Jak dbacie o swoją urodę - chwila prawdy;)

Zaczęty przez asko8, 06 Sty 2010, 08:38:57

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

callja

A ja jestem fanką Bielendy (aktualnie zachwyt nad kremem "morskie SPA", jestem bbb zadowolona) - i taniutkiej Ziai :) wprowadzili teraz nową serię różaną dla wieku 30+ i na 100% będę ją testować :)

Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

aja

#201
gdzie mogę znaleźć jakieś artykuły odnosnie "kwasów"
bo jedni polecają inni odradzają - nie wiem
salsa orientujesz się może?

Dodany tekst: 21 Sty 2010, 22:16:28

coś tam już znalazłam

rilla

a ja sie kiedys na iwostin uczuliłam... mialam krem do rak - super, wode termalna, jakas maseczke- bylo ok. A pozniej kupiłam krem póltłusty jakis ochronny i musialam oddac mamie.

adrianna79

jezeli chodzi o zeby to ja uzywam paski wybielajace crest whitening strips - europejski odpowiednik to chyba blenda med. aczkolwiek wiem ze amerykanskie paski maja zwiekszona dawke wybielajaca; tak samo jak wszystkie pasty do zebow - ja, jezeli myje zeby po kazdym jedzeniu, moge zauwazyc ze moje zeby sa bielsze przynajmniej o 1 ton. w ogole zauwazylam ze odkad jestem w usa, moje zeby sa o wiele bielsze.

mayagaramond

aja - poczytaj na wizazu, sa cale watki o kwasach.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

salsa

Aja - wyguglaj sobie :D Google prawdę Ci powie :D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

cumberland

Cytat: golinda w 19 Sty 2010, 16:32:09Cytat: salsa  19 Styczeń 2010, 14:34:40
golinda  spojrzałam sobie na nasze wspólne fotki i Ty masz takie jak ja w kolorze

no to spójrz jeszcze raz
mam dwa tony jaśniejsze - wkleić fotkę?
Dodany tekst: wto 19 sty 2010 16:41:35 GMT-1uważam, że są to bardzo białe zęby jak na naturalne - uważa tak również każdy dentysta

:rotfl: :rotfl: :rotfl:
przez chwilę myślałam, że jestem w wątku "na wesoło" ;)

Lwica

No to pytanie mam która robiła peeling kawitacyjny i czy polecacie? Bo u mojej kosmetyczki jest teraz taka fajna promocja na ten zabieg plus masaz twarzy!!
Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!

salsa

Cytat: Dorotka1981 w 25 Sty 2010, 12:06:04
No to pytanie mam która robiła peeling kawitacyjny i czy polecacie? Bo u mojej kosmetyczki jest teraz taka fajna promocja na ten zabieg plus masaz twarzy!!

ja robiłam i polecam :D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

Lwica

Cytat: salsa w 25 Sty 2010, 12:07:03ja robiłam i polecam
O samym zabiegu poczytałam juz na stronie gabinetu a może coś tak w praktyce podpowiesz? Ja mam na twarzy kilka takich po chrostkachi wypryskach przebarwien i mnie to denerwuje a z tego co wyczytałam to własnie po tym one owszem nie znikną ale będą jaśniejsze.
Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!

salsa

#210
Cytat: Dorotka1981 w 25 Sty 2010, 12:24:19
O samym zabiegu poczytałam juz na stronie gabinetu a może coś tak w praktyce podpowiesz? Ja mam na twarzy kilka takich po chrostkachi wypryskach przebarwien i mnie to denerwuje a z tego co wyczytałam to własnie po tym one owszem nie znikną ale będą jaśniejsze.

kawitacja ma na celu oczyszczenie głębsze skóry, ale nie jest tak inwazyjne jak mikro-dermabrazja
generalnie jak skora mocniej zanieczyszczona to bym szla od razu na mikro
niemniej kawitacja jest to zabieg, po ktorym moja skora ekspresowo staje sie jak pupcia niemowlaczka i duzo lepiej przyjmuje krem oraz makijaż


jesli chcesz usunąć przebarwienia to mikro
jesli sie boisz mikto-to zrób kawitację
skora reaguje podobnie na oba zabiegi
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

Lwica

Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!

magdarynka

#212
Cytat: salsa w 25 Sty 2010, 12:51:44
kawitacja ma na celu oczyszczenie głębsze skóry, ale nie jest tak inwazyjne jak mikro-dermabrazja
generalnie jak skora mocniej zanieczyszczona to bym szla od razu na mikro
niemniej kawitacja jest to zabieg, po ktorym moja skora ekspresowo staje sie jak pupcia niemowlaczka i duzo lepiej przyjmuje krem oraz makijaż


