Autor Wątek: Malujemy paznokcie - co zrobic, zeby lakier nie odpryskiwal.  (Przeczytany 47559 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zwierzatko_mojej_mamy

Odp: Malujemy paznokcie - co zrobic, zeby lakier nie odpryskiwal.
« Odpowiedź #75 dnia: 13 Lip 2011, 12:57:26 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
no tak gdybym siedziała tyle na styrefie co ty to pewnie bym wiedziała  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

w sumie to nie wiem, czy to komplement czy ublizanie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

yoy

« Odpowiedź #76 dnia: 13 Lip 2011, 13:05:24 »
wrzućcie linka do postów o hybrydzie, plisss, bo nie moge znaliżć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

salsa

« Odpowiedź #77 dnia: 13 Lip 2011, 13:38:46 »
aja ja ci bardzo polecam, nawet fote wrzucałam - chcesz Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ??
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

aja

« Odpowiedź #78 dnia: 13 Lip 2011, 13:43:30 »
ja ci bardzo polecam
nie no foty nie potrzebujhę byłam ciekawa czy faktycznie jest taki trwały i interesuja mnie minusy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj bo jedyny to chyba tylko taki,że sa jeszcze koszty zmycia?!

aja

« Odpowiedź #79 dnia: 13 Lip 2011, 13:49:49 »
że cały czas masz ten sam kolor
tak też ale ja bym takie malowanie rozwazała np. na wyjazd,wczasy gdzie lakier odpryskuje po dwóch dniach i częstym moczeniu w basenach

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #79 dnia: 13 Lip 2011, 13:49:49 »

salsa

« Odpowiedź #80 dnia: 13 Lip 2011, 13:57:01 »
Aja ja sobie zrobiłam klasyczna czerwien i mi nie rpzeszkadza ale ja jestem "stała w uczuciach" potrafie miesiacami malowac paznokcie na jakąc odmiane czerwieni (mam na mysli stopy) - a to kalsyka a to fuksja - teraz mnie to w ogole nie zwilża, ze mam ciagle takie same

co do zmycia - sciagniecia to wiem, ze niektore moje kolezanki same sciagały
natomiast mnie to jzu sie trzyma 4 tygodnie (chodze na basen nosze odkryte buty a stopu wyglądaja idealnie) - wiec pewnie pojde z tym tylko po to, zeby mi świezy nałozyła jak juz bedzie mocny odrost

nie płace wtedy za zmycie - jest to w cenie kolejnego malowania

ziuta

« Odpowiedź #81 dnia: 13 Lip 2011, 14:37:55 »
tak też ale ja bym takie malowanie rozwazała np. na wyjazd,wczasy gdzie lakier odpryskuje po dwóch dniach i częstym moczeniu w basenach

aja dokładnie na tą okoliczność zakupiłam sobie groupona na hybrydowy

wrobelek0403

« Odpowiedź #82 dnia: 13 Lip 2011, 19:03:45 »
ja na razie poluje na hybrydowego grupona, mam nadzieje ze do 15go sierpnia cos sie znajdzie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/

justynaaaa2

« Odpowiedź #83 dnia: 13 Lip 2011, 20:22:03 »
ja kupiłam na gruponie z jakiś miesiąc temu kupon na 3 hybrydy (do wyboru mani. lub pedi.), tydzień po zakupie zadzwoniłam się zapisać - pierwszy termin 19 września  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj babka pyta na kiedy następny umawiamy, czy np. 3 tyg. później to od razu zapisze na co jej mówię że poproszę na 3 grudnia skoro są tak odległe terminy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj była mocno zadziwiona i kalendarza nie miała ale zapisała w końcu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Głupie myśli ma każdy, ale mądry je przemilcza...

ziuta

« Odpowiedź #84 dnia: 13 Lip 2011, 23:57:06 »
ja kupiłam na gruponie z jakiś miesiąc temu kupon na 3 hybrydy (do wyboru mani. lub pedi.), tydzień po zakupie zadzwoniłam się zapisać - pierwszy termin 19 września
O w mordę jeża Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Jutro dzwonię się zapisać, bo mi po wczasach wyjdzie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
justynaaaa2 Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zuzia

« Odpowiedź #85 dnia: 14 Lip 2011, 09:58:56 »
dla warszawianek

Angie

« Odpowiedź #86 dnia: 14 Lip 2011, 16:04:25 »
zuzia blisko mnie  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

justynaaaa2

« Odpowiedź #87 dnia: 14 Lip 2011, 23:12:01 »
Angie ale to nie jest jakaś rewelacyjna cena chyba Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj szukaj taniej Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ja zapłaciłam 128 zł. za 3 a kiedyś było chyba coś ok. 79 zł. za 3 ale przegapiłam  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

justynaaaa2

« Odpowiedź #88 dnia: 23 Lip 2011, 10:38:18 »
znowu mam pomalowane paznokcie tym lakierem co to w ogóle nie odpryskuje Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj już 4 dzień są idealne Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
to są te lakiery Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

aja

« Odpowiedź #89 dnia: 23 Lip 2011, 10:52:14 »
uwielbiam te lakiery są najtrwalsze, nawet zmywanie naczyń mu nie szkodzi

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #89 dnia: 23 Lip 2011, 10:52:14 »

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #90 dnia: 23 Lip 2011, 10:53:40 »
no ja kupilam za rada heleny i odpryskiwac nie odpryskuje, ale sie mi starl na koncach juz drugiego dnia i scieral sie dalej

aniak1211

« Odpowiedź #91 dnia: 23 Lip 2011, 10:54:07 »
Im drozszy mam lakier tym szybciej odpryskuje;D Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Ostatnio kupilam inglota,piekny kolor,
ale tez na drugi dzien odpryskuje,nawet u stop sie nie trzyma tak dlugo jak inne:(
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj    Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Kobiety i koty zawsze będą robić to,co chcą,a mężczyźni i ps

justynaaaa2

« Odpowiedź #92 dnia: 23 Lip 2011, 11:04:35 »
no ja kupilam za rada heleny i odpryskiwac nie odpryskuje, ale sie mi starl na koncach juz drugiego dnia i scieral sie dalej
hmmm no mi się nic nie ściera  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj a można je kupić gdzieś stacjonarnie czy tylko przez net?
aja widziałaś gdzieś w wawie?

aniak1211

« Odpowiedź #93 dnia: 23 Lip 2011, 11:11:29 »
a można je kupić gdzieś stacjonarnie czy tylko przez net?
Gdzies je widzialam,tylko gdzie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #94 dnia: 23 Lip 2011, 11:12:16 »
ja kupilam normalnie w sephorze, nie wiedzialam, ze to towar deficytowy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

emcia

« Odpowiedź #95 dnia: 23 Lip 2011, 11:13:50 »
ja kupilam normalnie w sephorze, nie wiedzialam, ze to towar deficytowy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
ktos je z uk albo usa sprowadzał

justynaaaa2

« Odpowiedź #96 dnia: 23 Lip 2011, 11:14:27 »
ja ich nigdzie nie widziałam, ale może też jakoś specjalnie nie szukałam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj nie znałam wcześniej tej firmy
pytałam kosmetyczki to powiedziała że one kupują w hurtowniach kosmetycznych ale czy są gdzieś w sklepie to nie wie  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj no nic spojrzę przy okazji Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

aja

« Odpowiedź #97 dnia: 23 Lip 2011, 11:21:04 »
aja widziałaś gdzieś w wawie?
sa w douglasie  ale nie spotkałam się jeszcze z całą paletą tych lakierów w tym sklepie tzn. nigdy ie trafiłam sezon po dostawie

zwierzu - no ja na nie nei mogę narzek choć zawsze maluję warstwą ochronną jeszcze,utwardzaczem i zawsze się trzymają - im lepiej lakier wyschnie tym dłuzszy efekt utrzymania

« Ostatnia zmiana: 23 Lip 2011, 11:25:58 wysłana przez aja »

justynaaaa2

« Odpowiedź #98 dnia: 23 Lip 2011, 11:35:10 »
aja dzięki  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

aja

« Odpowiedź #99 dnia: 23 Lip 2011, 11:38:51 »
justa w niektórych salonach mozna ponoć kupić w wykaz tu  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj