Autor Wątek: Jak dbacie o swoją urodę - chwila prawdy;)  (Przeczytany 43217 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

salsa

Odp: Jak dbacie o swoją urodę - chwila prawdy;)
« Odpowiedź #100 dnia: 19 Sty 2010, 12:07:39 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
A skąd taki wniosek?

niejedna kosmetyczka, z ktora rozmawiałam tak mi powiedziała

Dodany tekst: 19 Sty 2010, 12:10:27
ale ja nie napiosalam, ze trzeba 2 l dodatkowo - przeciez codziennie zapotrzebowanie to wlasnie cos kolo 2-3 litrow (niech mnie ktos poprawi jak sie myle).... No i nie powiecie mi, ze wypicie np. 1 l coli jest tak samo zdrowe jak wypicie 1 l wody?  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

a ja nie napisalam o picu coli Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

moze inaczej - badania pokazały ze wypijanie dodatkowej wody (lity czy dwa wszystko jedno) nie ma żadnych skutków
zjedzenie posiłku i popicie go np herbata, szklanka wody, sokiem itp w zupełności wystarcza
reszta wody jest wydalana 9lub zatrzymywana jak pisze Golinda) i tyle
dla zdrowia czy urody nie ma to żadneog znaczenia

w zasadzie jesli spożywany dużo produktów "nawodnionych" takich jak owoce warzywa itp to tego nawet popijac nie trzeba - niedoboru wody nie ma
« Ostatnia zmiana: 19 Sty 2010, 12:10:28 wysłana przez salsa »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

jestynka

« Odpowiedź #101 dnia: 19 Sty 2010, 12:10:51 »
jestynka, ja może już przynudzam i niedługo zostanę o reklamę posądzona, ale do suchej skóry (nawet jeśli jest bardzo wrażliwa) wypróbuj kremowy żel do mycia Emolium

tylko nie wydaje mi się, że mam suchą skórę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

salsa

« Odpowiedź #102 dnia: 19 Sty 2010, 12:11:51 »
tylko nie wydaje mi się, że mam suchą skórę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

poki co wszystko, co napisałaś o swojej cerze wskazuje na sucha Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
ale to tylko ocena przez net, moze sie okazac , ze nie masz Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj na pewno masz wrażliwą

jestynka

« Odpowiedź #103 dnia: 19 Sty 2010, 12:14:07 »
poki co wszystko, co napisałaś o swojej cerze wskazuje na sucha

czyli jak skóra w dotyku jest gładka, to może byc sucha?
mi się sucha z tarką kojarzy, albo z takim białym złuszczonym naskórkiem

suegro

« Odpowiedź #104 dnia: 19 Sty 2010, 12:16:37 »
niejedna kosmetyczka, z ktora rozmawiałam tak mi powiedziała

Ale skąd wniosek, bo zdanie kosmetyczki to nie jest dla mnie argument Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #104 dnia: 19 Sty 2010, 12:16:37 »

salsa

« Odpowiedź #105 dnia: 19 Sty 2010, 12:16:59 »

niekoniecznie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj jest gładka bo nie zmywasz z niej tłuszczu - poza tym nakładasz ciężkie kremy a skora je wciąga
zmyj twarz żelem do normalnej skory i wtedy zobaczysz jaka będzie

Dodany tekst: 19 Sty 2010, 12:19:18

niekoniecznie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj jest gładka bo nie zmywasz z niej tłuszczu - poza tym nakładasz ciężkie kremy a skora je wciąga
zmyj twarz żelem do normalnej skory i wtedy zobaczysz jaka będzie
« Ostatnia zmiana: 19 Sty 2010, 12:19:18 wysłana przez salsa »

suegro

« Odpowiedź #106 dnia: 19 Sty 2010, 12:20:32 »
Jestynka moim zdaniem masz po prostu skórę normalną, a nie suchą.

salsa

« Odpowiedź #107 dnia: 19 Sty 2010, 12:21:24 »
Ale skąd wniosek, bo zdanie kosmetyczki to nie jest dla mnie argument Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

jednej może nie ale kilku - niezależnie (i to raczej po kosmetologii a nie pani Wiesi zza rogu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj) + koleżanki dermatologa ?

tzn one to uzasadniały (niewiele z tego pamietam)
płyn micelarny działa na zasadzie cząsteczek - łączy brud ze soba -  czy cos w tym stylu
on juz i czyści i tonizuje
natomiast żel zmywa normalnie, dlatego żeby przywrócic skorze równowagę trzeba uzywac toniku

niemniej ja ine czuje braku równowagi po żelu i nie uwazam bo tonik mnie denerwuje

a skore mam normalną

« Ostatnia zmiana: 19 Sty 2010, 12:24:45 wysłana przez salsa »

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #108 dnia: 19 Sty 2010, 12:22:10 »
zjedzenie posiłku i popicie go np herbata, szklanka wody, sokiem itp w zupełności wystarcza
a ja mam w glowie przekonanie, ze nie powinno sie popijac posilku niczym Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj tylko 30 minut przed / 30 minut po Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

suegro

« Odpowiedź #109 dnia: 19 Sty 2010, 12:26:34 »
jednej może nie ale kilku - niezależnie (i to raczej po kosmetologii a nie pani Wiesi zza rogu ) + koleżanki dermatologa ?

No,ale ja też rozmawiam z chemikami, dermatologami,a na co dzień pracuję z laborantkami w pewnej firmie kosmetycznej:D

Co nie zmienia faktu, że to wciąż nie jest dla mnie argument, bo nie odpowiedziałaś mi DLACZEGO to jest bez sensu.

Moim zdaniem ( i nie tylko moim Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ) żel sam nie doczyści twarzy, więc przetarcie micelem jest jak najbardziej wskazane.
Jak umyjesz twarz żelem i przetrzesz wacikiem i będzie on czysty to tak, wtedy nie ma to sensu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

salsa

« Odpowiedź #110 dnia: 19 Sty 2010, 12:26:59 »
posiłków absolutnie nie należy popijać! wtedy się dłużej i gorzej trawi - to bardzo niezdrowe

ja w ogóle sobie nie wyobrażam, jak schabowego można popić czymś słodkim, np. kompotem, czy sokiem - przecież to jest obrzydliwe!

o jezu no - czepiacie się  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

dobrze, to wypicie pol godziny po posiłku Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
nie taki był sens wypowiedzi - chodziło o ta nagonkę, ze trzeba latac z butlami wody i wypijac dodatkowe litr czy dwa żeby byc pięknym itp

a co do słodkich napojów to ja nie pije nawet soków z kartonów bo sa dla mnei za słodkie, tym bardziej bym do obiadu tego nie pila - chodziło o przykład picia po prostu

ehhhhhhhh

Dodany tekst: 19 Sty 2010, 12:28:02
suegro  odpowiedziałam wyżej
« Ostatnia zmiana: 19 Sty 2010, 12:28:02 wysłana przez salsa »

suegro

« Odpowiedź #111 dnia: 19 Sty 2010, 12:28:50 »
salsa widzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

salsa

« Odpowiedź #112 dnia: 19 Sty 2010, 12:30:31 »

Jak umyjesz twarz żelem i przetrzesz wacikiem i będzie on czysty to tak, wtedy nie ma to sensu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

no jest czysty bo kiedys używałam tak - micelarny po żelu i zawsze były czyste
poza tym staram sie myc bardzo dokładnie - mam taka mięciutką szczoteczkę specjalnie do mycia twarzy ale
 nawet jesli jest juz późno i nie sie nie chce jej używać to i tak myje w ten sposób: rozcieram w rekach żel az sie zrobi piana i tym myje przez dłuższą chwile dokładnie masując twarz - nie robie tak że dwa chlapy i po myciu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

suegro

« Odpowiedź #113 dnia: 19 Sty 2010, 12:30:58 »
schabowego można popić czymś słodkim, np. kompotem, czy sokiem - przecież to jest obrzydliwe!

Kocham schabowego z kompotem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

dragonfly

« Odpowiedź #114 dnia: 19 Sty 2010, 12:31:07 »
przepraszam, ale ja nie kazalam nikomu pic 2 litry dodatkowo tylko ogolnie, zeby wode raczej pic (a nie cole, soki i inne kawy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj )
sama nie dawalam rady wypijac 2 litry dodatkowo - a musialam pod koniec ciazy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #114 dnia: 19 Sty 2010, 12:31:07 »

suegro

« Odpowiedź #115 dnia: 19 Sty 2010, 12:32:02 »
nie robie tak że dwa chlapy i po myciu

To musiałoby byc ciekawe Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Ja piję wody dużo, bo mi się pić chce Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

dragonfly

« Odpowiedź #116 dnia: 19 Sty 2010, 12:32:29 »
Kocham schabowego z kompotem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
dla mnie to takie polaczenie typu indyk z zurawina - pycha Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

suegro

« Odpowiedź #117 dnia: 19 Sty 2010, 12:34:48 »
dla mnie to takie polaczenie typu indyk z zurawina - pycha

O tak.

Żurawina do mięs jest bombastyczna Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

salsa

« Odpowiedź #118 dnia: 19 Sty 2010, 12:35:43 »
przepraszam, ale ja nie kazalam nikomu pic 2 litry dodatkowo tylko ogolnie, zeby wode raczej pic (a nie cole, soki i inne kawy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj )
sama nie dawalam rady wypijac 2 litry dodatkowo - a musialam pod koniec ciazy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

no wiec wodę tak - chodziło o pokutującą opinię, ze trzeba pic duzo wody, bo to ma jakies znaczenie 
 nie-picie i picie nie ma większego znaczenia - woda jest lepsza od kawy ale dla nawilżenia organizmu (skóry, przyspieszenia metabolizmu itp) nie ma znaczenia czy ty pijesz dwie herbaty dziennie czy tez dwie butelki wody Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

kurde, ja chyba nie umiem tego wytłumaczyć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 19 Sty 2010, 12:36:41 wysłana przez salsa »

salsa

« Odpowiedź #119 dnia: 19 Sty 2010, 12:37:54 »
To musiałoby byc ciekawe Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Ja piję wody dużo, bo mi się pić chce Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

he he ja pije tez sporo bo generalnie mam spore pragnienie (choc czasem nie wiem czy to nie nawyk po prostu), ale jak mi sie nie chce to nie pije Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

dragonfly

« Odpowiedź #120 dnia: 19 Sty 2010, 12:38:40 »
O tak.

Żurawina do mięs jest bombastyczna Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

salsa

« Odpowiedź #121 dnia: 19 Sty 2010, 12:38:49 »
ma, bo herbata wysusza Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

dobrze, to nie ma znaczenia czy wypijasz dwie szklanki wody czy dwie butelki

czizas Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  

suegro

« Odpowiedź #122 dnia: 19 Sty 2010, 12:39:26 »
ma, bo herbata wysusza

Kawa tak, herbata nie.

salsa

« Odpowiedź #123 dnia: 19 Sty 2010, 12:39:52 »
dla mnie to takie polaczenie typu indyk z zurawina - pycha Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

indyczek z żurawinką (ale nie w formie kompotu) pycha !

dragonfly

« Odpowiedź #124 dnia: 19 Sty 2010, 12:40:14 »
dobrze, to nie ma znaczenia czy wypijasz dwie szklanki wody czy dwie butelki
ma, sikac ci sie czesciej/bardziej chce  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj