Jak dbacie o swoją urodę - chwila prawdy;)

Zaczęty przez asko8, 06 Sty 2010, 08:38:57

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

asko8

Kochane,
Wracam po dluzszej przerwie;) Urlop macierzyński minął, wróciłam do pracy i do forum;) Mam pierwsze pytanie - w jaki sposób dbacie o siebie na co dzien (bo jak wiadomo tylko systematyczne działanie przynosi efekty), jakich kosmetyków używacie, jakie zabiegi fundujecie sobie w wolnym czasie??? Mam nadzieję, że zdradzicie trochę sekretów. O sobie na razie nie pisze, bo ostatnimi czasu ograniczam się do kremu pod oczy, co właśnie postanowiłam zmienić;)
pozdrawiam
asko8

aja

o właśnie - mam pytanie - któras była na mikrodermabrazji? WARTO NIE WARTO?

salsa

Cytat: aja w 18 Sty 2010, 10:18:14
o właśnie - mam pytanie - któras była na mikrodermabrazji? WARTO NIE WARTO?


ja byłam warto - moja cera reaguje na ten zabieg bardzo dobre ale robie w miejscu poleconym
nie miała żadnych podrażnieni itp

skora długo jest mięciutka - w zasadzie mnie długo potem wystarcza tylko peeling enzymatyczny raz na dwa tygodnie żeby cera byla jak pupcia niemowlaka
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

mayagaramond

Ja bylam, ale jestem gruboskorna, wiec chyba 1500 tych zabiegow musze zrobic, zeby cos bylo widac ;)


@salsa - masz jakas dobra kosmetyczke w kraku? Poszlabym jak bede u was.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

aja

tylko opalać się po tym nie można tak?
CHYBA się skuszę

mayagaramond

#5
Cytat: aja w 18 Sty 2010, 10:38:40
tylko opalać się po tym nie można tak?
CHYBA się skuszę

latem nie powinno sie robic mikrodermabrazji. Wiec lepiej umow sie teraz. Chyba, ze gdzie teraz wyjezdzasz.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

salsa

Cytat: mayagaramond w 18 Sty 2010, 10:38:32
Ja bylam, ale jestem gruboskorna, wiec chyba 1500 tych zabiegow musze zrobic, zeby cos bylo widac ;)


@salsa - masz jakas dobra kosmetyczke w kraku? Poszlabym jak bede u was.

mam
moge Cie umowic
samo miejsce jest bardzo relaksujące więc na pewno CI sie spodoba
mam tam tez zniżkę wieć mozemy sie wybrac razem :)

Cytat: aja w 18 Sty 2010, 10:38:40
tylko opalać się po tym nie można tak?
CHYBA się skuszę

nie można sie po tym opałac 3-4 tygodnie
także w zasadzie mozna robić od końca października do kwietnia
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

feeling.good

Przy mojej, często problemowej cerze, mikrodermabrazja też sprawdza się rewelacyjnie. W takim przypadku najczęściej dla dużych efektów trzeba ją kilka razy powtórzyć, a później robić raz na jakiś czas dla podtrzymania efektu.

Ostatnio trochę się w tym temacie zaniedbałam. Kosmetyczka, do której chodzę też jest w ciąży i niestety już od długiego czasu na zwolnieniu, a ja do kosmetyczki muszę mieć większe zaufanie niż do księdza :)

mayagaramond

Cytat: salsa w 18 Sty 2010, 10:55:53mam
moge Cie umowic
samo miejsce jest bardzo relaksujące więc na pewno CI sie spodoba
mam tam tez zniżkę wieć mozemy sie wybrac razem

super!!! tylko ja bym chetnie poszla w piatek rano (26.03), zeby miec pozniej dla Was czas ;D
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

salsa

#9
Cytat: mayagaramond w 18 Sty 2010, 11:12:12
super!!! tylko ja bym chetnie poszla w piatek rano (26.03), zeby miec pozniej dla Was czas ;D


he he :) hmmm, zobacze moze ja sobie wezme urlop na piątek - w sumie czemu nie ....
a jak nie to pojdziesz sama - trzeba sie umówić kilka dni wczesniej i nie ma problemu

to jest tu: http://dermique.pl/

ja chodze raczej wieczorem bo potem nie mozna sie juz malować ani nic i najlepiej po tym zabiegu po prostu wrócić do domu i juz nie mordować skory

Dodany tekst: 18 Sty 2010, 11:16:34

http://dermique.pl/dermique.php?s=pielegnacja_twarzy&t=mikrodermabrazja_diamentowa
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

mayagaramond

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

salsa

Cytat: mayagaramond w 18 Sty 2010, 11:18:36
trudno, zobaczycie mnie nieumalowana ;)

:beer: :beer:

nie martw sie , zawsze mozna sobie założyć reklamówkę na głowe :D :D (zart)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

mayagaramond

Cytat: salsa w 18 Sty 2010, 11:29:55
nie martw sie , zawsze mozna sobie założyć reklamówkę na głowe :D :D (zart)

lepsza papierowa, w reklamowce mozna sie udusic ;) A w papierowej mozesz tez wyciac otwory na oczy i usta lol lol
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

salsa

Cytat: mayagaramond w 18 Sty 2010, 11:32:27
lepsza papierowa, w reklamowce mozna sie udusic ;) A w papierowej mozesz tez wyciac otwory na oczy i usta lol lol

o kurde widzisz, nie pomyslałam  i zawsze ryzykowałam zycie zakładając plastikową :D człowiek uczy sie cały zycie :D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

mayagaramond

salsa - ciesz sie, ze zyjesz ;) Poza tym plastik jest nieekologiczny ;D
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

salsa

#15
Cytat: mayagaramond w 18 Sty 2010, 11:54:38
salsa - ciesz sie, ze zyjesz ;) Poza tym plastik jest nieekologiczny ;D

moj mąz mowi, ze ja jestem kobietą z azbestu :D więc moze jeszcze pożyje od tego plastiku :D

choc na reklamówkach z Tesco napisali, ze sa biodebradowalne i szybko sie rozkładają - to fakt - niektóre juz nawet w drodze ze sklepu do domu :D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

mayagaramond

Cytat: salsa w 18 Sty 2010, 12:05:11to fakt - niektóre juz nawet z drodze ze sklepu do domu Cheesy


opluty opluty
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

salsa

w związku z tym wole uzywac swoich toreb wielorazowych - mam pewność, ze dowiozę zakupy do domu :D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

Lwica

Cytat: feeling.good w 18 Sty 2010, 11:09:34Ostatnio trochę się w tym temacie zaniedbałam. Kosmetyczka, do której chodzę też jest w ciąży i niestety już od długiego czasu na zwolnieniu, a ja do kosmetyczki muszę mieć większe zaufanie niż do księdza

Feeling a gdzie we Wrocku masz tą kosmetyczke? Bo u mojej własnie taki zabieg jest i to bardzo rozchwytywany.
Ja włąsnie sie wahałam nad tym zabiegiem i zastanawiałam moze teraz na imieniny sobie fundne taką przyjemnosc bo mojej skórze cos by sie przydało żeby moze jakos w końcu wyglądała.

A ile płacicie u siebie za mikro??
Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!

elve

#19
ok 140-160zł, trzeba wykonac kilka zabiegów
mi służy

a moze napiszcie cos o pielegnacji
ja nie mam sie czym pochwalic

feeling.good

Cytat: Dorotka1981 w 18 Sty 2010, 13:11:19
Feeling a gdzie we Wrocku masz tą kosmetyczke? Bo u mojej własnie taki zabieg jest i to bardzo rozchwytywany.

Na Gaju

salsa

#21
ale codzienna pielęgnacja twarzy?

ja myje twarz żelem i wodą
mazianie mleczkami tonikami itp to dla mnie nie mycie ;)
używam kremu innego na dzień innego na noc
zawsze krem pod oczy - na noc regenerujący na dzień żel ze świetlika żeby worów nie było
ZAWSZE zmywam makijaż nie jestem w stanie położyć sie spać z nieumyta buzią
raz w tygodniu robię peeling enzymatyczny
jak mi się przypomni to maseczkę z zielonej glinki (przypomina mi sie raz w miesiącu niestety)
staram się jak najmniej opalać twarz , używam kremów z filtrami itp
wszystko to (poza kremem pod oczy) stosuje tez na szyje i dekolt
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

Lwica

Cytat: salsa w 18 Sty 2010, 13:26:19raz w tygodniu robię peeling enzymatyczny

Z jakiej firmy uywasz enzym.?

Ja ogólniemyję podobnie twarz tylko wodą i żelem. Peeling enzymatyczny co kilka dni. Krem do twarzy mam jeden zwykły z Nivea i jakoś mi podpasował. Zadnych toników itp. jak mam wypryski to smaruje je aloesem i schodzi szybciej. Ostatnio zaprzestałam ale musze do tego wrócić bo widze róznice, raz na kilka dni domowej roboty peeling kawowy  do ciała.
Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!

feeling.good

Po umyciu twarzy staram się spryskać ją wodą termalną i dopiero po jej wchłonięciu używam kremu - dziennego lub nocnego.

W ciągu dnia, kiedy jestem w domu i bez makijażu przecieram twarz płynem micelarnym.

salsa

Dorotka1981  ja kupiłam z tej firmy u kosmetyczki http://www.dermique.pl/dermique.php?s=kosmetyki&t=esthederm_institut_paris

jest genialny i sto razy lepszy niz te drogeryjne - raz w tygodniu i buźka jak marzenie
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)