Autor Wątek: Malujemy paznokcie - co zrobic, zeby lakier nie odpryskiwal.  (Przeczytany 53541 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zwierzatko_mojej_mamy

Odp: Malujemy paznokcie - co zrobic, zeby lakier nie odpryskiwal.
« Odpowiedź #700 dnia: 23 Lut 2018, 20:24:32 »
ewdomaga, ja Cię rozumiem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj mnie wkurza to, dlatego maluję na neutralne kolory, ale ja jetsem z tych, co czerwieni nie lubią na właśnych paznotach Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj maluję u rąk na szary, beżowy, kilka mam takich z zafarbem róż/malina albo bardzo jasne, albo bardzo ciemne, do tych złamanych mi więcej ciuchów pasuje, no i black diamond mam z semilaca, prawie czarny, do wszystkiego pasi Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

na stopach za to często właśnie czerwony i tam może se siedzieć długo, aż tak się nie rzuca w oczy w moich stylizacjach, nawet latem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ishka82

« Odpowiedź #701 dnia: 23 Lut 2018, 21:38:10 »
a paznokć tytanowy robiły?
nawet nie słyszały o takim Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Po burzy zawsze wychodzi słońce Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ewdomaga

« Odpowiedź #702 dnia: 24 Lut 2018, 11:08:36 »
zwierzatko_mojej_mamy, no właśnie ja też rzadko maluję na czerwono, ale zdarza mi się. Różowy tak, szczególnie ten malinowy super, ale też lubię, szczególnie wiosną czy latem, pomalować paznokcie na żółto, pomarańczowo... Lubię kolory. Swego czasu znajoma zwróciła mi uwagę, że paznokcie u nóg i u rąk mogą mieć różne kolory, ale w podobnej gamie kolorystycznej, a ja miałam coś typu granat na nogach, malina u rąk. I dobrze się z tym czuję.

golinda

« Odpowiedź #703 dnia: 24 Lut 2018, 11:12:34 »
Granat i malina pasuja do siebie idealnie. Ja uwielbiam to polaczenie.
"Frankly my dear, I don't give a damn."
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

golinda

« Odpowiedź #704 dnia: 01 Mar 2018, 19:31:55 »
patrz Inka, kiedyś żartowałaś coś na temat looku Kate, że ona nie maluje pazurów na kolory.
chciałaby pewnie, ale nie może Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

inkageo

« Odpowiedź #705 dnia: 01 Mar 2018, 20:06:51 »
Dobrze, że my mamy wybór Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Ja się dobrze czuję z jasnymi u rąk już od kilku lat Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
W owczym pędzie giną owce
A ja schodzę na manowce

inkageo

« Odpowiedź #706 dnia: 01 Mar 2018, 20:14:45 »
Szalenie mi się to podoba! Czy to jakieś zboczenie? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

inkageo

« Odpowiedź #707 dnia: 01 Mar 2018, 20:17:00 »
Na weekend całkiem zmywam lakier i wtedy czuję się najlepiej.. Można drapać, podważać, skrobać i niczym się nie martwić Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Wolność!
Wkurzają mnie też kolorowe paznokcie do domowych stylizacji czyli flanelowej koszuli i spodni od dresu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

golinda

« Odpowiedź #708 dnia: 02 Mar 2018, 07:58:43 »
Na weekend całkiem zmywam lakier i wtedy czuję się najlepiej.. Można drapać, podważać, skrobać i niczym się nie martwić Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Wolność!

Dokladnie to samo mozna robic z hybrydą Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Choć ja co jakis czas tez mam paznokć saute. A potem wracam do koloru bo mi sie nudzi. Zwlaszcza latem. Mi zreszta w ogole pasuja mocne kolory, w pastelach wygladam mdło.

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #709 dnia: 02 Mar 2018, 08:13:17 »
Dokladnie to samo mozna robic z hybrydą
no własnie się zastanawiałam, o czym ona pisze Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ja nawet odwrotnie - z hybrydą drapię, podważam i skrobię ze zdwojoną siłą, bo wiem, że wtedy własnego paznota nie uszkodzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj nie podejrzewałam inki o tradycyjne lakiery, to szok Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 02 Mar 2018, 08:13:29 wysłana przez zwierzatko_mojej_mamy »

konwalia

« Odpowiedź #710 dnia: 02 Mar 2018, 08:50:57 »
Ja hybrydy załatwiam w tydzień,  więc robię na żelu i uzupełniam co 2.5 t

golinda

« Odpowiedź #711 dnia: 02 Mar 2018, 09:03:05 »
nie podejrzewałam inki o tradycyjne lakiery, to szok

to nie znasz Inki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ona widzi każdy nano odrost Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ale przyznam, że mnie te odrosty na hybrydzie też denerwują. moje pazury rosną bardzo szybko, więc po tygodniu to już się nie nadaje do pokazywania światu
ale widuję wszędzie kobity z mega odrostami hybrydowymi. okropność, fuj.

golinda

« Odpowiedź #712 dnia: 02 Mar 2018, 09:03:47 »
Ja hybrydy załatwiam w tydzień,  więc robię na żelu i uzupełniam co 2.5 t

ja też robię na żelu
pokaż jak wygląda u Ciebie odrost po 2.5 tyg...

konwalia

« Odpowiedź #713 dnia: 02 Mar 2018, 09:24:44 »
Teraz 2 tyg i 3 dni
we wtorek ide, bo dziś nie mam jak. I mam mega zniszczone ręce
« Ostatnia zmiana: 02 Mar 2018, 09:42:16 wysłana przez konwalia »

ishka82

« Odpowiedź #714 dnia: 02 Mar 2018, 09:37:23 »
konwalia, ja taki odrost, to po tygodniu miałam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj szczęściara!

Angie

« Odpowiedź #715 dnia: 02 Mar 2018, 10:20:15 »
konwalia szczęściara, mi szybko rosną.

inkageo

« Odpowiedź #716 dnia: 02 Mar 2018, 12:57:37 »
Ja mam taki odrost po 3-4 dniach Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Paznokcie rosną mi równie szybko jak włosy na nogach. Hybryda całkowicie nie dla mnie..

ishka82

« Odpowiedź #717 dnia: 02 Mar 2018, 13:02:37 »
Ja mam taki odrost po 3-4 dniach
własnie też się zastanawiam, czy pisząc o tygodniu nie upiększyłam swojej rzeczywistości Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #718 dnia: 02 Mar 2018, 13:06:04 »
konwalia, ja taki odrost, to po tygodniu miałam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj szczęściara!
Ja tez niestety... za to na nogach po 4 tygodniach mam taki. Chociaz tyle Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/

konwalia

« Odpowiedź #719 dnia: 02 Mar 2018, 13:28:21 »
Stopy to mogę i dwa mce mieć...

inkageo

« Odpowiedź #720 dnia: 02 Mar 2018, 14:40:45 »
W ramach kampanii antyhybrydowej Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Tylko bezbarwną odżywką wczoraj pociągnęłam. Ale niech już się kończą te mrozy, bo dłonie takie biedne i pomarszczone z zimna..

golinda

« Odpowiedź #721 dnia: 02 Mar 2018, 15:58:07 »
Inka, co kto lubi. Mnie sie podobają paznokcie i saute i kolorowe ale pod warunkiem ze sa zadbane.
Odrosnieta hybryda jest 100 razy gorsza niz zero lakieru.

ewdomaga

« Odpowiedź #722 dnia: 02 Mar 2018, 19:57:52 »
A już na pewno brak lakieru jest 1000 razy lepszy od odprysnietego.

wrobelek0403

« Odpowiedź #723 dnia: 03 Mar 2018, 01:39:21 »
A już na pewno brak lakieru jest 1000 razy lepszy od odprysnietego.
O tak ! Ja rozumiem ze kawalek odprysnie i jakos trzeba dp domu wrocic. Ale widze czasem laski z tak obsrupanymi pazurami, ze masakra. Wstyd i tyle.

inkageo

« Odpowiedź #724 dnia: 03 Mar 2018, 11:42:03 »
Jak maluję kolorowym to lakier mam zawsze ze sobą w torebce.