Jak dbacie o swoją urodę - chwila prawdy;)

Zaczęty przez asko8, 06 Sty 2010, 08:38:57

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

wrobelek0403

dzieki laski. wyprobuje. Choc przy takim wycieraniu nosa to powinnam co chwila sie tez smarowac. Tylko jak???
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

salsa

wrobelek0403, kremem za 9,90 mozesz sie smarowac non stop, tubka nie jest duza wsadz sobie do kieszeni :D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

zwierzatko_mojej_mamy

wrobelek0403, przy zimnie i wysiłku nie dmuchać ;) serio ;) mam to samo i się wyleczyłam dawno z dmuchania - rękaw, tylko dotykam do nosa, żeby wchłonęło lejące, na katar mam Xylorhin, na taki siedzący w nosie, ale ten wysiłkowy to zwykle się leje, nie siedzi w środku. a po bieganiu rękaw do prania ;D nawet miałam pomysł na nisze rynkową - opaski katarowe ;D ale stwierdziłam, że prędzej kupią opaski tenisowe na nadgarstek i tym będą wchłaniać, niż kupią specjalne rękawiczki czy rękawki ;P
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

wrobelek0403

zwierzatko_mojej_mamy, jak ide zakutana w kurtke goretex i rękawice narciarskie, to jednak podziekuje za dotykanie nosa, nie bede prała kurtki po kazdym wyjezdzie. W niedziele to byłam po prostu zaszroniona, tak pizgało zmrozonym sniegiem, dotykanie się zmrozonym sztywnym materiałem jest raczej średnie. Poza tym, mi się naprawdę leje. Potafię zuzyć 2 paczki chusteczek dziennie. A w weekend to te raz uzyte mi zamarzały w kieszeni lol
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

No i w lecie problem jest zdecydowanie mniejszy, najgorzej jak wieje i jest mróz. W Patagonii miałam katar umiarkowany, a wiało strasznie, ale było ciepło.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

wrobelek0403, no jest to utrudnienie :D na kurtkę goretex opaskę na smarki ;D i serio, rozumiem i 2 paczki :D po bieganiu miałam oba rękawy w smarkach ;D mokre ;) a było +5 może ;) tylko to łatwo wyprać i wysuszyć ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

zuzia

golinda, gdzie tego swojego Dudę kupujesz?

golinda

Cytat: zuzia w 29 Sty 2019, 09:01:20
golinda, gdzie tego swojego Dudę kupujesz?

w aptece

ale krem do twarzy jest dziwny. mocno perfumowany, uczula mnie. ja mam mega wrażliwe oczy, więc z mazidłami na twarz muszę uważać, bo zaraz mi puchną
naprawdę dobra jest ta wcierko-odżywka petro do włosów

zuzia

Cytat: golinda w 29 Sty 2019, 11:09:36
w aptece

ale krem do twarzy jest dziwny. mocno perfumowany, uczula mnie. ja mam mega wrażliwe oczy, więc z mazidłami na twarz muszę uważać, bo zaraz mi puchną
naprawdę dobra jest ta wcierko-odżywka petro do włosów
łeeeeee... ja chciałam coś do buzi. czyli szukam dalej :(

malutenka

wrobelek0403,  ja przy konieczności smarkania non stop smaruję maścią z wit A z apteki - nie mam pojęcia jak ona się zachowa przy zimnie.

elve

Ja w końcu znalazłam kosmetyki idealne, od lat walcze z przesuszona, przewrazliwiona i zaczerwieniona skora, ostatnio doszedł jeszcze tradzik
1. La Roche-Posay Hydraphase Legere, na dzien i noc
2. La Roche-Posay Anthelios, filtr
3. La Roche-Posay Effeclar Duo+, przy tradziku
4. Bandi peeling kwasowy na naczynka z PHA, na noc, pod krem nawilzajacy
albo Liqpharm Liq CE
5. Liqpharm serum Liq CR, retoinoidy, co 2 dzien, na noc

jestem fanka Bandi, uzywam jeszcze preparatow do wlosow z tej firm
Liqpharm tez ma ciekawe produkty

Justynna

Cytat: elve w 29 Sty 2019, 19:42:33jestem fanka Bandi, uzywam jeszcze preparatow do wlosow z tej firm
miałam krem na naczynka z tej firmy. Całkiem porządny krem :)

szelma

Też miałam krem z Bandi i był ok. Effeclar Duo+ niestety za bardzo mi nie pomógł :(
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

wrobelek0403

elve, ja troche uzywalam kosmetykow LaRoche. U mnie bez szalu.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

golinda

byłam dziś na laminowaniu rzęs. śliczny efekt podkręconych rzęs. na razie nie mogę przez dwa dni malować, ale przypuszczam że natuszowane będą wyglądać bosko

zosia2007

#1115
Dziewczyny z W-wy lub okolic. A w zasadzie nawet z dalszych stron ;) Chciałaby któraś przetestowac kosmetyki Mary Kay? Za darmoszkę oczywiście :)
Składy mają bardzo dobre, ja używam od listopada i jestem zachwycona :)

golinda

Cytat: zosia2007 w 04 Lut 2019, 10:31:29Chciałaby któraś przetestowac kosmetyki Mary Kay? Za darmoszkę oczywiście

no pewnie :)

Kasia

zośka, konsultantki muszą kupować te próbki czy dostają od firmy?

salsa

Zosia, Kraków to okolica :D ?? ja chetnie :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

zosia2007

Cytat: Kasia w 04 Lut 2019, 11:54:02
zośka, konsultantki muszą kupować te próbki czy dostają od firmy?
kupują, ale jak chcesz coś więcej na ten temat to mozemy pogadac.
Bo to jest tak, że kupujesz pakiet na dzień dobry, żeby używać i dawać klientkom do korzystania, póxniej w miarę regularnych zamówień dostajesz gratisy. Zresztą ja się teraz naprawdę zakochałam w tych kosmetykach więc co i rusz kupuję coś nowego aby testować i daje d testów moim klientkom aby posprawdzac, jak to działa na inne buzie.

salsa, w zasadzie Kraków jak okolica :)
czemu nie ;) napiszę ci na priw póxniej co i jak ;)

zosia2007



salsa

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

cumberland

Cytat: zosia2007 w 04 Lut 2019, 10:31:29
Dziewczyny z W-wy lub okolic. A w zasadzie nawet z dalszych stron ;) Chciałaby któraś przetestowac kosmetyki Mary Kay? Za darmoszkę oczywiście :)
Składy mają bardzo dobre, ja używam od listopada i jestem zachwycona :)

jasne :) co mam zrobić? :)

zosia2007