Autor Wątek: "slub jestynki - retrospektywa"  (Przeczytany 11618 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

vobi

• Gość
Odp: "slub jestynki - retrospektywa"
« Odpowiedź #50 dnia: 10 Sty 2010, 00:35:19 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
kasiad, no i gdzie wątek

dziewczyny, tak tylko gwoli przypomnienia - to jest watek o slubie jestynki

errata

« Odpowiedź #51 dnia: 10 Sty 2010, 00:40:26 »
vobi a to ty nas nie znasz, ze off topy to musza sie pojawic Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Choc mam nadzieje, ze jestynka nam to wybaczy  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

vobi

• Gość
« Odpowiedź #52 dnia: 10 Sty 2010, 00:43:36 »
vobi a to ty nas nie znasz, ze off topy to musza sie pojawic

znam, tylko pomyslalam sobie ze gdyby to byl moj watek to byloby mi bardzo przykro ze dyskusja zeszla na zupelnie inne tory

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #52 dnia: 10 Sty 2010, 00:43:36 »

errata

« Odpowiedź #53 dnia: 10 Sty 2010, 00:45:51 »
vobi ok rozumiem. Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Poza tym cały czas czekam rowniez na relacje jestynki. No cos na pewno pamieta Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

magoo

« Odpowiedź #54 dnia: 10 Sty 2010, 12:03:32 »
dziewczyny, tak tylko gwoli przypomnienia - to jest watek o slubie jestynki
vobi  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj dokladnie to samo mialam napisac Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

jestynka!!!!!! GDZIE RELACJA????  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #54 dnia: 10 Sty 2010, 12:03:32 »

kasiad

« Odpowiedź #55 dnia: 10 Sty 2010, 12:19:11 »
ja też czekam na relację jestynki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

effik

« Odpowiedź #56 dnia: 10 Sty 2010, 15:52:39 »
jestynka, a pamiętasz jakieś najbardziej stresujące albo najśmieszniejsze momenty? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Angie

« Odpowiedź #57 dnia: 11 Sty 2010, 08:11:27 »
Jestynka bardzo ładnie  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

jestynka

« Odpowiedź #58 dnia: 11 Sty 2010, 12:33:59 »
Dziewczyny napisałam przecież , ze ten wątek to jest cały offtop Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj gadajcie sobie o czym chcecie, nawet o przpeływach od pralki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ja się nie gniewam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

serio chcecie tą relację ? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj nie mam talentu literackiego, co już naoewno zdązyłyście zauważyć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: 11 Sty 2010, 12:41:11
Jestynka bardzo ładnie  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

dziekuję Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: 11 Sty 2010, 12:46:13
jestynka, a pamiętasz jakieś najbardziej stresujące albo najśmieszniejsze momenty? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

tego dnia uczucie stresu było mi tak odległe, że chyba żadna sytuacja nie wywołałaby jego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
a śmiesznie było cały czas Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
naprawdę, czułam się tak "lekko" w dniu śłubu, trochę jak bym była pod wpływem jakiś narkotyków lub mocnego alko Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 11 Sty 2010, 12:46:13 wysłana przez jestynka »

doda

« Odpowiedź #59 dnia: 11 Sty 2010, 12:51:44 »
tego dnia uczucie stresu było mi tak odległe, że chyba żadna sytuacja nie wywołałaby jego wink
a śmiesznie było cały czas Smiley
naprawdę, czułam się tak "lekko" w dniu śłubu, trochę jak bym była pod wpływem jakiś narkotyków lub mocnego alko
haha,
ja się stresowałam, ale jakoś "inaczej", to chyba było bardziej wzruszenie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

no i też się nie przejmowałam wieloma rzeczami, w pewnym momencie wszystkie organizacyjne sprawy mnie już ie obchodziły, nawet to mnie nie stresowało, że nasz świadek prawie się spóźnił Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

kasiad

« Odpowiedź #60 dnia: 11 Sty 2010, 13:19:33 »
to mój Mąż myślał, że Mu ucieknę sprzed ołtarza, jak się zacięłam przy wypowiadaniu przysięgi Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj