Autor Wątek: minimum szafy czyli budujemy BAZĘ  (Przeczytany 15533 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

inkageo

Odp: minimum szafy czyli budujemy BAZĘ
« Odpowiedź #75 dnia: 04 Sty 2010, 17:48:13 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Mysle, ze skoro ja latam do pracy i na uczelnie w glanach (zawsze wypastowanych)
No nie wiem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj One wnoszą dużo błota na salony Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Gdybym była pracodawcą to bym zabroniła Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 04 Sty 2010, 17:48:54 wysłana przez inkageo »
W owczym pędzie giną owce
A ja schodzę na manowce

salsa

« Odpowiedź #76 dnia: 04 Sty 2010, 17:50:17 »
ja zmieniam zima buty w pracy - nie dlatego że błoto - po prostu nie mogę wysiedzieć cały dzien w kozakach
u nas tylko ja to robie, reszta lata cały dzień w zimowych butach po biurze - nie gorąco im?
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

tachogti

« Odpowiedź #77 dnia: 04 Sty 2010, 17:52:46 »
inka a szpilki robia dziury w podlodze Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

salsa

« Odpowiedź #78 dnia: 04 Sty 2010, 17:54:34 »
ja mam głównie nieocieplane kozaki i nie gorąco mi Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

no ja tez nie przychodzę w jakiś specjalnie ocieplanych - skórkowe na szpileczce z cienka zelówką
niemniej jest mi w nich za ciepło jak siedzę w biurze  - zdecydowanie wole zmienić na czółenka

Dodany tekst: 04 Sty 2010, 17:55:27
inka a szpilki robia dziury w podlodze Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
dobre Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 04 Sty 2010, 17:55:27 wysłana przez salsa »

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #79 dnia: 04 Sty 2010, 18:02:04 »
mi jest dobrze w butach Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj dzisiaj mam skarpety w kozakach Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #79 dnia: 04 Sty 2010, 18:02:04 »

mayagaramond

« Odpowiedź #80 dnia: 04 Sty 2010, 18:02:04 »
no ja tez nie przychodzę w jakiś specjalnie ocieplanych - skórkowe na szpileczce z cienka zelówką
niemniej jest mi w nich za ciepło jak siedzę w biurze  - zdecydowanie wole zmienić na czółenka

no ja pracuje w swietnej firmie w ktorej musze zmieniac buty...Tzn. moge zmienic kozaki na kozaki, byleby nie byly to te w ktorych przyszlam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Do spodnicy musze miec zima kozaki inaczej jest mi zimno. I dlatego wkurza mnie to zmienianiem, bo naprawde nie chce mi sie nosic ze soba drugiej pary kozakow na zmiane, tym bardziej, ze nie mam po dwoch par kazdej pary i czasem jest problem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

inkageo

« Odpowiedź #81 dnia: 04 Sty 2010, 18:05:03 »
Chodzi się na paluszkach, heeeeloooołłł Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

salsa

« Odpowiedź #82 dnia: 04 Sty 2010, 18:06:28 »
ja nie zmieniam na kozaki tylko na czółenka:D które jak wychodzę to zostawiam sobie pod biurkiem - nie targam ich do domu:)

w kozakach nawet cienkich jest mi za gorąco - po domu tez nie chodzę w kozakach zimą Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mam tez problem zima jak chodzę na imprezy - do knajpy ide w kozakach a potem cierpię katusze z przegrzania Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #83 dnia: 04 Sty 2010, 18:07:23 »
no wlasnie - a jak sie chce ubrac w innej kolorystyce ? :> to nijak jedne czolenka pod biurkiem nie dadza rady Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

inkageo

« Odpowiedź #84 dnia: 04 Sty 2010, 18:09:40 »
Ja w szkole nosiłam drewniaki do wszystkiego i nie było problemu  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mayagaramond

« Odpowiedź #85 dnia: 04 Sty 2010, 18:10:11 »
no wlasnie - a jak sie chce ubrac w innej kolorystyce ? :> to nijak jedne czolenka pod biurkiem nie dadza rady Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj poza tym, nie po to tyle butow mam, zeby ciagle w jednych chodzic Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mayagaramond

« Odpowiedź #86 dnia: 04 Sty 2010, 18:12:06 »
po domu tez nie chodzę w kozakach zimą

ale w domu tez nie siedze bez przerwy w jednym miejscu, i raczej nie siedze w spodnicy tylko w pluszowym dresie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #87 dnia: 04 Sty 2010, 18:13:18 »
no a dolozmy do tego lans typu kozakowego w ogole - przeciez jak sie ubieram do kozakow np mam rurki-rybaczki takie dluzsze wlasnie po to, zeby w kozakach mi sie zmiescily i nie bylo na dole grubego zwala materialu, gdzie juz za ch...a wafla nie wejdzie gruba pecina, to jakbym przebrala to na balerinki w pracy to by wszyscy umarli ze smiechu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

emcia

« Odpowiedź #88 dnia: 04 Sty 2010, 18:23:10 »
emcia niekoniecznie szpilki - gustowne drewniaczki z zakrytymi palcami i juz jestes bizneswoman Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
no czasem wyglądam jak bizneswoman, ale to tylko za pierwszym razem jak jadę do klienta zobaczyć co i jak, spódnica, żakiecik...
a na drugi dzień mnie nie rozpoznają, bo  w krótkich spodenkach popylam

chocoladette

« Odpowiedź #89 dnia: 04 Sty 2010, 18:23:13 »
albo podkleja filcem do mebli

A nie robi sie od tego slisko Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #89 dnia: 04 Sty 2010, 18:23:13 »

mayagaramond

« Odpowiedź #90 dnia: 04 Sty 2010, 18:29:48 »
no a dolozmy do tego lans typu kozakowego w ogole - przeciez jak sie ubieram do kozakow np mam rurki-rybaczki takie dluzsze wlasnie po to, zeby w kozakach mi sie zmiescily i nie bylo na dole grubego zwala materialu, gdzie juz za ch...a wafla nie wejdzie gruba pecina, to jakbym przebrala to na balerinki w pracy to by wszyscy umarli ze smiechu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

pij Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #91 dnia: 04 Sty 2010, 18:31:06 »
mayagaramond przecie pije i leje Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj:D  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

konwalia

« Odpowiedź #92 dnia: 04 Sty 2010, 18:47:54 »
ja noszę w pracy seksi zdrowotne klapki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

salsa

« Odpowiedź #93 dnia: 04 Sty 2010, 23:57:13 »

mnie tam zimą moje czarne  czółenka pasują do wszystkiego - moze jak ktos ma 20 par kozaków to z nimi poszaleje - ja mam 4 pary a chodzę na zmianę w 3 : szpilka czarne z bardzo mięciutkiej skorki  długie, oficerkowate na obcasie, oraz zamszowe marszczone
mam jeszcze oficerki na płaskim ale to są buty od mocnych mrozów - normalnie w nich nie chodze bo sa płaskie i pasują chyba tylko do jeansów.

wiosną latem a nawet jesienią mozna poszaleć, wtedy wykorzystuje duzo więcej przeróżnych par Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: [time]pon 04 sty 2010 23:59:11 GMT-1[/time]
ale w domu tez nie siedze bez przerwy w jednym miejscu, i raczej nie siedze w spodnicy tylko w pluszowym dresie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

no ja trochę latam po biurze - choćby jak gadam przez telefon - zbyt długie siedzenie mnie męczy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

a dresów po domu nie posiadam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: [time]wto 05 sty 2010 00:00:55 GMT-1[/time]

no ja tez wsadzam moje rurki w kozaki ale tam jest jeszcze sporo miejsca, nie wałkują sie na grubo Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj balerinek nie nosze niestety Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 05 Sty 2010, 00:01:20 wysłana przez salsa »

magoo

« Odpowiedź #94 dnia: 05 Sty 2010, 00:05:17 »
moze sie nie znam, ale dla mnie noszenie do pracy odkrytych butow nie jest jakies wyjatkowo nieeleganckie. Faktem jednak jest, ze zalezy to od butow: ladne, eleganckie sandalki sa ok, natomiast nie wyobrazam sobie pojscia do pracyu w gumowych, takich basenowych japonkach (zeby nie bylo, ostatnio widzialam takie obuwie na weselu  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj )

siog

« Odpowiedź #95 dnia: 31 Sty 2010, 19:00:43 »
kiedys dawno temu taki watek zalozyla adrianna... ale super ze jest nowy, lubie takie watki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

dla mnie nie istnieje czegos takiego jak uniwersalna baza. to jest bzdura. Baza powinna byc dobrana b personalnie, czyli wedlug tego co 1)  lubisz/jaki masz styl 2) jaka masz prace i wymagania 3) styl zycia ogolnie (pracujaca, na wychowawczym, artystka itd itp)

dla mnie np baza to:
duzo gladkich czarnych majtek,
kilka czarnych grubych rajstop ale tylko wolforda,
czarne/szare/granatowe gladkie topy z dlugim rekawem lub dlugie topy
Kilka par czarnych/szarych dobrej jakosci legginsow
duzo ladnych skarpetek
chociaz jedna porzadna skorzana torba
para dobrych jeansow

tyle. reszte kupuje wedlug zachcianek/sezonu/itd itp ale baza jak widac ciagle ta sama.

w zyciu nie mialam i nie zaloze bialej bluzki czy czarnych spodni w kant juz nie mowiac o polgolfie  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

effik

« Odpowiedź #96 dnia: 31 Sty 2010, 19:29:24 »
siog jest sporo racji w tym, co piszesz. ja np. dziś sprzątałam w szafie i "baza" z poprzedniej pracy poszła się bujać Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #97 dnia: 31 Sty 2010, 19:32:07 »
a sluchajcie - tak sobie pomyslalam, bo duzo z nas ma fajne rzeczy w szafie i nie wie jak je dobrac - moze zalozmy watek szafiarowy - kazda z nas - tych leniwych wrzuci raz na tydzien fote zestawu, ktory wymysli do oceny Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj taki calosciowy z butami i kolczykami Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj bo ja zlozylam poki co 2 i wiem, ze w to zawsze jak sie ubiore, to czuje sie "dopracowana" - ale to jest zestaw z 5 rzeczy, a 100 innych lezy dalej w szafie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

effik

« Odpowiedź #98 dnia: 31 Sty 2010, 19:33:36 »
a sluchajcie - tak sobie pomyslalam, bo duzo z nas ma fajne rzeczy w szafie i nie wie jak je dobrac - moze zalozmy watek szafiarowy - kazda z nas - tych leniwych wrzuci raz na tydzien fote zestawu, ktory wymysli do oceny Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj taki calosciowy z butami i kolczykami Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj bo ja zlozylam poki co 2 i wiem, ze w to zawsze jak sie ubiore, to czuje sie "dopracowana" - ale to jest zestaw z 5 rzeczy, a 100 innych lezy dalej w szafie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

i jeszcze róbmy wymiany ciuchów Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

siog, swoją drogą te gładkie czarne majtki w Twojej bazie mnie ciekawią Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 31 Sty 2010, 19:33:53 wysłana przez effik »

konwalia

« Odpowiedź #99 dnia: 31 Sty 2010, 19:34:30 »
ja sobie teraz kupiłam 10 gładkich par...różowych Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj