Jak dbacie o swoją urodę - chwila prawdy;)

Zaczęty przez asko8, 06 Sty 2010, 08:38:57

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

callja

#1050
Cytat: malutenka w 13 Lis 2018, 18:04:47Ja mam teraz hit za boską cenę https://www.drogerienatura.pl/sensique-cc-cream-02-new.html
Do sprawdzenia!!
W ogóle sensique i My secret (marki własne Drogerii Natura) robią coraz lepsze kosmetyki, miłe to, bo cena - marzenie!!

U mnie teraz na tapecie CC cream od Eveline i jestem bbbbb zadowolona. Smaruję twarz kremem CC jak zwykłym kremem, nie bawię się w żadne beauty blendery, potem ewentualnie pacnę kilka miejsc newralgicznych korektorem i jest ok. Oszczędność czasu gratis ;) Musiałąm coś znaleźć w zamian za wycofany kompakt Manhattana...
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

golinda

malutenka, a ja juz mialam CC z Bourjois i byl bardzo ok.

malutenka

Za to znalazłam super zastępcę dla pudru - mysle, że przez odstawienie sypkich i prasoanych znaczaco poprawiła mi się cera.
To jest boskie https://efektima.eu/online/pl/efektima-pharmacare/95-pore-matt-control-pudrowo-matujaca-mgielka-w-sprayu-5904378821067.html
Potrząsam, psikam na podkład/krem cc/twarz bez makijażu, wysycha w minutę i mat jest tak z 5h

golinda

oj siostro.... 5h? ja bym za 2h oddała królestwo!

malutenka

Kupuj i próbuj, naprawdę jest świetne, mam chyba trzeci tydzień i używam codziennie. Tylko trzeba długo potrząsać, na opakowaniu min. minutę, ja zazwyczaj dłużej, im bardziej wstrząśnięte tym dłużej mat się utrzymuje. No i na razie nie zarejestrowałam wągrów i zapchanych porów


callja

Cytat: malutenka w 13 Lis 2018, 19:26:54znalazłam super zastępcę dla pudru
Da się gdzieś kupić stacjonarnie?? Wygląda ciekawie!!
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

malutenka


callja

Czas się wybrać, jak na złość Rossmanna i SuperPharm mam o rzut beretem, hebe też niedaleko, a do Natury kawał drogi ;)
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

wrobelek0403

Ciekawe. Pytanie czy nie wysusza. Ja juz znow mam przesuszona skore :/
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

justynaaaa2

#1060
Podczas ostatniej promo w rossmanie polecałyście jakiś korektor? na cienie pod oczami
Co to było?
Pamiętam że zwierzowa wrzucała jakieś filmiki jak laski się malują i one tam też używały jakiegoś cuda na okolice oczu
Macie coś do polecenia?

callja

Cytat: justynaaaa2 w 13 Lis 2018, 23:32:36polecałyści jaki korektor?
Tanie klasyki - Catrice albo Lovely ;)

Oprócz tego Golden Rose HD, MUR, Maybelline (Fit Me i Eraser).
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

justynaaaa2


Kasia


szelma

Eraser z Maybelline. Mam, używam, polecam.
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!


justynaaaa2

Popatrzyłam na fotki i tak to chyba był eraser :)
Wielkie dzięki

salsa

Ja ten 1 2 3 z B miałam, fajny jest
U mnie trzyma się cały dzień ale u mnie w zasadzie to wszystko się trzyma
Teraz mam second skin z vibo i też fajny, cały dzień bez zarzutu
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

golinda



szelma

Ja nie mam jak, bo rano ciemnica straszna, a ja mam w łazience średnie światło do robienia zdjęć.
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!


inkageo

Wątpię, że na zdjęciu będzie widać, ale mogę spróbować. Jak sobie przypomnę to daję pod oczy i na przebarwienia.

Jestem baaaardzo zadowolona z tego podkładu i on na tyle kryje, że różnica z korektorem/bez jest niewielka.

https://www.ezebra.pl/pl/products/makijaz/podklady/eveline-liquid-control-hd-podklad-030-sand-beige-74343.html?utm_source=iai_ads&utm_medium=google_shopping&gclid=CjwKCAiAz7TfBRAKEiwAz8fKOPNH-bAe7MIlJao3rOCCoRlm8vziN8Kpc-oI8HmfkObHYfi3oEzV3xoCvy0QAvD_BwE
Imagine there is no hate

malutenka

Cytat: golinda w 15 Lis 2018, 13:29:41
przyszło! it works! :) :beer:

wspaniale!!! Ja bez tego już funkcjonować nie mogę. Tylko pamiętaj żeby z daleka psikac na paszczę jak masz podkład :)

zuzia

co teraz jest top of the top z tuszy do rzęs?