minimum szafy czyli budujemy BAZĘ

Zaczęty przez konwalia, 29 Gru 2009, 18:41:41

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

inkageo

Imagine there is no hate

effik

Cytat: konwalia w 31 Sty 2010, 19:34:30
ja sobie teraz kupiłam 10 gładkich par...różowych lol

to też ciekawe ;D
ja kontynuuję bawełnę w kfiatki by H&M :D

inkageo

#102
Ja będę prezentować stroje domowe na razie :D I nie będą to już stare dresy ;)

Dodany tekst: 31 Sty 2010, 19:39:35

Kolorowe majtki noszę po domu, ale jak wychodzę, to staram się wybrać gładkie, dopasowane kolorystycznie do stanika i stroju, nie wiem na co ja liczę  :rotfl: :rotfl:
Imagine there is no hate

effik

Cytat: inkageo w 31 Sty 2010, 19:38:05
Ja będę prezentować stroje domowe na razie :D I nie będą to już stare dresy ;)

o właśnie - czekamy na efekty postanowienia noworocznego :D
ja biegam w fuksjowych gatkach i podkolanówkach w paski lol lol

mobka

Siog a nie jest tak, ze w Irlandii czesto wymagane sa czarne spodnie w pracy? Baaaardzo duzo dziwczyn widzialam wlasnie w czarne spodnie ubranych.


siog

#105
Cytat: mobka w 31 Sty 2010, 19:51:37
Siog a nie jest tak, ze w Irlandii czesto wymagane sa czarne spodnie w pracy? Baaaardzo duzo dziwczyn widzialam wlasnie w czarne spodnie ubranych.

tak w wiekszosci firm jest dress code. w mojej pracy musilam byc elegancko ubrana 4 dni w tyg. ale nigdy nie mialam czarnych spodni w kant:) nosilam czarne cygaretki, czarne b dlugie rurki. Mialam duzo koszul bardzo eleganckich na spinki ale zadnej bialej!



Dodany tekst: nie 31 sty 2010 20:05:50 GMT-1

Cytat: effik w 31 Sty 2010, 19:33:36
i jeszcze róbmy wymiany ciuchów :D

siog, swoją drogą te gładkie czarne majtki w Twojej bazie mnie ciekawią lol

:))) no majty to podstawa i baza kazdej garderoby  :rotfl: :rotfl:

magoo

Cytat: inkageo w 31 Sty 2010, 19:38:05
Ja będę prezentować stroje domowe na razie :D I nie będą to już stare dresy ;)

Dodany tekst: 31 Sty 2010, 20:39:35

Kolorowe majtki noszę po domu, ale jak wychodzę, to staram się wybrać gładkie, dopasowane kolorystycznie do stanika i stroju, nie wiem na co ja liczę  :rotfl: :rotfl:
:rotfl:

Cytat: siog w 31 Sty 2010, 20:05:19

Dodany tekst: nie 31 sty 2010 20:05:50 GMT-1

:))) no majty to podstawa i baza kazdej garderoby  :rotfl: :rotfl:
i to wyjasnia dlaczego moja szafa wyglada, ja wyglada: majtki zawsze kupuje przypadkowo, takie, jakie mi sie akurat w danym momencie podobaja. sa chyba we wszystkich kolorach, istny misz masz

effik

Cytat: siog w 31 Sty 2010, 20:05:19no majty to podstawa i baza kazdej garderoby  rotfl rotfl

ja kiedyś nawet próbowałam zaopatrzyć moją szafę w bieliznę koronkową. żeby ładna była i w ogóle. po jednym dniu w koronkowych majtach miałam dość lol
tego typu bielizna zdecydowanie służy do zdejmowania lol


justynaaaa2

Cytat: doda w 31 Sty 2010, 20:14:08
zgadzam się :D
podobnie jak stringi

nie ma to jak wygodne bawełniane gatki :D
no co wy  ;) ja nie lubię bawełnianych bleeee :bad: mam tylko 2 pary i używam ich do spania w czasie okresu :blush: 
na co dzień tylko koronowe albo takie śliskie szorty :) stringów nie lubię  :crazy:

effik

Cytat: justynaaaa2 w 31 Sty 2010, 20:43:07na co dzień tylko koronowe

nie powiem gdzie mi takie włażą ;D lol

mobka

Cytat: doda w 31 Sty 2010, 20:14:08
zgadzam się :D
podobnie jak stringi

nie ma to jak wygodne bawełniane gatki :D

O tak, tak. Zgadzam sie w pelni :D Jak zaloze cokolwiek niebawelnianego to mam wrazenie, ze tam sie infekcja rozwija :D

errata

Cytat: mobka w 31 Sty 2010, 20:49:39Jak zaloze cokolwiek niebawelnianego to mam wrazenie, ze tam sie infekcja rozwija

mam tak samo :)

Ale na specjalne wyjścia, to zawsze zakładam koronowe :) Jakoś lepiej się czuje, pewniej... ;D

justynaaaa2

Cytat: effik w 31 Sty 2010, 20:47:54
nie powiem gdzie mi takie włażą ;D lol
jak szorty mogą włazić gdziekolwiek :D

effik

Cytat: justynaaaa2 w 31 Sty 2010, 21:00:48
jak szorty mogą włazić gdziekolwiek :D

koronkowe mogą, oj mogą lol

inkageo

Ja szortów nie mogę nosić, bo włażą ;) Figi biodrówki są super ;)
Imagine there is no hate

mayagaramond

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

justynaaaa2

to ja mam chyba inną budowę bo mi nic nigdy nie włazi :D
swoją drogą bielizna to chyba jedyna rzecz której codziennie nie muszę się wstydzić ;) siedzę w dresie albo grubych rajstopach i bawełnianej koszulce ale majty zawsze mam koronowe i stanik też niczego sobie  :mocking:

mobka

Cytat: effik w 31 Sty 2010, 21:05:25
koronkowe mogą, oj mogą lol

Bawelniane tez moga, dlatego nie lubie ;D

nionczka

Cytat: effik w 31 Sty 2010, 19:33:36siog, swoją drogą te gładkie czarne majtki w Twojej bazie mnie ciekawią

Ja tez mam. W sumie moje ulubione. Plus kilka par znienawidzonych przez masy cielistych. Ale jak sie ma kilka par bialych i jasno bezowych spodni to wedlug mnie nie ma lepszego rozwiazania.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

magoo

ja zazwyczaj kupuje takie bawelniane, ale z koronka na gorze, dzieki temu czuje sie bardziej elegancko ;)

mayagaramond

#121

A ja nosze i koronkowe i bawelniane - sa ladne koronkowe majtki i brzydkie, bawalniane tez moga byc ladne albo brzydkie. Pussy de lux i viva maria robia ladna bawelniana bielizne.

http://www.napo-shop.de/tmpl/de/shop.tmpl?pg=28;cat=17;id=HlVzenQqFc6_hsQEpVuKp4;main_cat=17
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

malybob

Mnie sie czarne wydaja.. brudne :hmm:
Tylko biale i bawelniane. I w zyciu nici w rzyci...

justynaaaa2

dla mnie najgorsze są takie zwykłe figi bo zawsze mi się zwijają i włażą w dupsko ;) jeszcze gorsze niż stringi, bo te z zasady mają włazić a figi się ściągają, marszczą i w rezultacie obcierają, bo za dużo materiału się zwija :D
jezuuu co za wynurzenia  :padam:
i tak nie zmienia to faktu, że najfajniejsze są gacie z hm :D

siog

czarne ale nie bawelniane:) niektore z koronka na gorze,  lubie tez bielizne w stylu retro taka jaki kolekcja soni rykiel for h&m