Jak dbacie o swoją urodę - chwila prawdy;)

Zaczęty przez asko8, 06 Sty 2010, 08:38:57

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

Czy tu piszemy o depilacji? jesli tak, to mam cos lepszego od cukru. Depilacja lyconem. Naprawde prawie nie boli, wyrywa nawet milimetrowe wloski naprawde z cebulka. Jak Pani mi pokazala wosk z wyrwanymi wlosami, to myslalam, ze zemdleje lol.

Wlosy odrastaja wolniej i sa bardziej miekkie (ja np. kilka dni po zwyklym wosku mialam szczotke lol).


"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

malutenka

Cytat: mayagaramond w 05 Lis 2015, 10:53:09
Czy tu piszemy o depilacji? jesli tak, to mam cos lepszego od cukru. Depilacja lyconem. Naprawde prawie nie boli, wyrywa nawet milimetrowe wloski naprawde z cebulka. Jak Pani mi pokazala wosk z wyrwanymi wlosami, to myslalam, ze zemdleje lol.

Wlosy odrastaja wolniej i sa bardziej miekkie (ja np. kilka dni po zwyklym wosku mialam szczotke lol).



maya aż się umówiłam na koniec listopada, ostatnio robiłam pastą cukrową, nogi gładkie od dwóch tygodni, pare włosów pęseta wyrwałam, ale byłoby super nie musieć zapuszczać :)

justynaaaa2

Tam gdzie chodzę też to mają ale nie robią nim łydek, tylko małe powierzchnie (pachy, bikini, wąsik)
Tak przynajmniej jest w cenniku, dopytam jak będę czemu :mysli:

callja

maya, aż sobie wyguglałam, czy we Wro robią takie cuda - i robią!! ergo kto wie, czy się nie skuszę, bo myśl o woskowaniu przyprawie mnie o dreszcze...
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /


mayagaramond

Cytat: didi_loczek w 06 Lis 2015, 16:37:35callja, jak wosk dla Ciebie jest zbyt bolesny, spróbuj pasty cukrowej.

lycon boli mniej od wosku. Powaznie, poszlam na brazylijski po 8 tygodniowej przerwie wiec bylo co wyrywac i naprawde prawie nie bolalo.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

malutenka

Pasta mniej boli od wosku, tylko dłużej się nią robi i to szarpanie po 30 minutach zaczyna być irytujace.

mayagaramond

Cytat: malutenka w 08 Lis 2015, 11:16:05Pasta mniej boli od wosku, tylko dłużej się nią robi i to szarpanie po 30 minutach zaczyna być irytujace.

zle napisalam, chodzilo mi o to, ze lycon boli mniej od cukru.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

malutenka

A to cukier prawie wcale mnie nie boli, więcej mnie interesuje to, że tak krótkie włoski lycon może usunąć, bo wiecznie jak chodze na pastę to kosmetyczki narzekają, że włoski za krótkie

konwalia

Ja polecam emlę, wtedy i depilator nie boli ;-)

szelma

U mnie ból to mniejszy problem, większym są wrastające włosy... Nawet po maszynce mi wrastają, ech. Tak bym poszła na wosk albo cokolwiek innego, zeby latem mieć troche spokoju, to nie, nie da rady.
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

mayagaramond

Cytat: szelma w 08 Lis 2015, 14:27:53Nawet po maszynce mi wrastają,


po maszynce to chyba przede wszystkim. Nie ma bata, musisz przestac golic na jakis czas. Kup sobie to:
http://www.medpex.de/testbericht/hornhaut-fusspflege/kerapil-emulsion-p7346919/

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

szelma

- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

kamu2

prawdziwa kobieta jest jak herbata: mocna i gorąca, jak posłodzisz-słodka, jak nie posłodzisz to pij kurwa gorzką!


elve

ja chyba skórę twarzy uratowałam tym: http://www.laroche-posay.pl/produkty-do-zabieg%C3%B3w-piel%C4%99gnacyjnych/Cicaplast/CICAPLAST-BAUME-B5-p6220.aspx
efekt zgodny z opisem na stronie
jak narazie nie zatyka porów
najchętniej bym się nic wysmarowała od stóp do głów

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

marax

A ja wam powiem swój sposób na suchą skorę na twarzy zimą. Nawilżacz powietrza. Rewelacja nie potrzebuje żadnych kremów ! CO zima była tragedia z przesuszoną łuszczącą się skóra a teraz super. Włączam na noc i spora jest nawilżona bez kremów.

golinda

atopowe zapalenie skóry, czy była tu o tym mowa? któraś z was stosowała coś godnego polecenia?

inkageo

Ja czytałam, że w takim wypadku warto prawie wszystko odstawić, bo często przyczyną są właśnie kosmetyki i ich mieszanie. Że lepiej stosować żel pod prysznic+balsam z tej samej serii. Odstawić to co nie jest niezbędne.
Imagine there is no hate

niewiemjaka

ja nie jestem alergiczka, ale skóra na twarzy jest wrażliwa, posmarowanie jakimkolwiek kremem to jest od razu płomień na twarzy i pieczenie, dlatego używam najdelikatniejszych, do skóry wrażliwej, alergicznej itd, a dalej efekt ten sam, dziś już kupiłam AA, też do alergicznej, wrażliwej, bez parabenów, bez barwników i to samo, najpierw płomień i czerwona cała twarz, pieczenie, potem ten efekt schodzi oczywiście, ale pewnie to dobre nie jest

jakiego kremu powinnam szukać ? polecicie coś ?

mobka

Niewiemjaka, a serie apteczne też tak powodują? Ja teraz bardzo z hydrain2 byłam zadowolona. Co prawda na noc wg. mnie się tylko nadaje, ale całą zimę fajną skórę mam (bez suchych) plackow.
I pytanie czym myjesz twarz? (polecam żel miceralny z biedronki ;)).

niewiemjaka

#874
mobka, ooo wlasnie dzieki, jezu ja to mam jednak skleroze, uratowalas mnie
:headbang:
jestem idiotka, ostatnio wlasnie odkrylam wspnialy krem, ktory podziałał dobrze na moj "tradzik" czy cokolwiek to jest, ale mi sie skonczył ... a ja zamiast kupic kolejny pojechałam do Rossmana :/

twarz myje tonikiem Garnier tym rozowym albo niebieskim, bez zapachu, bez alkoholu, etc  one dają rade :)

dzieki, że jest strefa :D pisałam tu o nim więc już wiem czego używałam i będę mogla kupic lol uf
krem FlosLeku