Jak dbacie o swoją urodę - chwila prawdy;)

Zaczęty przez asko8, 06 Sty 2010, 08:38:57

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

tiliam

Dziewczyny planuje całkowicie przerzucić sie na kosmetyki naturalne - czesc juz wymieniłam.
Znacie jakies dobre produkty naturalne? Pielegnacyjne i makijażowe?
Szukam teraz dobrego kremu z filtrem mineralnym (nie chemicznym!) wysokim do twarzy - polecicie cos?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

tiliam

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 26 Lut 2016, 20:14:08
Odp: Jak dbacie o swoją urodę - chwila prawdy;)
« Odpowiedź #909 dnia: Dzisiaj o 20:14:08 »
Cytuj (zaznaczone)
tiliam, może załóż nowy wątek?

Założony.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

magdalinska

POMOCY

szukam podkładu, który wyrówna mi kolor skóry, zatuszuje popękane naczynka. Co polecacie?
Musze sie spieszyc, zeby skorzystac z -49% w Rossmannie ;)

wrobelek0403

magdalinska, zainwestuj z dobrą zieloną baze, np. Smashbox.
o ta dokładnie
http://olx.pl/oferta/baza-pod-makijaz-smashbox-zielona-CID87-IDbOc0R.html

Droga jest, ale bardzo imo warto, mam pękające naczynka i daje rade, tzn, z podkładem oczywiscie. ale tu juz nie szaleje, od lat uzywam Maxfactor Lasting Performance.

Bez bazy używałam Clinique superbalanced.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

callja

Cytat: wrobelek0403 w 20 Kwi 2016, 21:48:08ale tu juz nie szaleje, od lat uzywam Maxfactor Lasting Performance
Moja miłość przez wieeeeele lat, ale odkąd wycofali dwa najjaśniejsze odcienie, to się trochę na MF obraziłam ;)

Od jakichś trzech lat używam tylko kompaktu Manhattan, i wielbię go miłością niezmienną - kryje rewelacyjnie (nie muszę stosować korektora ani na naczynka, ani na cienie pod oczami, jadę kompaktem i wystarcza), ma ładną trwałość, no i odcień idealny do mojej bladej cery :)
Zakupiłam dziś dwa opakowania, z założeniem, że ma mi starczyć do kolejnej akcji Rossmanna za pół roku lol lol lol

Ja z kolei szukam dobrego rozświetlacza - ma dawać efekt tafli (nie brokatowych drobinek) i chłodny, srebrzysty odcień. W różowych odcieniach wyglądam jak prosiątko, a ciepłe odcienie (moja ukochana Mary Lou The Balm) nie zawsze pasują :/
Ostatnio zdarza mi się używać Wibo Silver (zaskakująco fajny !!), ale efekt bywa mało wyrazisty.
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

konwalia

#906
Ja najbardziej lubię provoke liftingujacy,  lekko kryje i nie zbiera się.  Puder też od nich, mam polecany na strefie paese biały i mi za mocno pachnie

magdalinska

Wrobel dzieki!!!
Ostatnio jak sie fryzjerka nachylila i miala swoja twarz blisko mojej, tak porownalam i sie zalamalam ;-)

golinda

Cytat: magdalinska w 20 Kwi 2016, 19:48:09szukam podkładu, który wyrówna mi kolor skóry, zatuszuje popękane naczynka. Co polecacie?

ja używałam w tym sezonie zimowym Vichy Dermablend
naprawdę porządnie zakrywa wszystkie niedoskonałości cery
krem matujący pod spód i po nałożeniu tego podkładu zupełnie inna twarz
ale trzeba nakładać gąbeczką, samymi palcyma nie da rady ;)

OlaFasola

Cytat: magdalinska w 20 Kwi 2016, 19:48:09
POMOCY

szukam podkładu, który wyrówna mi kolor skóry, zatuszuje popękane naczynka. Co polecacie?
Musze sie spieszyc, zeby skorzystac z -49% w Rossmannie ;)
A ja polecam mac pro longwear nakładany gąbka. Kryje wszystko, ale nie robi maski. Do tego jest bardzo wydajny.

magdalinska

dzieki polewam! zobacze te podkłady

wrobel a gdzie kupujesz tą bazę? na allegro nie ma  :mysli:

wrobelek0403

magdalinska, patrz kurde, nie pamietam :knuje: moze na iperfumach...
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

magdalinska


wrobelek0403

Magdalinska, juz wiem. Kupilam w sephorze, ale tylko dlatego ze byla promocja -25%. Chyba walentynkowa czy cos.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

magdalinska


marax

#915
Znacie jakis przyzwoity tusz do rzęs i pomadką która mogę kupić w  rossmanie ? Teraz jest ta akcja wyprzedaży

golinda

Cytat: marax w 26 Kwi 2016, 13:57:30
Znacie jakis przyzwoity tusz do rzęs i pomadką która mogę dupić w  rossmanie ? Teraz jest ta akcja wyprzedaży

weź ten, jest przyzwoity:

http://answear.com/475977-maybelline-tusz-do-rzes-lash-sensational-9-5ml.html?gclid=Cj0KEQjwo_y4BRD0nMnfoqqnxtEBEiQAWdA129D-MSW4Vj14dC7A2rZeQgcD4EJcXzDDf5F6tsxEWRAaArWo8P8HAQ&gclsrc=aw.ds

co do pomadki, to ja Ci proponuję, żebyś poszła przy okazji do Douglasa i żeby makijażystka dobrała Ci kolor
mi dziewczyna z firmy Bobbi Brown dobrała kiedyś pomadkę... sama nigdy bym takiej nie wybrała, a świetnie mi pasuje

dragonfly

Cytat: marax w 26 Kwi 2016, 13:57:30
Znacie jakis przyzwoity tusz do rzęs i pomadką która mogę dupić w  rossmanie ? Teraz jest ta akcja wyprzedaży
lol lol lol w takim razie nie musi być przyzwoity, wystarczy ze kupisz największy lol lol

marax

Cytat: dragonfly w 26 Kwi 2016, 14:23:38
lol lol lol w takim razie nie musi być przyzwoity, wystarczy ze kupisz największy lol lol
hahaha dobre :)


mayagaramond

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

salsa

Cytat: dragonfly w 26 Kwi 2016, 14:23:38
lol lol lol w takim razie nie musi być przyzwoity, wystarczy ze kupisz największy lol lol
lol lol lol
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

jusia

"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

ddu

czy gdzieś jest wątek o zabiegach u kosmetyczki, instytutach kosmetycznych itp?
czy można pytać/pisać tu?