29 wrzesień:) Teraz nasza kolej!!!

Zaczęty przez asik801, 24 Wrz 2007, 13:47:00

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

asik801

Dziewczynki teraz nasza kolej. Ten dzień zbliża się nieubłagalnie... Ja dzisiaj jestem ostatni dzień w pracy- od jutra urlop i powrót dopiero 15 października. Jeszcze dziś i jutro bedę miła dostęp do netu więc napewno jeszcze się odezwę. W środę jadę już do rodziców i tam nie bedę miała dostępu do internetu, więc trzymajcie za mnie kciuki. Przyznam, że już się denerwuję. Pogoda zapowiada się calkiem całkiem, mam nadzieję, że ten przelotny deszczy nie bedzie akurat ulewą i nie popsuje nam tego dnia;) Ogólnie zapowiada się pracowity tydzień pod względem przygotowań. Oczywiście odezwę się po i wrzucę zdjęcia:)

mary

Powodzenia w przygotowaniach na ostatniej prostej :) Pogoda okazuje się z biegiem czasu coraz łaskawsza; początek września był straszny, to może koniec będzie cudo. Trzymam kciuki i czekam na relacje.

p.s. jeżeli gdy pogoda nawali bierz przykład z Inki, której ani brzydka aura, ani choroba nie zepsuła humoru w TYM dniu ;)

tachogti

Za pogode trzymam tez dla Was kciuki zeby nie probowala sie psuc  :-D I zeby bylo ogolnie pieknie i milo  :-D
Tak sprawdzialm co sie za rozne rzeczy wydarzyly na swiecie 29 wrzesnia:
Wydarzenia na świecie

   *   440 - Św. Leon I został wybrany na papieża.
   *   855 - Papież Benedykt III rozpoczął swój pontyfikat.
   * 1066 - Flota Wilhelma Zdobywcy wylądowała w Anglii.
   * 1513 - Hiszpański konkwistador Vasco Nuñez de Balboa jako pierwszy Europejczyk dotarł do wybrzeży Pacyfiku.
   * 1919 - W Szwecji wprowadzono 8-godzinny dzień pracy.
   * 1933 - Powstała hiszpańska partia polityczna Falanga.
   * 1945 - Proklamowano Ludową Federacyjną Republikę Jugosławii.
   * 1955 - Odbyła się prapremiera opery Ognisty Anioł Siergiusza Prokofiewa w Teatro La Fenice w Wenecji.
   * 1972 - Japonia nawiązała stosunki dyplomatyczne z Chińską Republiką Ludową.
   * 1983 - W Chicago miała miejsce premiera III Symfonii Witolda Lutosławskiego
   * 1991 - Obalenie prezydenta Haiti Jeana-Bertranda Aristide'a.
   * 2003 - Niespodziewany deszcz meteorytów spadł na prowincję Orissa w Indiach
   * 2004 - Planetoida Toutatis przeleciała rekordowo blisko Ziemi, w odległości 1,5 mln km. Żaden obiekt nie zbliży się do Ziemi na taką odległość do końca stulecia.

I z ciekawszych w Polsce:
# 1341 - Odbył się ślub Kazimierza III Wielkiego z Adelajdą córką landgrafa Hesji Henryka II Żelaznego. Jednocześnie arcybiskup Janisław koronował Adelajdę na królową.
# 1929 - Po raz pierwszy wyświetlono film dźwiękowy.

o i urodzil sie Lech Walesa w 1943 i Anita Ekberg w 1931, M. Antonioni w 1912, 1899 - László Bíró, węgierski wynalazca i dziennikarz, wynalazca długopisu, 1747 - Józef Wybicki, polski działacz polityczny, poeta, autor Mazurka Dąbrowskiego, Caravaggio, Cervantes i Tintoretto oraz 106 p.n.e. - Gnejusz Pompejusz, rzymski polityk i dowódca wojskowy :D
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

marax

tO CO sie teraz dzieje jest straszne ma juz dosc serdecznie,wszystko jest na mojej glowie moj M sobie pojechal w podroz sluzbowa i wroci nie wiem keidy moze w sobote ( zzzzzzzzzzzzzzzzz zabije go jak wroci utluke)nei wiem w co rece wlozyc wszysko trzeba zapiac na ostatni guzik kre\aze miedzy wroclawiam a oleśnica jak perszing.jestem wkur.... jak osa o ogolnie chce zeby sie to wrescie skonvzylo.tesciowa mnei zaczyna coraz bardziej wku............... dzisiaj mi kupila jakeis 2 oblesne golebie na samochod ---- o boze myslalam ze ja udusze wlasnorecznie-powiedzialamz e ich nei zaloze to sie obrazila -aaaa niech sie obraza jak ktos nie ma gustu to jego probvlem:( ogolnie nei moge sie doczekac przyszlego wtorku o tej poze bedziemy juz w turcji

