe tam się pojawia i podrapię, bo mnie wkurza, to poproszę o cynk - robiłam peelingi te słabe, kwasy migdałowe, pierdowe - te, co uprzedzają, że się mogę łuszczyć tydzień, to khem.. tylko po jednym się łuszczyłam na 5cm2 twarzy przez 2 dni.. efekt żaden oprócz tego
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

zwierzatko_mojej_mamy

salsa, polecam plac szczepański, https://www.consensusmed.pl/

byłam u pani głównej właścicielki-specjalistki, czyli  dr Katarzyny Jasiewicz - efekty świetne, od razu zrobiła wszystko, co uznała za stosowne, to było w sierpniu i jak tylko się ogarnę z mieszkaniem to tam wracam i koszty nie grają roli
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

golinda

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 05 Kwi 2018, 22:22:34po hialuronie i botoksie śmiem zupełnie nie wierzyć w całą resztę

no ja właśnie też... choć mezoterapia jest chyba ok. Inka pisze, że ten laser frakcyjny na twarz jest fajny. Ale nigdy na nikim nie widziałam efektów.