Autor Wątek: Jak dbacie o swoją urodę - chwila prawdy;)  (Przeczytany 51651 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zwierzatko_mojej_mamy

Odp: Jak dbacie o swoją urodę - chwila prawdy;)
« Odpowiedź #1050 dnia: 04 Paź 2018, 14:36:45 »
sorki, na maila dostałam powiadomienie, może wrzucacie maile od rossmana do spamu od razu?
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #1051 dnia: 04 Paź 2018, 16:01:49 »
Nie mam aplikacji, nic nie zbieram i do szalu doprowadzs mnie to pytanie o aplikacje przy kasie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #1052 dnia: 04 Paź 2018, 16:18:59 »
wrobelek0403, no ja tez nic nie zbieram, natomiast kupuję ciagle w promocjach na apkę.  Bez apki nie ma promocji przecież, a naprawde są zacne. to jest chyba moja jedyna apka lojalnościowa w telefonie - taki zaszczyt kopnął rossmana Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 04 Paź 2018, 16:19:11 wysłana przez zwierzatko_mojej_mamy »

justynaaaa2

« Odpowiedź #1053 dnia: 04 Paź 2018, 17:08:13 »
zwierzatko_mojej_mamy, jak korzystasz z aplikacji to i pkt zbierasz bo one się z automatu dodają Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Ja też aplikacji używam głównie do promocji i do pkt bo w sumie do czego innego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Używam rossmana, h&m, kappahl
« Ostatnia zmiana: 04 Paź 2018, 17:09:14 wysłana przez justynaaaa2 »
Głupie myśli ma każdy, ale mądry je przemilcza...

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #1054 dnia: 04 Paź 2018, 17:11:15 »
justynaaaa2, tzn ja wiem, że się dodają, ale nie dla nich mam apkę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i nawet nie wiem, co dają Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #1055 dnia: 04 Paź 2018, 17:13:59 »
a, w apce też mam banner o promocji wcześniej. już wiem, co można za punkty, no spoko, może kiedys coś mi się pokryje i wykorzystam