malutenka

Nie martw się Maraxela, jeszcze chwila i będziesz się cieszyć z dnia ślubu :-> Mój w przeddzień ślubu, kiedy było masę roboty 'wykończeniowej' pojechał sobie na... ryby. Myślałam, że przed ołtarzem go kopnę, musiałam po kumpla dzwonić, żeby przyjechał i mi pomógł. w międzyczasie przyjechali cukiernicy i śmiali się, że to jest awaryjny pan młody.
Cytat: "maraxela".tesciowa mnei zaczyna coraz bardziej wku............... dzisiaj mi kupila jakeis 2 oblesne golebie na samochod ---- o boze myslalam ze ja udusze wlasnorecznie-powiedzialamz e ich nei zaloze to sie obrazila -aaaa niech sie obraza
Widzę, że godzille wszędzie takie same.
Trzymaj się, już niedługo :)

jusia

Mnie też już lekko nerwy szarpią chociaż chciałam się w tym tygodniu wyciszyć i nie wprowadzać zbyt nerwoej atmosfery, ale mnie też niestety przyszła teściowa wyprowadziła lekko z równowagi, a sprawa dotyczyła usadzanai gości, a dokładnie jej miejsca, stwierdziła, że zgodnie z zasadami dobrego tonu, jest aby rodzice młodych siedzieli obok młodych, na poparcie pokazałą mi nawet książeczkę z odpowiednim schematem...ghrrr....wiem, jak powinno być tylko jak żyję jeszcze takich cudów nie widziałam...w takim razie stwierdziła( to ustępstwo z jej strony), że usiądzie przy najbliższym stole, a tam planowaliśmy usadzis znajomych i kuzynów w naszym wieku...lekki wq...mnie złapał, nawet się z moim futurem husbandem posprzeczaliśmy , a tak sie wystrzegałam wszelkich nieporozumien w Wielkim Tygodniu...ale pogoda nadal sie trzyma, zobaczymy co będzie dalej, 04.10 lecimy na Kretę, i tego trzymać się trzeba:)
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"


asik801

Witam:)

Zaczynam wszystko pakować i modlę sie aby nic nie zapomnieć:) Jutro raniutko jadę już do rodziców i ku mojemu wielkiemu ubolewaniu nie będe miała dostępu do netu i do Was. Straszne :cry:

Mam pospisywane dwie karteczki różnych rzeczy o których muszę pamiętać. No jak narazie mój N mnie nie wkurza, nawet jakoś się angażuje- ale do soboty jeszcze trochę czasu ;-) Wczoraj poobdzwaniałam cukiernie i wszystkich zaangażowanych w nasza uroczystość- jak narazie wszystko gra :) Oby tak dalej. Jednak ogolnie to już mam stresa jak cholera:) A tu dopiero początek wszystkiego. Jutro jade na salę robić nasz portret na salę. Potem pakowanie migdałów itp.  

Też chcę to juz mieć za sobą- 4.10. lecimy do Egiptu i już nie mogę się doczekać:)

inkageo

Maraxela o której godzinie jest Wasz ślub? Do 14:30 mam szkolenie w Opolu.. Mam nadzieję, że jak najpóźniej.. ;)
Imagine there is no hate

asik801

Jak myślicie czy mogę iść już dzisiaj do drugiej spowiedzi przedslubnej?

Kasia

Cytat: "asik801"Jak myślicie czy mogę iść już dzisiaj do drugiej spowiedzi przedslubnej?

a czemu nie

zak nie uda sie dotrwać do soboty bez grzechu to pójdziesz jeszcze raz - już bez papierka :)

bozena.dp

witam dziewczyny
i ja też już w te sobote zmieniam stan cywilny   :-D
dziś byłam ostatni dzien w pracy, wracam tam topiero 15 pazdziernika - nareszcie urlop  :)

powiem szczerze, że chciałabym żeby było już po wszystkim, już mi się dłuży to czekanie a z drugiej strony dalej do mnie nie dotarło, że to się naprawdę dzieje, że za 4 dni nasz ślub i wesele  :-P
potem w srode 3.10 na wesele do znajomych, a 4.10 w czwartek lecimy na tydzień do Tunezji w podróż  :mrgreen:

p.s. zaraz jadę suknie z salonu odebrać  ;-)

tachogti

bozena.dp,  podeslesz fotki jeszcze jak suknia ostatecznie wyszla?  :-D
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

marax

inka moj slub jest o 15:) jakos sie nie mozemy zejsc ja na twoj nie moglam dojechac przez prace ty tez masz prace musimy jakies spotkanie zaaranowac haha juz ja cos wymysle rownie pomyslowego jak moj wieczor panienski:):)hihi

inkageo

Oj :( No nie jest nam pisane się spotkać na ślubach.. Trzeba będzie to nadrobić !
Imagine there is no hate