Jak dbacie o swoją urodę - chwila prawdy;)

Zaczęty przez asko8, 06 Sty 2010, 08:38:57

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

golinda

Cytat: salsa w 25 Lip 2017, 10:41:37ile to kosztuje w W?

metodą cieniowania (czyli to co mam ja) 850zł, metodą mieszaną (cieniowanie i drobne kreski - ale to u kobiet, które prawie w ogóle swoich włosków nie mają) 1000zł

justynaaaa2

właśnie weszłam tu i miałam cię prosić o fotę :)
super jest

malutenka

golinda, a powiedz jak jest po zabiegu, czy skóra mocno i długo podrażniona?

golinda

to zdjęcie poprzednie które wstawiałam jest tuż po zabiegu
skóra w ogóle nie jest podrażniona, a ja mam mega wrażliwą skórę
wierzchnia warstwa naskórka złuszcza się do tygodnia. u mnie po 3 dniach

rudasekawf

Golinda czy od razu po zrobieniu spokojnie mogłaś pójść do pracy? Po jakim czasie Ci się luszczylo i czy było to uciążliwe.

golinda

rudasekawf, mi jakoś bardzo szybko, bo po 3 dniach
można na drugi dzień iść do pracy. po prostu wygląda to tak jakbyś sobie mocno pomalowała brwi (za mocno :D) ale nie ma zaczerwienień i innych atrakcji
ja muszę iść na kolejną poprawkę bo znowu za mocno się rozjaśniło
zaczynam mieć wątpliwości co do permanentności tego zabiegu...


marax

Cytat: OlaFasola w 06 Lip 2017, 21:41:12
o! też jestem bardzo ciekawa efektów. Ostatnio doszłam do wniosku, że całe lato mój makijaż może się ograniczać do BB i brwi. One robią całą robotę na twarzy.
Jak Najdziesz napisz mi pw OK tez szukam

magdalinska


niewiemjaka

jakbyście kiedys były w Złotych Tarasach to polecam bardzo Bath&Body works
jakie to są zapachy! ach!
mam żel pod prysznic, mydelko i zel do rak, no super sprawa
po prysznic super ciało długo pachnie jeszcze
http://www.bathandbodyworks.com/p/a-thousand-wishes-shower-gel-022665831.html

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


zuzia

niewiemjaka,
znam i uwielbiam. kupowałam jeszcze w US. tylko, że tutaj to jest kreowane na jakąś wyższą markę a tam można to tanio kupić.

golinda

jakby ktoś myślał o brwiach, to pani Ewa Nizioł zrobiła w ten weekend mojej koleżance (blondynka jasna naturalna). efekt piękny! polecam tę panią :)

zuzia

golinda,
a zdobędziesz foto?
bo ja się zastanawiam czy dla blondynek to na pewno to

inkageo

Ja widziałam zdjęcie ale nadal mam trochę obawy. Babka w barze, w którym kupuję obiady ma permanentny makijaż i jak pochyla głowę to kurcze widać, że pofarbowana jest skóra, a włoski o innym kolorze sobie z niej sterczą. Jak maluję brwi to włoski mi się też farbują i wszystko ma ten sam odcień..

Pewnie w końcu się umówię, ale najpierw chcę zrobić laser frakcyjny na całą buzię i szyję.
Imagine there is no hate

golinda

inkageo, moja pani od pazurów blondynka tez ma fatalnie zrobione a E. super. Wiec mozna. A po co robisz ten laser?

inkageo

Dermatolog mi zalecił, mówi, że mam cienką i delikatną skórę, a to ją wzmocni. Podobno efekty są bardzo dobre, odmłodzenie, pobudzenie wytwarzania kolagenu. Ale problem taki, że kilka dni wygląda się jak potwór i nie mam czasu. Jak w piątek zabieg, to poniedziałek-wtorek trzeba jeszcze zostać w domu. W znieczuleniu to robi.
Imagine there is no hate

inkageo

Pewnie można, ale ja jednak mam ciemniejsze włosy od Twojej Ewy i na ciemniejszy kolor maluję brwi, a swoje mam jasne. Efekt może być różny..
Imagine there is no hate

golinda

Ja robilam laser na blizne na brzuchu. To trzeba powtorzyc kilka razy. Po jednym nie ma efektu.

inkageo

Wiem, wiem. Ale ja nie mam blizn, na twarz w tym wieku zwykle wystarcza raz żeby pobudzić kolagen. Raz w roku.
Imagine there is no hate

inkageo

Jak się ma blizny potrądzikowe na przykład, to chyba 3 zabiegi zwykle.
Imagine there is no hate

wrobelek0403

Bylam dzis u kosmetyczki na porzadnej diagnozie i zabieram sie za cere, bo jest dramatyczna. Na razie seria zabiegow nawilzajaco-odzywczych (2-3) potem kwasy.

Na razie bez drastycznych posuniec. Zalezy mi tylko zeby zbladly zaczerwienienia i zniknely te suche placki. I juz bede zadowolona.

Dostalam kupe probek marki SOTHYS. I kupilam krem do mycia twarzy za 130 zl lol mam nadzieje ze bedzie wart tej ceny lol
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zuzia

ja kupiłam ostatnio nowość od bielendy - serię kokos i algi.
https://www.rossmann.pl/Produkt/Bielenda-Hydra-Care-nawilzajacy-krem-na-dzien-i-na-noc-woda-kokosowa-aloes-1-szt,422404,7092

płyn micelarny pieknie pachnie, oczyszcza, ale mam niestety bardzo nieprzyjemne uczucie ściągniętej skóry.
krem do twarzy (mam wersję żel) jest boski! i jeszcze piękniej pachnie.

rudasekawf

#972
Dostałam od znajomej krem

Peel mission regener max
http://peel-mission.pl/produkt/regener-max

Macie jakieś opinie? Znajoma zachwala, że hej.

wrobelek0403

rudasekawf, przyznam szczerze ze pierwsze slysze :)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

rudasekawf

Cytat: wrobelek0403 w 24 Lut 2018, 16:52:55
rudasekawf, przyznam szczerze ze pierwsze slysze :)
Ja też, a jakiś mega cudowny, polecany przez kosmetyczkę gdzie sąsiadka kwasy robi