Do boju, do boju - zaczynamy stylizacje

Zaczęty przez magoo, 01 Sty 2010, 23:12:57

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

magoo

Z okazji Nowego Roku postanowilam otworzyc wlasny watek stylizacyjny :D Mam 8 miesiecy aby zrobic z tego cos sensownego ;) Sa juz pierwsze zdjecia, na razie takie pogladowe, co pasuje, a co nie, sa to suknie San Patric i jedna White one. Prosze o komentarze, wnioski, uwagi i sugestie.
Kiecki to w kolejnosci: Eos (1), Elsa (2,3), Postal (4) i na 5 zdjeciu White One 176

http://picasaweb.google.co.uk/kimira1001/AnaLisa?authkey=Gv1sRgCN-j18OFtJPz-wE#

zuzia

magoo
mi sie ostatnia podoba najbardziej.
mam wrazenie, ze pozostale poszerzaja cie w biodrach.

sonja

4 albo 5 :) czwarta jest oryginalniejsza, ale piąta chyba lepiej leży :)

sobieska

#3
bardzo dobry poczatek nowego roku! :)

zgadzam się z dziewczynami, ostatnia najlepiej podkresla twoja firgure :)- fajna talia i chyba wyciaga- bardzo propocjonalnie, fajnie ci w tym kroju:) poszukaj czegos w tym stylu :) poprzednie mam wrazenie poszerzaja i skracaja- ale nie wiem czy to nie kwestia zdjec, bo pamietam, ze przy moich przymiarkach zdjecia nie oddawaly rzeczywistosci...


aaa- to chyba twoj rodzaju dekoltu przy tej ostatniej :)

malybob

Ja bym sie chetnie zobaczyla inne zdjecie w pierwszej, bo wydaje mi sie,ze moze byc fajna,ale to zdjecie znieksztalca.
Aczkolwiek zadna mnie nie zachwyca, te sukienki nie dorownuja Tobie uroda!

magoo

#5
dzieki dziewczyny za pierwsze opinie  :beer:
to faktycznie troche tak jest, ze zdjecia nie do konca oddaja prawde, bo np w 4 na zywo wygladalam hmm mocno nieciekawie, a na zdjeciu wychodzi calkiem calkiem.
Natomiast 5 ma to do siebie, ze byla prawie idealnie dopasowana, moj rozmiar po prostu :) wymagalaby tylko delikatnych poprawek i przyznam szczerze, ze na razie to jedna z moich (i nie tylko moich) faworytek

Dodany tekst: 01 Sty 2010, 23:33:37

malybob  :blush:


sobieska

oj dopasowany rozmiar sukienki... jak nam sie one marza... o ilez decyzje bylyby latwiejsze... :)

noki

#7
uwazam, ze 4 albo 5, bardziej 4, wydaje sie taka zwiewna przez ten dol.

zosia2007

jak mam byc szczera to zadna mi jakos nie lezy, ostatecznie 5 ale to jeszcze nie to :(

magoo


zosia2007

Cytat: magoo w 02 Sty 2010, 00:26:49
zosia2007 licze wlasnie na szczerosc ;)
no taka mialam nadzieje ;) :beer:
w koncu masz byc najpiekniejsza w tym dniu, prawda?

jo_miekka

Mi sie podobasz w ostatniej, ale szukaj dalej! Zosia ma racje: to jeszcze nie to!

magoo

Cytat: zosia2007 w 02 Sty 2010, 00:28:10
no taka mialam nadzieje ;) :beer:
w koncu masz byc najpiekniejsza w tym dniu, prawda?
no na to tez licze ;)  :beer:

vobi

Mi sie podobasz w sukience nr 4, ale jesli mowisz ze "na zywca" mialas nienajlepsze wrazenie, to chyba trzeba sie kierowac tym realnym, a nie fotka. Powodzenia w szukaniu :)

kasiad

magoo mnie się najbardziej podobasz w przedostatniej i ostatniej  ;) ale :D

przedostatnia ma przepiękny dół znaczy od pasa do podłogi  :P ten zakładany na siebie materiał ślicznie wygląda, ale góra wygląda jak koszulka do spania ;D
w ostatniej wyglądasz tak majestatycznie i dostojnie, a wydaje mi się, że to do Ciebie nie pasuje  :blush: nie znaczy to oczywiście, że nie jesteś dostojna  :point_lol: ale chyba lepiej wyglądałabyś w czymś lżejszym  :hmm:

pierwsza i druga w ogóle mi się nie podoba ;D mam wrażenie, ze to już było ;D bo było :D

szukaj dalej bo jak na razie żadna z tych sukienek nie jest jest jeszcze tą Twoją :)

giga

magooja powiedziałabym to co pisze kasiad.Szukaj dalej, to fajnie,że masz możliwość robienia zdjęć.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

yoy

Zgadzam sie z dziewczynami. W ostatniej wyglądasz najlepiej, ale szukaj dalej :) Wydaje mi sie, że powinnas własni miec odkryte ramiona...

aniak1211

I ja napisze ze ostatnia najlepiej lezy na Tobie,
ale 4 jest bardzo ciekawa :)

Mysle ze ja pójdziesz tropem ostatniej to znajdziesz idealna :)

feeling.good

Mi się bardzo 4 podoba, pięknie dekolt podkreśla ;) Przy tej jednej wyobrażam sobie Ciebie w pełnej stylizacji.

Wydaje mi się, że w 5 góra jest zbyt prosta i troszkę poszerza ramiona, ale może nie jest wystarczająco dopasowana w biuście.

Na pewno będzie pięknie  :thumbup:


salsa

#19
na razie żadna, niemniej poczytniłam obserwację :

góra duzo lepiej się prezentuje w sukni nr 4 niż nr 5 - ramiona zrobiły sie w 4 bardzo szczupłe i góra uzyskała świetne proporcje , biust wydaje sie większy - ja bym szła w taka górę
całkowite odcięcie w dekolcie jak 5 nie wygląda zbyt korzystnie i spłaszcza Ci biuścior 

dół - absolutnie odpada 4 - jakos to wszystko pieje i poszerza
5 - oklepane, nudne, bez wyrazu i do tego ten "twardy" kształt - ogólnie nie - choc tu widać jaka jesteś szczupła i proporcjonalna

poszukaj moze zwiewniejszego dołu ale nie warstwowego

1 - nie podoba mi sie
2 i 3 - jestes szczupła a te modele robią z Ciebie takiego monumenta



Ogolnie powiem bez ogródek - szału nie ma dupy nie urywa
masz świetną figurę wiec mozesz poszaleć z ciekawszymi modelami

(sorki za szczerośc, no ale na razie szukamy kiecki :) )
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

sobieska

magoo :) szukaj szukaj, ciesz sie tym przymierzaniem :)

a jaki typ sukienek ci sie podoba? mysle teraz o zdjeciach modelkowych, koronki czy musliny, moze satyny, jaki kroj?
ja wybralam swoja po tym jak poszlam z lista sukienek, ktore mi sie podobaly i sprawdzialam je na sobie i chyba to najlepszy sposob, bo jak wiedzialam ktore na bank nie sa dla mnie, a tych ktore mi sie podobaly bylo cale mnostwo i byly to bardzo bardzo rozne fasony, to w zadnej nie czulam.. wow to jest moja :)

i sprobuj zabrac kogos na przymiarki- wtedy zdjecia tez wychodza bardziej prawdziwe :)

magoo

dzieki wszystkim za opinie, ciesze sie, ze ktos tu zaglada ;)

co do tej 4 to ona jest dziwna, niezle wyglada na zdjeciu, a w rzeczywistosci tak sobie i to wlasnie dekolt mi sie nie podobal, bo pol stanika mi wyszlo :D

najlepsze jest to, ze wg mojej mamy i pani w sklepie, ktore widzialy na zywca najlepiej wygladalam w Elsie (zdjecie 2 i 3), niby najladniej modelowala figure, chociaz na zdjeciu marnie wyglada (fakt, ze jest i za dluga, i za szeroka), ale jak sie ją podrasowala wyszlo niezle.
Natomiast zgadzam sie z wami, szalu nie ma, dupy nie urywa, sorry salsa ;), szukam dalej w poniedzialek pronovias i lisa ferrera
a co do zdjec, to nie wiem czy mozna, byla jedna pani i biegala po sklepie bo spory ruch, nie pytalam sie wiec tylko robilam, nic nie powiedziala :)


salsa

magoo

ale mozesz spróbować cos bardziej przy ciele niż 4 i troche inny kształt dekoltu - zobaczymy jak bedzie po kolejnych przymiarkach niemniej na razie stawiam tezę, ze dekolt zupełnie uciety nie ejst dla mocno  Ciebie tak korzystny jak ten w stylu nr 4
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

zwierzatko_mojej_mamy

gora od 4, dol od 5 jesli mam skladac z tych co sa ;D mierz dalej!! :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl