Autor Wątek: 26.12.09 już za mną!  (Przeczytany 11747 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Szaraczek

26.12.09 już za mną!
« dnia: 28 Gru 2009, 20:31:17 »
Kochane!

Cudownie być żoną!!! ślub i wesele były przepiękne!
I nigdy nie byłam spokojniejsza!
Obudziłam się w cudownym nastroju. Lekko zmęczona po 2 dniach świąt, ale totalnie wyluzowana.
Moja mama była mocno spięta, świadkowa też trochę, a ja je uspokajałam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

A dokładnie było tak:
Wstałam kolo 8.30. Wmusiłam w siebie kanapkę i kawkę, wskoczyłam w jeansy i bluzkę i spokojnie czekałam aż przyjedzie świadkowa i moja mama z kuzynką się zbiorą. Koło 10 ruszyłyśmy z domu moich rodziców pod Warszawą do hotelu. Po drodze odebrałam wiązankę, na którą zdecydowałam się w końcu dopiero w wigilię Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Ale róże el toro to był strzał w 10! Cudny kolor Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Tym miłym akcentem zaczęłyśmy naszą krótką podróż. W hotelu stwierdziłam, że jeszcze wezmę szybki prysznic, za nim przyjdzie fryzjerka. Przygotowania zajęły w sumie ze 3 godziny.
I nawet się wyjątkowo nie stresowałam, że J. się spóźni. W tym dniu postanowiłam mu zaufać. Mimo, że poprzedniego dnia spóźnił się do moich rodziców pół godziny Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Ale tym razem był przed` czasem. Więc jeszcze zrobiliśmy z naszym wspaniałym kierowcą małą rundkę po Warszawie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

W kościele było mi gorąco i strasznie chciało mi się pić! Ale nie zemdlałam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Szybko zleciało. J. miał problem z założeniem obrączki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Na koniec powiedział do mikrofonu "teraz już nie zejdzie" i wszyscy zaczęli się śmiać Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Później życzenia, które według mnie trwały wieki, a w rzeczywistości 45 minut.
W samochodzie w drodze do hotelu poczułam, że mi słabo, ale po chwili emocje opadły i już było lepiej. Dobrze, że mieliśmy godzinkę na odsapnięcie przed zejściem do gości, więc chociaż skorzystałam z toalety, napiłam się wody i posiedziałam.
Trwało to chwilę, bo póżniej przyszła rodzina i za raz trzeba było schodzić na dół.
Najpiękniejszy był pierwszy taniec Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Oczywiście, rąbneliśmy się kilka razy, ale ja widziałam tylko J. i miałam wrażenie, że tańczymy tylko dla siebie.
Cudnie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

« Ostatnia zmiana: 23 Mar 2010, 12:09:06 wysłana przez Szaraczek »

vobi

• Gość
Odp: 26.12.09 już za mną! :)
« Odpowiedź #1 dnia: 28 Gru 2009, 20:35:21 »
Czeeeeesc szaraczku! Znaczy - witaj Mloda Zono! Swietnie ze sie wszystko udalo  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Gratuluje, zycze szczescia na "nowej drodze zycia"  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i ... bede niczym kot ze Shreka zarzyc liczac na jakies zdjecia Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

emcia

« Odpowiedź #2 dnia: 28 Gru 2009, 20:43:15 »
expressowo Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
czekamy na fotki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
serdeczne gratulacje dla zimowej żony

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #2 dnia: 28 Gru 2009, 20:43:15 »

dragonfly

« Odpowiedź #3 dnia: 28 Gru 2009, 20:43:36 »
Szaraczek przepieknie wygladalas!!!! Gratulujacje mloda zono Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

martullek

« Odpowiedź #4 dnia: 28 Gru 2009, 20:44:16 »
Szaraczek GRATULACJE i prosimy więcej zdjęć!! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #4 dnia: 28 Gru 2009, 20:44:16 »

goga

« Odpowiedź #5 dnia: 28 Gru 2009, 20:44:36 »
Szaraczek - no nie pozostaje mi nic innego jak powiedzieć WOW Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

vobi

• Gość
« Odpowiedź #6 dnia: 28 Gru 2009, 20:51:24 »
ooo, jest zdjecie - klasa!  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

sobieska

• Gość
« Odpowiedź #7 dnia: 28 Gru 2009, 21:02:45 »
 Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj gratulacje!!! az mi sie goraco zrobiło jak zobaczylam, że już skrobnęlaś opis Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj)) ale fajowo!!! ciesze się, jakbym to ja była już żonka Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj jeszcze raz bardzo gratuluję i cieszę się, ze tak pieknie ci wszyskto sie poukładalo!!!   Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zosia2007

