Malujemy paznokcie - co zrobic, zeby lakier nie odpryskiwal.

Zaczęty przez mayagaramond, 21 Gru 2009, 12:59:44

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

justynaaaa2



wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

damka



konwalia

Moje krociutkie

justynaaaa2

Ja poszłam dziś na manicure w nowe miejsce i jestem zadowolona
miejsce niepozorne ale narzędzia wysterylizowane, w opakowaniach i też dostałam swój zestaw w torebeczce z nazwiskiem (pilnik i polerka)
Ja na razie porobię japoński, akurat mam teraz dobry moment na regenerację

magdalinska

ja jutro ide na hybryde. Kolezanka z pracy kupiła zestaw, idziemy do drugiej i wszystkie robimy. Tez mamy swoje zestawy w kopertach :) do tego wino i przekaski ;)

golinda


zwierzatko_mojej_mamy

doda, jak równo!

a ja się umowiłam na hybrydę na niedzieleę na 08:30 u mojej kumpeli z ławki z podstawówki, która mnie malowała do śłubu, a teraz ma chyba najlepszy gabinet w TBG ze wszystkim, przyjdzie specjalnie, bo od ponad roku się umawiamy i albo ja nie mogę o danej godzinie, albo ona ma zawalone, albo maluje modelki na miss jeziora tarnobrzeskiego, albo jest na urlopie, raz się umówiłyśmy po zamknięciu w sobotę, to akurat wtedy moja babcia mnie przegoniła do swojej wsi pod leżajsk na odwiedziny rodziny i wracając galopem spóźniłam się, a ona potem miała coś i nie mogła czekać lol
dzisiaj do niej napisałam, czy znowu urok czy sraczka, czy przemarsz wojsk i oczywiście w sobotę jej nie ma, bo urodziny młodego ma lol ale poświeci się i pójdzie do roboty w niedzielę specjlanie dla mnie :D fajowo :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

magdalinska


justynaaaa2

Doda moje to nic spektakularnego bo są króciutkie bo mi się połamały więc spiłowane na maksa ale w końcu wyglądają zdrowo i fajnie się błyszczą bez żadnych odżywek :)

Angie

Doda jak ładnie.  I jaką masz dużą płytkę.

Justa byłaś gdzieś na Ursynowie?

justynaaaa2

Cytat: doda w 21 Paź 2016, 21:08:20
Ej a czemu bez koloru? :)
Bo po japońskim się nie maluje
Ona wciera w płytkę takie proszki które odżywiają i natłuszczają płytkę, więc lakier by się nie utrzymał

Angie obok ciebie, na uboczu 16 "malowana lala" :D

martullek

Cytat: justynaaaa2 w 21 Paź 2016, 21:43:12
Angie obok ciebie, na uboczu 16 "malowana lala" :D

justa, a jak cenowo, bo na stronie fb nie widzę

justynaaaa2

Cytat: martullek w 21 Paź 2016, 22:05:16
justa, a jak cenowo, bo na stronie fb nie widzę
Dość przystępne, Na fb w zdjęciach, w albumach jest cennik

justynaaaa2


margareta


martullek


golinda

Cytat: doda w 21 Paź 2016, 20:40:21A to moje zupełnie nieprofesjonalne

a spróbuj następnym razem bardziej boki spiłować, będą smuklejsze

zuzia

Cytat: golinda w 22 Paź 2016, 10:11:51
a spróbuj następnym razem bardziej boki spiłować, będą smuklejsze

to samo chciałam napisać :)

mobka

Odebrałam dzisiaj zestaw do manicuru japońskiego. Zobaczymy czy mi pomoże. Bo jak na razie mam wrażenie, że tylko suplementacja a+e mi trochę pomaga. Ale biorę tabletek jak jakiś emeryt :D

DLis

#672
Podobno jak pod lakier hybrydowy nałożysz lakier do włosów to nie pęka.

areworka

Sekret jest banalny i wciąż się dziwię, że nie robią tego wszyscy. Podstawą jest ODTŁUSZCZENIE płytki. Nie ważne, że nie malowałaś paznokci od miesiąca. Zacznij od zmywacza. Albo lepiej i skuteczniej - od spirytusu salicylowego. ZAWSZE!

ewdomaga

Znacie seche vite? To jest top coat. Mi lakier odpryskuje, nie ważne, czy odtłuszczę płytkę czy nie, ścierają się końcówki. Wytrzyma (pod warunkiem, że nie myję naczyń, nie piorę ręcznie, itp.) w dobrym stanie max. dwa dni. Ale dzięki seche mogę często malować, bo w 10 min. paznokcie są gotowe. Nakłada się go na mokry lakier i szybko całość schnie. Stosuję go od siedmiu lat. wcześniej to była masakra. Paznokcie pięknie wymalowane wieczorem, wyschnięte, rano wstaję, a tu włosy na lakierze odbite.