Autor Wątek: "slub jestynki - retrospektywa"  (Przeczytany 11623 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kasiad

Odp: "slub jestynki - retrospektywa"
« Odpowiedź #25 dnia: 02 Sty 2010, 09:12:12 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
no choćby ja Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ishka82

« Odpowiedź #26 dnia: 02 Sty 2010, 12:38:32 »
a kto to będzie chciał oglądać? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Ja !!! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Po burzy zawsze wychodzi słońce Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

magoo

« Odpowiedź #27 dnia: 02 Sty 2010, 12:41:39 »
i ja, i ja Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #27 dnia: 02 Sty 2010, 12:41:39 »

kasiad

« Odpowiedź #28 dnia: 02 Sty 2010, 12:54:08 »
no choćby ja Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Ja !!! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

i ja, i ja Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

to jak są ca 3 chętne Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj to może jakiś mini wątek zrobię  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
cóż każdy lubi usłyszeć miłe słowo na swój temat  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
ach ta próżność  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 02 Sty 2010, 12:54:19 wysłana przez kasiad »

aniak1211

« Odpowiedź #29 dnia: 02 Sty 2010, 14:32:47 »
To i ja sie pisze Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Cztery sztuki beda Cie chwalic Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj    Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Kobiety i koty zawsze będą robić to,co chcą,a mężczyźni i ps

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #29 dnia: 02 Sty 2010, 14:32:47 »

sobieska

• Gość
« Odpowiedź #30 dnia: 02 Sty 2010, 17:13:41 »
i ja Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj to już pięć- pięciu babom się nie odmawia! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

kasiad

« Odpowiedź #31 dnia: 03 Sty 2010, 11:45:57 »
To i ja sie pisze Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Cztery sztuki beda Cie chwalic Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

aj tam zaraz chwalić  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj a może krytykować Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

i ja Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj to już pięć- pięciu babom się nie odmawia! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

jak 5 sztuk chętnych to wątek mus zakładać Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

vobi

• Gość
« Odpowiedź #32 dnia: 03 Sty 2010, 11:55:59 »
dawaj dawaj, tez chetnie ogladne - choc mam wrazenie ze juz kilka zdjec z Waszego slubu widzialam, bo pamietam ze sie ócz Twych blekitem zachwycalam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

kasiad

« Odpowiedź #33 dnia: 03 Sty 2010, 20:19:11 »
dawaj dawaj, tez chetnie ogladne - choc mam wrazenie ze juz kilka zdjec z Waszego slubu widzialam, bo pamietam ze sie ócz Twych blekitem zachwycalam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

vobi
to nie mną się zachwycałaś skoro mówisz o błękicie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
ja nie cierpię tego koloru Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
więc tym bardziej nie mogłam go mieć na ślubie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ja miałam ciemny róż  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: [time]nie 03 sty 2010 20:19:25 GMT-1[/time]
i zdjęć na Strefie nie pokazywałam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 03 Sty 2010, 20:19:30 wysłana przez kasiad »

vobi

• Gość
« Odpowiedź #34 dnia: 03 Sty 2010, 21:39:34 »
i zdjęć na Strefie nie pokazywałam

no jak nie pokazywalas to nie moglam widziec, kurcze nie wiem skad to przekonanie ze widzialam Twoje Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

kasiad

« Odpowiedź #35 dnia: 04 Sty 2010, 07:15:42 »
no jak nie pokazywalas to nie moglam widziec, kurcze nie wiem skad to przekonanie ze widzialam Twoje Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ciekawe Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

errata

« Odpowiedź #36 dnia: 04 Sty 2010, 21:17:24 »
kasiad to gdzie ten watek??? 

kasiad

« Odpowiedź #37 dnia: 05 Sty 2010, 07:12:15 »
kasiad to gdzie ten watek??? 

ni ma Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

errata

« Odpowiedź #38 dnia: 05 Sty 2010, 22:48:32 »
ni ma Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

no to czekam dalej, choć na zdjęcia Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

kasiad

« Odpowiedź #39 dnia: 06 Sty 2010, 07:39:02 »
no to czekam dalej, choć na zdjęcia Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

no to jak czekasz to dzisiaj założę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
postaram się po południu albo wieczorem  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

choćbym miała tam nie napisać ani słowa tylko zdjęcia wrzucić Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #39 dnia: 06 Sty 2010, 07:39:02 »

sonja

« Odpowiedź #40 dnia: 07 Sty 2010, 16:16:38 »
kasiad  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

rilla

« Odpowiedź #41 dnia: 07 Sty 2010, 16:23:17 »
to ja tez czekam!!!

errata

« Odpowiedź #42 dnia: 07 Sty 2010, 22:33:53 »
kasiad tylko sie przypominam  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

kasiad

« Odpowiedź #43 dnia: 08 Sty 2010, 07:44:12 »
errata wczoraj całe popołudnie spędziliśmy z Olusiem u lekarzy, więc nie było jak wrzucić zdjęć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ale dzisiaj obiecuję Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
chyba, że utknę o 21 na nocy wyprzedażowej w Auchan Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: [time]pią 08 sty 2010 07:45:34 GMT-1[/time]
to ja tez czekam!!!

kasiad  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

no wrzucę, wrzucę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 08 Sty 2010, 07:47:07 wysłana przez kasiad »

errata

« Odpowiedź #44 dnia: 08 Sty 2010, 08:03:36 »
kasiad ok rozumiem, i tylko się przypominam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

kasiad

« Odpowiedź #45 dnia: 08 Sty 2010, 08:05:31 »
kasiad ok rozumiem, i tylko się przypominam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

pamiętam, pamiętam  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
nosz kurczaki pieczone specjalnie dla Ciebie nawet ostatkiem sił postaram się założyć stosowny wątek Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
ale to wieczorem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

errata

« Odpowiedź #46 dnia: 08 Sty 2010, 08:20:00 »
pamiętam, pamiętam  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
nosz kurczaki pieczone specjalnie dla Ciebie nawet ostatkiem sił postaram się założyć stosowny wątek Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
ale to wieczorem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

czuje sie wyróżniona, aż Ci poleje  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

kasiad

« Odpowiedź #47 dnia: 08 Sty 2010, 09:13:38 »
czuje sie wyróżniona, aż Ci poleje  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wyróżniona Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
tak pamiętasz o tych zdjęciach i chcesz je zobaczyć, aż mi się miło zrobiło  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 08 Sty 2010, 09:14:10 wysłana przez kasiad »

ishka82

« Odpowiedź #48 dnia: 09 Sty 2010, 21:19:54 »
kasiad, no i gdzie wątek ???

errata

« Odpowiedź #49 dnia: 10 Sty 2010, 00:02:37 »
też się właśnie zastanawiam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ale ja jestem cierpliwa to moge poczekać, ale nie zapomne Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj