Autor Wątek: Jak dbacie o swoją urodę - chwila prawdy;)  (Przeczytany 50630 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

golinda

Odp: Jak dbacie o swoją urodę - chwila prawdy;)
« Odpowiedź #1025 dnia: 07 Maj 2018, 22:39:48 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
No a jak Ci się robi bulwa na pół brody...to co robisz?

obiecujesz, że nie popełnisz po raz setny tego samego błędu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
"Frankly my dear, I don't give a damn."
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

szelma

« Odpowiedź #1026 dnia: 07 Maj 2018, 22:40:17 »
Leczę specyfikami - wyciskanie to zło.
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

wrobelek0403

« Odpowiedź #1027 dnia: 07 Maj 2018, 22:42:07 »
jusia, tego typu rzeczy w naszym wieku nie powinny sie pojawiac w ogole. Bulwa? To jakis większy stan zapalny, hmmmm kosmetolog albo dermatolog wskazany.
« Ostatnia zmiana: 07 Maj 2018, 22:42:26 wysłana przez wrobelek0403 »
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/

golinda

« Odpowiedź #1028 dnia: 07 Maj 2018, 22:42:46 »
tego typu rzeczy w naszym wieku nie powinny sie pojawiac w ogole

u nas już tylko zmarchy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

jusia

« Odpowiedź #1029 dnia: 07 Maj 2018, 22:46:48 »
Podobno taki starczy trądzik to ze stresu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #1030 dnia: 07 Maj 2018, 22:48:12 »
jusia, tego typu rzeczy w naszym wieku nie powinny sie pojawiac w ogole.
no na pewno Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

wrobelek0403

« Odpowiedź #1031 dnia: 07 Maj 2018, 23:04:07 »
zwierzatko_mojej_mamy, ja rozumiem drobne krostki. Ale tegp typu wulkany jak w nastolectwie to juz nie teges Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

jusia

« Odpowiedź #1032 dnia: 07 Maj 2018, 23:05:33 »
Dobra,pójdę do dermatologa,myślałam że to chalupniczo zaliczę;) Ale olejek malinowy kupię Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #1033 dnia: 07 Maj 2018, 23:20:30 »
zwierzatko_mojej_mamy, ja rozumiem drobne krostki. Ale tegp typu wulkany jak w nastolectwie to juz nie teges Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
tzn co? to taki fakt, jak ten, że woda wrze w 100 stopniach? :> znaczy Ty nie masz? czy nikt nie powinien miec w naszym wieku, jeśli jest zdrowy na ciele w miarę? bo moja twarz i część dekoltu i pleców mówi co innego, a wyniki badań takich zwyczajnych mówią, żem zdrowa Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #1034 dnia: 07 Maj 2018, 23:24:51 »
Ale olejek malinowy kupię
no, ja kupiłam, trzy nawet różne, różany, z czarnuszki i coś tam jeszcze, mogę se nimi stopy smarować, w sumie powinnam, żeby sie nie zmarnowały..

na przebarwienia nic nie poradzę, bo sama z tym walczę, coraz dłużej się trzemuają na ryju, kiedyś szybciej znikały, natomiast po 3 miesiącach stosowania na przemian zwyczajnej, regularnej pięlęgnacji liniami ziaji:

oraz:

mam brak widocznych krostek, jakieś tam pierdy mam, ale niezauważalne pod mejkapem, no i dzięki temu po raz pierwszy od lat spięłam se grzywę w górę, bo nie wstyd z odkryty czołem wyjść Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

inkageo

« Odpowiedź #1035 dnia: 07 Maj 2018, 23:33:26 »
Kosmetyki raczej nic nie pomogą.
Mój dermatolog pod koniec miesiąca ma mieć nowy laser do fotoodmładzania, który rozjaśnia przebarwienia, zamyka naczynka, a nie jest tak inwazyjny jak CO2 i po zabiegu nie trzeba chować się w domu.
W owczym pędzie giną owce
A ja schodzę na manowce

Justynna

« Odpowiedź #1036 dnia: 08 Maj 2018, 01:28:48 »
Przebarwienia to ciężki temat. Kosmetyki dadzą minimalny efekt.

malutenka

« Odpowiedź #1037 dnia: 08 Maj 2018, 05:16:25 »
tego typu rzeczy w naszym wieku nie powinny sie pojawiac w ogole.
powiedz to mojej twarzy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj[
b]jusia[/b], u mnie nawet jak nie dotknę to się tak goi, że zostaje ciemniejsza plama w kształcie pryszcza, choć płaska. Idę w tym tygodniu do nowego dermatologa, to może coś wymyśli.
I'm not a psychopath, Anderson, I'm a highly-functioning sociopath. Do your research.

golinda

« Odpowiedź #1038 dnia: 08 Maj 2018, 06:48:07 »
Kosmetyki raczej nic nie pomogą.
Mój dermatolog pod koniec miesiąca ma mieć nowy laser do fotoodmładzania, który rozjaśnia przebarwienia, zamyka naczynka, a nie jest tak inwazyjny jak CO2 i po zabiegu nie trzeba chować się w domu.

Tak tak. Kolejna bujda. Mialam tym zamykane naczynka. Jak były, tak są Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

szelma

« Odpowiedź #1039 dnia: 08 Maj 2018, 07:51:19 »
No właśnie mam trądzik od dobrych paru miesięcy i chodzę z tym do dermatologa (przy okazji, ale jednak). jusia, jak robią Ci się takie cysty, że bulwa, boli, stan zapalny, to tym bardziej nie wyciskaj! Ciężko wycisnąć wszystko, a jak coś zostanie tam głębiej, to potem zrobi Ci sie kolejny pryszcz w tym samym miejscu.

Na przebarwienia polecam ten olejek różany - ja mam mix z jakimiś innymi, super nawilża i wygładza, a różnicę na przebarwieniach widzę.

niewiemjaka

« Odpowiedź #1040 dnia: 08 Maj 2018, 09:57:55 »
ja awaryjnie na takie syfy mam punktowo żel (na recepte) zeby sie nie roznosilo, przysusza troche,
Jusia idz do dermatologa, z pewnoscia cos poradzi

przebarwienia to za pozno, jak juz wyszly Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj trzeba pilnowac tego pierwszego slonca wiosennego, smarowac sie, po nim najwiecej wychodzi

Synu Wiktor ur.17.05.2009, 3580g, 58 cm, BRh+, Byk
Synu Franek ur.30.05.2014, 3460g, 58 cm, BRh-, Bliźnięta

malutenka

« Odpowiedź #1041 dnia: 08 Maj 2018, 10:02:18 »
U mnie na takie bulwy i cysty sprawdza się fusacid na receptę. I tak są, i tak zostawiają ślady ale goją się szybciej.

mayagaramond

« Odpowiedź #1042 dnia: 08 Maj 2018, 11:16:41 »
Ze zluszczjacych kosmetykow polecam:

Mi bardzo ladnei oczyszczal skore. Teraz zmnilam na ten, bo chcialam cos nowego wyprobowac:

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

inkageo

« Odpowiedź #1043 dnia: 08 Maj 2018, 11:36:48 »
Ja spróbuję tego lasera. Naczynek nie mam, a po przebarwieniach będzie szybko widać czy działa, czy nie.

niewiemjaka

« Odpowiedź #1044 dnia: 08 Maj 2018, 13:35:19 »
jak przestalam brac tabsy przebarwienia mi ładnie znikneły..