Malujemy paznokcie - co zrobic, zeby lakier nie odpryskiwal.

Zaczęty przez mayagaramond, 21 Gru 2009, 12:59:44

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

wrobelek0403

Cytat: golinda w 19 Sty 2012, 09:38:49aaa... jak sobie robię te sesje z ciepłą oliwą, to na koniec przecinam cytrynę na pół i zanurzam w niej pazury, trzymam każdą rękę po 2-3 minuty
pazurki bieleją

wykorzystam :D :beer:
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

malutenka

Cytat: golinda w 19 Sty 2012, 09:45:55oj już się nie chwal, ok?
no znalazłam w sobie jakąs rzecz, którą moge się pochwalić :D

dragonfly

ide sobie jutro pierdyknac ten hybrydowy, ktory tu nazywa sie shellac a wymawia "szelaaaaak"  :mocking:
do skorek uzywam markera i krem do skorek migdalowy z allesandro

salsa

hybryda latem na stopach była boska :) w tym roku tez sobie zrobię :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

aniak1211

Nigdy nie wycinalam skorek;D
Jak juz sie jakas zadrze to wiadomo;)
Po myciu naczyc krem,ktory wcieram dokladnie a skorki odsuwam:)

zwierzatko_mojej_mamy

a ja wycinam ;) po namoczeniu po babcinemu ;) odsuwanie mnie wkurza, robia mi sie takie wydmy ;D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

damka

ja też wycinam, a raczej robi to za mnie fachowiec, nie umiem sobie sama z tym poradzić
Ja mam kłopot ze skórkami niestety.

jo_miekka


zwierzatko_mojej_mamy

oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

dragonfly

tak, moja droga jo - i to "e" jest takie "krotkie" a "a" bardzo dlugie, nie moglam sie powstrzymac od smiacia jak sobie rezerwowalam moje szelaaak nejls

jo_miekka


wrobelek0403

Cytat: dragonfly w 19 Sty 2012, 13:34:18do skorek uzywam markera i krem do skorek migdalowy z allesandro

taaaaaaak :dreaming: na smierc zapomniałam, boski był, tylko mógłby byc tanszy :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mobka

Cytat: damka w 19 Sty 2012, 15:19:26
ja też wycinam, a raczej robi to za mnie fachowiec, nie umiem sobie sama z tym poradzić
Ja mam kłopot ze skórkami niestety.

To masz tak jak ja, ale teraz mam popoludnia a rano siedze z dzieckiem, wiec nei mam kiedy isc, a juz nei wygladam, wiec raz na 2 tyg. kosmetyczka, a pomiedzy ja sama ;)

Dragon, Wrobelek, to jak mi sie juz pokoncza te cuda co zamowilam, to pomysle o tym alessandro.

CO do hybrydy boska, ladnie wyglada, kusilo mnie zakupienie zestawu, zeby robic samemu, ale chyba tak na okraglo, to moje skorki i paznokcie tego nie zniosa. I szkoda mi tyle inwestowac. Wole sobie kupic lakiery i inne pierdoly :D

Zamowilam sobei lakier Peggy Sage, szary. Ciekawe jak z jakoscia, bo na wizazu ma srednie opienie. Ale ze byl w zasadzie w cenie inglota i innych drogeryjnych, to zobaczymy.

wrobelek0403

mobka ja oprócz markera allesandro miałam tez odzywke do paznokci przeciwdziałającą łamaniu i rozdawajaniu. alez miałam wtedy cudowne paznokcie :D :D chyba sie szarpne znowu :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

dragonfly

wrobelek0403 ja tez mialam, taki bialawy lakier, tak? On byl/jest rewelacyjny!

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mobka

Ja sie nad odzywka zastanawialam, ale dziewczyny polecaly tez nail teka i jego wtedy kupilam. Szalu nie bylo ;) Ale teraz jako podkladowke znow nail teka wzielam ;)

wrobelek0403

mobka nail teka w porownaniu z allesandro jest do dupy :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

sonja

wrobelek0403 jeśli chodzi Ci o tę odżywkę: http://www.alessandro.pl/Products/3065-express-nail-hardener.aspx, to bardzo podobny skład (też zawiera formaldehyd) ma ten środek: http://www.eveline.eu/product/id/1590.OD%C5%BBYWKA_WZMACNIAJ%C4%84CA_Z_DIAMENTAMI.html

Na moje paznokcie działa równie dobrze, a jest o wiele tańsza.

konwalia

a ja uważam, ze najlepszą odżywką jest si-nails

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Nella

Cytat: sonja w 19 Sty 2012, 21:17:55
wrobelek0403 jeśli chodzi Ci o tę odżywkę: http://www.alessandro.pl/Products/3065-express-nail-hardener.aspx, to bardzo podobny skład (też zawiera formaldehyd) ma ten środek: http://www.eveline.eu/product/id/1590.OD%C5%BBYWKA_WZMACNIAJ%C4%84CA_Z_DIAMENTAMI.html

Na moje paznokcie działa równie dobrze, a jest o wiele tańsza.

Też mam tę odżywkę - na razie trzy razy stosowałam, szkoda, że to trzeba codziennie nakładać, bo trochę brakuje mi systematyczności... I ze skórkami też mam problem ;/

cherry

Dziewczyny macie jakas sprawdzona czerwien - jakie marki / kolory polecacie?
A wogole jakie kolory beda modne na wiosne/lato?
Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better. (Samuel Beckett)

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

konwalia


salsa

ja odkryłam przypadkiem sposób na moje paznokcie i teraz bez problemu nosze lakier 4 dni - po tych 4 dniach zmywam ale jakbym sie uparła to mysle ze cały tydzien z niewielką popraweczką mogłabym nosić :)

biorac pod uwagę fakt, ze do tej pory max bez odprysków to były 24 h to jestem bardzooo zadowolona :)

chciecie wiedziec co to jest ;) ?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)