Malujemy paznokcie - co zrobic, zeby lakier nie odpryskiwal.

Zaczęty przez mayagaramond, 21 Gru 2009, 12:59:44

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zwierzatko_mojej_mamy

wrobelek0403, no ja zawsze maluję, po czym siadam do kompa, jak popracuję, to wtedy maziam drugą warstwę ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

konwalia

Ja niszcze strasznie alw przeklnalam sue i co dwa tygodnie robie hybrydy bo mam odrost

magdalinska

mi sie strasznie scierają na czubkach od klawiatury, jak w pracy ciagle pisze i nie ma siły, zawsze zetre. Mam teraz hybryde i po 1,5tyg nawet widze ze minimalnie sie starła, ale to do zwykłych porównania nie ma. na szczescie mam dziewczyne, co robi hybryde za 25zł i moge robic co 2tyg

konwalia


golinda

Cytat: magdalinska w 28 Wrz 2016, 18:43:00mam dziewczyne, co robi hybryde za 25zł i moge robic co 2tyg


strasznie tanio!
kładzie żel pod lakier? powinna... wtedy ta hybryda nie jest taka szkodliwa.

magdalinska

golinda no tanio, dlatego chodze ;) ale robi w domu, koszty niewielkie, wiec cena tez dobra.

Konwalia a wiesz ze nie wiem? zapytam. na pewno wyciaga z takiej folii, opakowania, wiec pewnie po sterylizacji

Kasia

Cytat: konwalia w 28 Wrz 2016, 18:52:15
Z ciekawości jak dezynfekuje narzędzia?
czytam nieraz że dziewczyny sobie wietnamki polecają, teraz się pojawiły takie fabryki paznokci, cążki chodzą od stanowiska do stanowiska, tylko skórki ZDMUCHUJĄ ......

golinda

Kaśka, nic nie zrozumiałam z tego, co napisałaś...

salsa

Cytat: calla w 28 Wrz 2016, 14:20:19wrobelek0403, kup sobie zestaw do striplac. Problemy znikną
rzuć jakims linkem,co polecasz- można w domu samemu t rbić
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Kasia

Cytat: golinda w 29 Wrz 2016, 09:30:04
Kaśka, nic nie zrozumiałam z tego, co napisałaś...
wietnamki pootwierały takie salony manicure, kilka stanowisk, TANIO
taki salon jest na Bakalarskiej, kolejny gdzieś chyba w "moich" okolicach, Piaseczno, Nadarzyn, nie wiem gdzie ale pewnie gdzieś tutaj. Dziewczyny z grup na FB (niektóre) sobie polecają te salony, bo tano i dobrze ;) no, ale jedna ostatnio napisała, że była i widziała, że te wietnamki cążki po klientach sobie przekazują, ze stanowiska na stanowisko, bez autoklawu, bez nawet głupiego psikniecia bakteriobójczym płynem, tylko skórki po poprzedniej klientce zdmuchują i biorą się za wycinanie skórek kolejnej klientce.
MASAKRA!!!!!!

Dodam, że w wielu "gabinetach" wystarczy się zapytać o autoklaw i można podziwiać wielkie oczy i usłyszeć "a co to? my mamy super płyn bakteriobójczy, to wystarczy" :ohboy:

golinda

o kurde, to naprawdę trzeba być tępym, żeby iść na coś takiego!

Kasia


konwalia

Moja sis mowi ze llientki bardziej zwracaja uwage jak zostanuw gdzieś pyl po pilowaniu zelu niz na to czy narzędzia sa ok.

calla

Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello ;)

Kasia

Ja byłam z Michałem u Fryzjera i klient wcześniej został maszynką zacięty w ucho.
Babka była wręcz obrażona jak powiedziałam aby broń Boże mi tą maszynką nie cięła Michała.
Przecież ona płynem bakteryjnym popsikała, to co się czepiam.

Jak zapytałam gdzie ma autoklaw to powiedziała że nie wie co to jest i ze może manikiurzystka to ma ale manikiurzystka będzie po południu lol lol lol lol
Swoją drogą tych nożyków nawet nie było jak do autoklawu wrzucić bo obudowy plastikowe, nie wiem czy to się nie potopi.


Ostatecznie wyszłam z salonu, Michał nie został obstrzyżony.

Kasia

z HCV też podobno bardziej krew żylna niż obwodowa ale wiesz ..... ryzyko jest zawsze
w ogóle nawet nie ma co dywagować czy się zakazi czy nie, zagrożenie jest realne.

wrobelek0403

ja pamietam, ze jak z 10 lat temu byłam u kosmetyczki, która nie miała frezarki, to wyjmowała dla mnie tarke ze sklepowego opakowania.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

magdalinska

przez was juz zaczelam sie zastanawiac, czy ona sobie nie wkłada narzedzi do tej folii ot tak, bez sterylizacji  :crazy: a jakby brac swoje cążki? wtedy problem odpada :)

magdalinska


zuzia


zosia2007

Cytat: magdalinska w 30 Wrz 2016, 20:35:31
przez was juz zaczelam sie zastanawiac, czy ona sobie nie wkłada narzedzi do tej folii ot tak, bez sterylizacji  :crazy: a jakby brac swoje cążki? wtedy problem odpada :)
ja specjalnie sobie kupiłam cążki, żeby nosić swoje jak idę na hybrydę :D

golinda

u mojej pani Irenki każda klientka ma swoją kopertę, ze swoimi pilnikami. cążki są sterylizowane w autoklawie. ma też specjalne urządzenie, z którego wyciąga gorące, sterylne zwinięte w rulon ściereczki i na sam koniec przeciera nimi dłonie klientki

magdalinska

moja kosmetyczka bardzo dba o takie rzeczy, no ale cena mnie nie zadowala ;)