jesli chcesz usunąć przebarwienia to mikro
jesli sie boisz mikto-to zrób kawitację
skora reaguje podobnie na oba zabiegi
No nie zgodze sie z tym ze skora reaguje podobnie na kawitacje i mikrodermabrazje. Kawitacja jest zabiegiem delikatnym, zluszczajacym naskorek dzieki ultradzwiekom, jeszcze nie widzialam klientki po ktorej widzac by bylo ze buzia byla po zabiegu podrazniona, zaczerwieniona itd. Mikrodermabrazja dziala na zasadzie mechanicznego tarcia i zasysania, w zaleznosci od ziarnistosci glowicy skora jest mniej lub bardziej podrazniona. Jak sie wybieracie na mikro upewnijcie sie ze glowice sa wlasciwie dezynfekowane.
Wybor kwasow jest tak ogromny ze musicie trafic do fajnego lekarza ( kosmetyczki maja mniejsze wybor i mniejsze stezenia, o ile pamietam moga pracowac na kwasach nie wyzszych niz 30%) ktory wam cos fajnego doradzi. Polegam kwasy laczone (np. salicylowy z mlekowym) bo maja wieksze spektrum dzialania, do cer wrazliwych fajny jest migdalowy.
Z wlasnego doswiadczenia wiem ze mikrodermabrazja i kwasy naleza do srednio przyjemnych zabiegow, zwlaszcza kwasy. Kawitacja jest zupelnie bezbolesna i daje natychmiastowy efekt jak pisala salsa.

Dodany tekst: 25 Sty 2010, 16:25:01

A masaz twarzy boski jest  :dreaming:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

salsa

#213
magdarynka  u mnie buzia po mikro nie jest podrażniona a w dotyku jest dokładnie taka sama jak po kawitacji, no i  po obu zabiegach chętnie pije krem itp

generalnie jak jest mocniej zanieczyszczona to ide na mikro jak mnie to na kawitacje, bo tak jak pisałam to jest zabieg łagodniejszy

nie mowie tu o technikach stosowanych, tylko o moich odczuciach-myślałam, ze o to Dorotka pyta ;)



Dodany tekst: pon 25 sty 2010 16:36:24 GMT-1

a - moja przyjaciółka ma wrażliwa skorę i ją kawitacja podrażniła niestety

ja czy to na kawitacji czy na mikro zasypiam na fotelu :D :D  
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

magdarynka

#214
No ba, jasne ze moze podraznic. Prawda jest taka ze czasem ciezko przewidziec jak zareaguje skora.

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

salsa

Cytat: magdarynka w 25 Sty 2010, 16:41:40
No ba, jasne ze moze podraznic. Prawda jest taka ze czasem ciezko przewidziec jak zareaguje skora.



moja skóra z azbestu zareagowała jak wariatka na krem nawilżający z AA :D :D 
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

magdarynka

Cytat: salsa w 25 Sty 2010, 16:47:54
moja skóra z azbestu zareagowała jak wariatka na krem nawilżający z AA :D :D 
kiepska reklame im robisz :D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

salsa

Cytat: magdarynka w 25 Sty 2010, 16:50:31
kiepska reklame im robisz :D

ale wiesz, ja w sumie nie znam nikogo kto by sie szczególnie zachwycał kosmetykami tej marki ;)

choć pewnie takowi sa :D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

dragonfly

laski a co myslicie o tym urzadzeniu do kawitacji co mozna ja w domu robic? ja sie troche napalilam ale nie wiem w sumie czy warto?

adrianna79

wiem ze jest jedno urzadzenie z firmy sonopeel. masz cos innego na mysli? ja ostatnio przeczytalam w jakiej gazecie ze tego rodzaju zabiegy na dluzsza mete sa bardzo niezdrowe dla skory gdyz okaleczaja jakas tam wartstwe; po wielu zabiegach tego typu skora moze stac sie bardziej sucha. ja niestety nie wiem czy to prawda i nie wiem czy te zabiegi cos daja bo nigdy nie mialam tego zabiegu bo bardzo sie boje. aczkolwiek widzialam dziewczyne po mirko i wygladala przerazajaco. z tego co salsa pisze to mirko nie jest tak drastyczna, a u tej dziewczyny skora schodzila platami i byla bardzo zaczerwieniona... jak to wlasciwie jest?


magdarynka

dragonfly zapytam jutro nasza kosmetyczke czy spotkala sie z czyms takim i co o tym sadzi
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


zuzia

#223
Cytat: magdarynka w 25 Sty 2010, 16:23:36Polegam kwasy laczone (np. salicylowy z mlekowym)
ale kwas salicylowy bardzo często uczula, niestety

Dodany tekst: 25 Sty 2010, 18:53:26

Cytat: salsa w 25 Sty 2010, 16:51:26ale wiesz, ja w sumie nie znam nikogo kto by sie szczególnie zachwycał kosmetykami tej marki
ja jak na kosmetyki nie jestem uczulona tak AA za nic na świecie nie użyję drugi raz!

mignon

Cytat: salsa w 25 Sty 2010, 16:47:54
moja skóra z azbestu zareagowała jak wariatka na krem nawilżający z AA :D :D 

moja też, a generalnie wrażliwej skóry nie mam  :crazy: :crazy: :crazy: