Malujemy paznokcie - co zrobic, zeby lakier nie odpryskiwal.

Zaczęty przez mayagaramond, 21 Gru 2009, 12:59:44

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

golinda


ewdomaga

Jasne, rozumiem. Ja nie raz miałam ochotę na hybrydę, szczególnie u nóg, ale jakoś wolałam sobie nowy lakier kupić. Ewentualnie mogłabym zainwestować w zestaw do robienia hybrydy. Któraś z Was ma coś godnego polecenia?

golinda a powiedz mi, czy masz tak, że nie łączysz jakichś kolorów ze sobą? Ja np. nie lubię różowego z czerwonym (wiem, wiem, ostatnio to modne) i brązowego z czarnym. I np. pomalowałam paznokcie na czerwono, a miałam ochotę na różową bluzkę, więc ta bluzka odpadała, ale za dzień czy dwa już zmieniłam kolor i mogłam ją założyć. Pytam z ciekawości, bo hybryda się utrzymuje coś około trzech tygodni, tak? I w tym czasie nie zakładacie ubrań, które kłócą się Wam z kolorem lakieru? Czy po prostu robicie kolor pasujący do wszystkiego?

golinda



zwierzatko_mojej_mamy

ewdomaga, ja Cię rozumiem ;) mnie wkurza to, dlatego maluję na neutralne kolory, ale ja jetsem z tych, co czerwieni nie lubią na właśnych paznotach ;) maluję u rąk na szary, beżowy, kilka mam takich z zafarbem róż/malina albo bardzo jasne, albo bardzo ciemne, do tych złamanych mi więcej ciuchów pasuje, no i black diamond mam z semilaca, prawie czarny, do wszystkiego pasi ;)

na stopach za to często właśnie czerwony i tam może se siedzieć długo, aż tak się nie rzuca w oczy w moich stylizacjach, nawet latem ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

ishka82


ewdomaga

zwierzatko_mojej_mamy, no właśnie ja też rzadko maluję na czerwono, ale zdarza mi się. Różowy tak, szczególnie ten malinowy super, ale też lubię, szczególnie wiosną czy latem, pomalować paznokcie na żółto, pomarańczowo... Lubię kolory. Swego czasu znajoma zwróciła mi uwagę, że paznokcie u nóg i u rąk mogą mieć różne kolory, ale w podobnej gamie kolorystycznej, a ja miałam coś typu granat na nogach, malina u rąk. I dobrze się z tym czuję.

golinda

Granat i malina pasuja do siebie idealnie. Ja uwielbiam to polaczenie.

golinda

patrz Inka, kiedyś żartowałaś coś na temat looku Kate, że ona nie maluje pazurów na kolory.
chciałaby pewnie, ale nie może ;)

https://www.providr.com/rules-for-a-princess/?utm_source=TrendCrown&utm_medium=facebook&utm_campaign=providr

inkageo

Dobrze, że my mamy wybór :D
Ja się dobrze czuję z jasnymi u rąk już od kilku lat :)
Imagine there is no hate

inkageo

Szalenie mi się to podoba! Czy to jakieś zboczenie? :D
Imagine there is no hate

inkageo

Na weekend całkiem zmywam lakier i wtedy czuję się najlepiej.. Można drapać, podważać, skrobać i niczym się nie martwić :D Wolność!
Wkurzają mnie też kolorowe paznokcie do domowych stylizacji czyli flanelowej koszuli i spodni od dresu :D
Imagine there is no hate

golinda

Cytat: inkageo w 01 Mar 2018, 20:17:00
Na weekend całkiem zmywam lakier i wtedy czuję się najlepiej.. Można drapać, podważać, skrobać i niczym się nie martwić :D Wolność!

Dokladnie to samo mozna robic z hybrydą ;)
Choć ja co jakis czas tez mam paznokć saute. A potem wracam do koloru bo mi sie nudzi. Zwlaszcza latem. Mi zreszta w ogole pasuja mocne kolory, w pastelach wygladam mdło.

zwierzatko_mojej_mamy

#688
Cytat: golinda w 02 Mar 2018, 07:58:43
Dokladnie to samo mozna robic z hybrydą
no własnie się zastanawiałam, o czym ona pisze lol lol ja nawet odwrotnie - z hybrydą drapię, podważam i skrobię ze zdwojoną siłą, bo wiem, że wtedy własnego paznota nie uszkodzę lol lol nie podejrzewałam inki o tradycyjne lakiery, to szok ;D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

konwalia

Ja hybrydy załatwiam w tydzień,  więc robię na żelu i uzupełniam co 2.5 t

golinda

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 02 Mar 2018, 08:13:17nie podejrzewałam inki o tradycyjne lakiery, to szok

to nie znasz Inki ;) ona widzi każdy nano odrost :)

ale przyznam, że mnie te odrosty na hybrydzie też denerwują. moje pazury rosną bardzo szybko, więc po tygodniu to już się nie nadaje do pokazywania światu
ale widuję wszędzie kobity z mega odrostami hybrydowymi. okropność, fuj.

golinda

Cytat: konwalia w 02 Mar 2018, 08:50:57
Ja hybrydy załatwiam w tydzień,  więc robię na żelu i uzupełniam co 2.5 t

ja też robię na żelu
pokaż jak wygląda u Ciebie odrost po 2.5 tyg...

konwalia

Teraz 2 tyg i 3 dni
we wtorek ide, bo dziś nie mam jak. I mam mega zniszczone ręce

ishka82

konwalia, ja taki odrost, to po tygodniu miałam ;) szczęściara!

Angie


inkageo

Ja mam taki odrost po 3-4 dniach :D Paznokcie rosną mi równie szybko jak włosy na nogach. Hybryda całkowicie nie dla mnie..
Imagine there is no hate

ishka82

Cytat: inkageo w 02 Mar 2018, 12:57:37Ja mam taki odrost po 3-4 dniach
własnie też się zastanawiam, czy pisząc o tygodniu nie upiększyłam swojej rzeczywistości lol

wrobelek0403

Cytat: ishka82 w 02 Mar 2018, 09:37:23
konwalia, ja taki odrost, to po tygodniu miałam ;) szczęściara!
Ja tez niestety... za to na nogach po 4 tygodniach mam taki. Chociaz tyle :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

konwalia


inkageo

W ramach kampanii antyhybrydowej :D Tylko bezbarwną odżywką wczoraj pociągnęłam. Ale niech już się kończą te mrozy, bo dłonie takie biedne i pomarszczone z zimna..
Imagine there is no hate