Autor Wątek: minimum szafy czyli budujemy BAZĘ  (Przeczytany 15538 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

inkageo

Odp: minimum szafy czyli budujemy BAZĘ
« Odpowiedź #100 dnia: 31 Sty 2010, 19:35:59 »
Zwierzu fajny pomysł Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
W owczym pędzie giną owce
A ja schodzę na manowce

doda

« Odpowiedź #101 dnia: 31 Sty 2010, 19:36:14 »
ja się mogę podłączyć za parę miesięcy do tego pomysłu.
na razie mi żal jak patrzę ilu rzeczy nie noszę.

effik

« Odpowiedź #102 dnia: 31 Sty 2010, 19:37:28 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
ja sobie teraz kupiłam 10 gładkich par...różowych Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

to też ciekawe Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
ja kontynuuję bawełnę w kfiatki by H&M Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

inkageo

« Odpowiedź #103 dnia: 31 Sty 2010, 19:38:05 »
Ja będę prezentować stroje domowe na razie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj I nie będą to już stare dresy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: 31 Sty 2010, 19:39:35
Kolorowe majtki noszę po domu, ale jak wychodzę, to staram się wybrać gładkie, dopasowane kolorystycznie do stanika i stroju, nie wiem na co ja liczę  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 31 Sty 2010, 19:39:35 wysłana przez inkageo »

effik

« Odpowiedź #104 dnia: 31 Sty 2010, 19:39:47 »
Ja będę prezentować stroje domowe na razie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj I nie będą to już stare dresy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

o właśnie - czekamy na efekty postanowienia noworocznego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
ja biegam w fuksjowych gatkach i podkolanówkach w paski Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #104 dnia: 31 Sty 2010, 19:39:47 »

mobka

« Odpowiedź #105 dnia: 31 Sty 2010, 19:51:37 »
Siog a nie jest tak, ze w Irlandii czesto wymagane sa czarne spodnie w pracy? Baaaardzo duzo dziwczyn widzialam wlasnie w czarne spodnie ubranych.

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

siog

« Odpowiedź #106 dnia: 31 Sty 2010, 20:05:19 »
Siog a nie jest tak, ze w Irlandii czesto wymagane sa czarne spodnie w pracy? Baaaardzo duzo dziwczyn widzialam wlasnie w czarne spodnie ubranych.

tak w wiekszosci firm jest dress code. w mojej pracy musilam byc elegancko ubrana 4 dni w tyg. ale nigdy nie mialam czarnych spodni w kant:) nosilam czarne cygaretki, czarne b dlugie rurki. Mialam duzo koszul bardzo eleganckich na spinki ale zadnej bialej!

Dodany tekst: [time]nie 31 sty 2010 20:05:50 GMT-1[/time]
i jeszcze róbmy wymiany ciuchów Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

siog, swoją drogą te gładkie czarne majtki w Twojej bazie mnie ciekawią Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj)) no majty to podstawa i baza kazdej garderoby  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 31 Sty 2010, 20:06:30 wysłana przez siog »

magoo

« Odpowiedź #107 dnia: 31 Sty 2010, 20:09:54 »

Dodany tekst: 31 Sty 2010, 20:39:35
Kolorowe majtki noszę po domu, ale jak wychodzę, to staram się wybrać gładkie, dopasowane kolorystycznie do stanika i stroju, nie wiem na co ja liczę  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: [time]nie 31 sty 2010 20:05:50 GMT-1[/time]
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj)) no majty to podstawa i baza kazdej garderoby  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
i to wyjasnia dlaczego moja szafa wyglada, ja wyglada: majtki zawsze kupuje przypadkowo, takie, jakie mi sie akurat w danym momencie podobaja. sa chyba we wszystkich kolorach, istny misz masz

effik

« Odpowiedź #108 dnia: 31 Sty 2010, 20:11:00 »
no majty to podstawa i baza kazdej garderoby  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ja kiedyś nawet próbowałam zaopatrzyć moją szafę w bieliznę koronkową. żeby ładna była i w ogóle. po jednym dniu w koronkowych majtach miałam dość Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
tego typu bielizna zdecydowanie służy do zdejmowania Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

doda

« Odpowiedź #109 dnia: 31 Sty 2010, 20:14:08 »
tego typu bielizna zdecydowanie służy do zdejmowania

zgadzam się Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
podobnie jak stringi

nie ma to jak wygodne bawełniane gatki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

magoo

« Odpowiedź #110 dnia: 31 Sty 2010, 20:15:50 »

nie ma to jak wygodne bawełniane gatki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

justynaaaa2

« Odpowiedź #111 dnia: 31 Sty 2010, 20:43:07 »
zgadzam się Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
podobnie jak stringi

no co wy  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ja nie lubię bawełnianych bleeee Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj mam tylko 2 pary i używam ich do spania w czasie okresu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj 
na co dzień tylko koronowe albo takie śliskie szorty Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj stringów nie lubię  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Głupie myśli ma każdy, ale mądry je przemilcza...

effik

« Odpowiedź #112 dnia: 31 Sty 2010, 20:47:54 »
na co dzień tylko koronowe

nie powiem gdzie mi takie włażą Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mobka

« Odpowiedź #113 dnia: 31 Sty 2010, 20:49:39 »
podobnie jak stringi

O tak, tak. Zgadzam sie w pelni Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Jak zaloze cokolwiek niebawelnianego to mam wrazenie, ze tam sie infekcja rozwija Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

errata

« Odpowiedź #114 dnia: 31 Sty 2010, 20:54:30 »
Jak zaloze cokolwiek niebawelnianego to mam wrazenie, ze tam sie infekcja rozwija

mam tak samo Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Ale na specjalne wyjścia, to zawsze zakładam koronowe Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Jakoś lepiej się czuje, pewniej... Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #114 dnia: 31 Sty 2010, 20:54:30 »

justynaaaa2

« Odpowiedź #115 dnia: 31 Sty 2010, 21:00:48 »
nie powiem gdzie mi takie włażą Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
jak szorty mogą włazić gdziekolwiek Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

effik

« Odpowiedź #116 dnia: 31 Sty 2010, 21:05:25 »
jak szorty mogą włazić gdziekolwiek Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

koronkowe mogą, oj mogą Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

inkageo

« Odpowiedź #117 dnia: 31 Sty 2010, 21:11:58 »
Ja szortów nie mogę nosić, bo włażą Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Figi biodrówki są super Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mayagaramond

« Odpowiedź #118 dnia: 31 Sty 2010, 21:15:44 »
oze zalozmy watek szafiarowy

zalozmy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

justynaaaa2

« Odpowiedź #119 dnia: 31 Sty 2010, 21:17:38 »
to ja mam chyba inną budowę bo mi nic nigdy nie włazi Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
swoją drogą bielizna to chyba jedyna rzecz której codziennie nie muszę się wstydzić Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj siedzę w dresie albo grubych rajstopach i bawełnianej koszulce ale majty zawsze mam koronowe i stanik też niczego sobie  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mobka

« Odpowiedź #120 dnia: 31 Sty 2010, 21:25:20 »
koronkowe mogą, oj mogą Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Bawelniane tez moga, dlatego nie lubie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

nionczka

« Odpowiedź #121 dnia: 31 Sty 2010, 21:28:28 »
siog, swoją drogą te gładkie czarne majtki w Twojej bazie mnie ciekawią

Ja tez mam. W sumie moje ulubione. Plus kilka par znienawidzonych przez masy cielistych. Ale jak sie ma kilka par bialych i jasno bezowych spodni to wedlug mnie nie ma lepszego rozwiazania.

magoo

« Odpowiedź #122 dnia: 31 Sty 2010, 21:30:46 »
ja zazwyczaj kupuje takie bawelniane, ale z koronka na gorze, dzieki temu czuje sie bardziej elegancko Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mayagaramond

« Odpowiedź #123 dnia: 31 Sty 2010, 21:31:06 »

A ja nosze i koronkowe i bawelniane - sa ladne koronkowe majtki i brzydkie, bawalniane tez moga byc ladne albo brzydkie. Pussy de lux i viva maria robia ladna bawelniana bielizne.

« Ostatnia zmiana: 31 Sty 2010, 21:31:22 wysłana przez mayagaramond »

malybob

« Odpowiedź #124 dnia: 31 Sty 2010, 21:32:45 »
Mnie sie czarne wydaja.. brudne Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Tylko biale i bawelniane. I w zyciu nici w rzyci...