« Odpowiedź #8 dnia: 28 Gru 2009, 21:29:22 »
Szaraczek gratulacje !!!
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

callja

« Odpowiedź #9 dnia: 28 Gru 2009, 21:37:49 »
Wow, wow, gratulacje, Pani Żono !!!  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Czekamy teraz na relację w wersji rozszerzonej Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj /

aja

« Odpowiedź #10 dnia: 28 Gru 2009, 21:45:09 »
gratuluję i czekam na zdjęcia \wszystkiego najlepszego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #11 dnia: 28 Gru 2009, 22:27:04 »
no ja tez tylko WOW! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj fota jak z okladki pisma pt "retro fusion wedding styles" Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj gratulacje!!!!!! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

magoo

« Odpowiedź #12 dnia: 28 Gru 2009, 23:43:16 »
pieknie i super, ze wszystko sie udalo
czekam na dalszy ciag..

malybob

« Odpowiedź #13 dnia: 29 Gru 2009, 01:33:47 »
Gratulacje!!!
Piekna fotak, tz. Panna Mloda! Licze na wiecej, tz. fotek Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

kasiad

« Odpowiedź #14 dnia: 29 Gru 2009, 08:05:34 »
szaraczek pięknie  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

stylizacyjnie super, bardzo mi sie podoba Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
czekam z niecierpliwością na więcej zdjęć  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #14 dnia: 29 Gru 2009, 08:05:34 »

Anupka

• Wiedżma ze słowotokiem
  • Ilość polubień: 0
  • Ilość piw: 1652
  • 16.08.2008; Mam ® na strefowe grubasiństwo :-P
« Odpowiedź #15 dnia: 29 Gru 2009, 08:21:49 »
Szaraczku, ogromniaste gratulacje dla Was Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Zdjęcie, które wstawiłaś nieźle podkręca atmosferę, daj już coś więcej!
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth…

Kasia

« Odpowiedź #16 dnia: 29 Gru 2009, 09:14:52 »
Szaraczek gratuluję  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Fota cudeńko Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj z niecierpliwością czekam na więcej zdjęć zimowa żono Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Może nie jestem doskonała, może Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   ale doskonale sobie z tym radzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Justynna

« Odpowiedź #17 dnia: 29 Gru 2009, 09:39:29 »
Szaraczek, gratulacje  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
a zdjęcie - pierwsza klasa!

yoy

« Odpowiedź #18 dnia: 29 Gru 2009, 10:28:27 »
pięknieeeeeeeeee!!!
Gratulacje Szaraczku Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Szaraczek

« Odpowiedź #19 dnia: 29 Gru 2009, 10:52:00 »
Wczoraj padł mi net, więc nic n ie mogłam dorzucić!
Ale teraz nadrabiam. Mam tylko kilka Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Mam nadzieję, że jeszcze tu wpadnę, ale jutro wyjeżdzamy, więc mam masę spraw do załatwienia Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Wszystkim gorąco dziekuję za piękne życzenia!

Dodany tekst: [time]wto 29 gru 2009 10:53:19 GMT-1[/time]

Dodany tekst: [time]wto 29 gru 2009 10:57:15 GMT-1[/time]
« Ostatnia zmiana: 23 Mar 2010, 12:07:25 wysłana przez Szaraczek »

vobi

• Gość
« Odpowiedź #20 dnia: 29 Gru 2009, 10:58:07 »
Pieknie!  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Szaraczek

« Odpowiedź #21 dnia: 29 Gru 2009, 11:01:20 »
« Ostatnia zmiana: 23 Mar 2010, 12:08:08 wysłana przez Szaraczek »

Justynna

« Odpowiedź #22 dnia: 29 Gru 2009, 11:08:50 »
Szaraczek, ale pieknie wyglądałaś i rewelacyjna fryzura  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

aniak1211

« Odpowiedź #23 dnia: 29 Gru 2009, 11:23:27 »
Szaraczek
Pieknie wygladalas Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Pieknie w kosciele-swiatenie:)
A suknia naprawde sliczna  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
GRATULUJE!!!
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj    Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Kobiety i koty zawsze będą robić to,co chcą,a mężczyźni i ps

inkageo

« Odpowiedź #24 dnia: 29 Gru 2009, 11:25:48 »
Przepięknie! Gratuluję Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
W owczym pędzie giną owce
A ja schodzę na manowce