Nasza podróż poślubna :)

Zaczęty przez inkageo, 24 Wrz 2007, 15:15:14

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

inkageo

Mój ekshibicjonizm osiągnął apogeum więc pokażę Wam fotki z podróży poślubnej :) Te piękne miejsa to dwie z Wysp Kanaryjskich - Fuerteventura i Lanzarotte. Tydzień był bardzo intensywny, ledwo żyję po długiej podróży ale było warto!
http://picasaweb.google.pl/Inkageo/200709FuerteventuraWyspyKanaryjskie
Imagine there is no hate

mika

Inka chyba mocno spiekłaś teego półpaśca bo go nawet na fotkach w stroju kąpielowym nie widać :mrgreen:

inkageo

Widać, widać, ale on już jest częścią mnie ;) Tak sobie razem żyjemy w zgodzie ;)
Imagine there is no hate

mika

Cytat: "inkageo"Widać, widać, ale on już jest częścią mnie ;) Tak sobie razem żyjemy w zgodzie ;)

widzę że pełna symbioza  :mrgreen:
my byliśmy w podróży poślubnej w Darłowie niestety w strój kąpielowy się ubrałam tylko w aqua parku :mrgreen:

julka

Fajne fotki, Inka, w  ogóle nie widać po Tobie choroby.  :-P
Ślicznie razem wyglądacie.

zwierzatko_mojej_mamy

inkageo,  no i bardzo dobrze - powiesze sobie Twoje zdjecie na lodowce ;D motywacja do odchudzania gwarantowana ;) a Ty to chyba masz taki odruch, ze jak czujesz na sobie oko kamery to lup - raczka na bioderko i pozycja wybiegowa :D:D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

inkageo

Haha :) Fotografka na sesji plenerowej nauczyła mnie pozować do zdjęć :) A szczególnie przytulać się do ścian i opuszczać nisko brodę :)
Odniosłam sukces bo po tygodniu all incl. przytyłam całe 2 kilo :) Jak zobaczyłam pierwszego dnia na ekranie aparatu kilka zdjęć z plaży to się przeraziłam swoją chudością.. No ale wrócę do formy, jeszcze trochę czasu :)
Imagine there is no hate

errata

Zdjęcie przepiękne, aż wam zazdroszczę, że było wam tak cieplutko ;) Półpaśca udało mi się wypatrzyć tylko na jednym zdjęciu, więc symbioza doskonała.

ishka82

Super zdjątka, piękna podróż. Super, że nie dałaś się chorobie :-D

gioseppe

http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP

asik801

Dziewczyny jak chcę wejść to mi wyskakuje coś takiego:

Google      
Błąd
 

404 NOT_FOUND
Nie można przetworzyć prośby.

inkageo

Imagine there is no hate

Kasia

fajne zdjęcia :)
dobrze że juz wróciłaś :)
troszkę Cie było brak na forum


jakieś te wyspy monotonne
nic tam nie ma :(
tylko piasek i jakieś skały wulkaniczne


i na Boga
Inka przytyj :)
teraz już po stresach slubnych to możesz odzyskać stracone kilogramy :)

tachogti

Cytat: "zwierzatko_mojej_mamy"powiesze sobie Twoje zdjecie na lodowce
ja tez.. szczegolnie ze ost zamiast chudnac tyje znow  ;-) a do lipca musze wazyc 55 kilo...
Zdjecia sliczne!!!  :-D i plenery fajne strasznie  :mrgreen:
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

kar0la80

Ale sie odprezylam przy ogladaniu zdjec :mrgreen:  przecudne :-D

eva_luna

Inka ogladanie Waszej podrozy poslubnej dziala odprezajaco. I jakos cieplej mi sie zrobilo  ;-)  Zazdroszcze chudniecia przedslubnego- ja 3 tyg przed slubem i tyje :-/

mary

Witaj z powrotem :)
Zdjęcia będą miłą odmianą naszej jesieni, choć od soboty akurat jest pięknie. A jak Twoje wrażenia? Czekam na relacje.

ewa.wie

Witaj Inko, ale się rozmarzyłam oglądając te zdjęcia. Na szczęście teraz w Polsce jest ciepło, bo chyba popłakałabym się z zazdrości ;-) Acha i przytyj ździebko chudzinko, bo będzie karny jeżyk :)

elizapj

gratulacje udanej podrozy!

co do kg...to ja mma kilka na sprzedaz:) cale 10 moge oddac...jestes wyzsza to Ci sie rownomiernie ladnie rozlozy....

;)

moje kg moze tez kupci kazdy inny:0 zapraszam!!! ;-)

[ Dodano: 25-09-2007, 00:08 ]
gratulacje udanej podrozy!

co do kg...to ja mam kilka na sprzedaz:) cale 10 moge oddac...jestes wyzsza to Ci sie rownomiernie ladnie rozlozy....

;)

moje kg moze tez kupic kazdy inny:0 zapraszam!!! ;-)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

kartynka

Czesc Inka!
Slicznie wygladalas! Widac ze podroz udana. No nie wiem - jak dla mnie to wygladasz w sam raz - chcialbym miec takie nogi!:-(((((

Ciesze sie ze choroba jednak Cie nie zmogla!

I slub tez widac bylo ze oiekny!

POzdrawiam i lece do roboty!

x

[ Dodano: 25-09-2007, 10:05 ]
Czesc Inka!
Slicznie wygladalas! Widac ze podroz udana. No nie wiem - jak dla mnie to wygladasz w sam raz - chcialbym miec takie nogi!:-(((((

Ciesze sie ze choroba jednak Cie nie zmogla!

I slub tez widac bylo ze piekny!

POzdrawiam i lece do roboty!

x

aniak1211

Tylko pozazdroscic tak pieknej podrozy poslubnej ;-)

Mozesz zdradzic ile taka imprezka cie kosztowala :?:

inkageo

Itace zapłaciliśmy 5700 zł. Na miejscu dużo nie wydaliśmy - 150 euro wycieczka na Lanzarote, 60 euro wypożyczenie auta + paliwo, 20 euro jakieś drobne prezenty.
Imagine there is no hate

aniak1211

Spodziewalam sie jakiej zawrotnej sumy :!:

A tu prosze,niespodzianka :!:

Nawet moj maz ogladal te piekne zdjecia :mrgreen:

My jakiejs specjalnej podrozy nie mielismy,ale ja juz planuje na rocznice cos extra,mam nadzieje ze wypali :-D

inkageo

Tu link do oferty, ale z Itaki nie jesteśmy zachwyceni.. Opóźniony wylot, czyli pobyt skrócony o jeden dzień, brak darmowych posiłków w samolocie w trakcie 5-cio godzinnego lotu, w celu zaoszczędzenie na nas paru groszy.. Na szczęście wyspa i hotel były super :)

http://www.itaka.pl/strony/2/i/1682.php
Imagine there is no hate

golinda

piękne plenery, przypomniała mi się nasza podróż poślubna

p.s. Inka, czy ty w ogóle czasem coś jesz? ;)