Czego nie wyczytałam/nie wiedziałam w ciąży..

Zaczęty przez rubin04, 03 Sty 2010, 21:56:14

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mobka

Cytat: rilla w 07 Cze 2010, 21:02:04no to ja sie też zaliczam do wariatek
No cos ty? Po tych wszystkich skurczach?

Ja nadal czuje sie ok, choc mecze sie znacznie szybciej. Ale ciaze traktuje wylacznie jako stan przejsciowy ;D Wole siebie w stanie normalnym :D

A wracajac do glownego tematu - spodziewalam sie, ze ruchy to cos niesamowitego, ze bedzie mnie to rozczulac, a tu... nic. Czasami wrecz irytujace. Owszem, lubie jak mlody sie rusza, bo jestem spokojniejsza, ale jakos nie pieje z zachwytu ;D

rilla

mobka bo o tym już zapomniałam;) ale to były tylko 2 miesiace, od stycznia cuzłam się dobrze, 2 i pół miesiaca chodziłąm dzielnei na zajecia. Fajnie było. Tylko końcówka mnie wymęczyła


feeling.good

i ja i ja i ja :)

Już kilka dni po porodzie tęskniłam za ciążą. Ogromnie się cieszyłam, że mam Stasia, ale jego brak w brzuchu mi doskwierał ;D

ishka82

Ja lubiłam ciążę...w końcu tyle na nią czekałam, byłam bardzo ciekawa tego stanu i tego jak się zmieni mój wygląd i myślenie :) I w sumie czasem tęsknię za brzuchem, za kopniaczkami :blush: Ale jak się porządnie zastanowię, to nie było takiego czasu, żebym czuła się ok, jak nie w ciąży ;D Nie miałam skurczy ani innych niepokojących objawów, ale zawsze coś...mdłości, wymioty, najokropniejsze w życiu migreny, senność, okropny ból krzyża, kości ogonowej, stawów, opuchnięcia, siusianie co dosłownie kilka minut...było tego dużo i przez właściwie cały czas.

zosia2007

a ja nielubilam siebie w ciazy i na nastepna troche poczekam bo nie wyobrazam sobie znowu bycia w ciazy
na sama mysl mi sie plakac chce

fasolka1980


rubin04

A ja tam moge rodzić kolejne byle ktos był za mnie w ciązy,
mimo iż moja ciąza była przecież bez zarzutu - zero mdlości i innych tego typu przyjemności.

Ale to bycie kobietą - kulą zdecydowanie nie dla mnie..
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

jestynka

#108
Cytat: rubin04 w 08 Cze 2010, 10:13:14A ja tam moge rodzić kolejne byle ktos był za mnie w ciązy,


też bym tak chciała ;D

Dodany tekst: 08 Cze 2010, 08:42:42

Cytat: rubin04 w 08 Cze 2010, 10:13:14A ja tam moge rodzić kolejne byle ktos był za mnie w ciązy,


też bym tak chciała ;D

Dodany tekst: 08 Cze 2010, 09:42:44

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

niewiemjaka

Cytat: rubin04 w 08 Cze 2010, 10:13:14A ja tam moge rodzić kolejne byle ktos był za mnie w ciązy,
zalatwione  :highfive: ja sobie pochodze w ciazy a ty bedziesz rodzic :rotfl: :rotfl: